Ar kādu programmu varētu video sadalīt bildēs?

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Ar kādu programmu varētu video sadalīt bildēs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146380
    normis_161
    Participant

    Vnk es gribēju no filmas, kura ir saglabāta avi formāta, sadalīt pa bildēm. Precīzāk, lai tā programma visu filmu sadalītu bildēs, kā arī lai saglabātu ar paplašinājumu jpeg vai arī bmp.

    p.s. Google es neko īpašu neatradu. Vienīgi ko pagaidām atradu bija ImageMagick, bet man to nesanāca līdz galam uzinstalēt, precīzāk, es neatradu to lietu, kas bija minēta instrukcijā.

    #173889
    samurajs
    Participant

    Visu filmu???????????????? Mamma mia… tas vismaz 150.000 bildīšu! 😀

    Varbūt tu domā snapshotus izvilkt? Ar praktiski jebkuru pleijeri var, piem. VLC ar peles labo ausi uz filmas > Snapshot. Saglabājas automātiski iekš “My Pictures” kā .png bildes.

    #173890
    normis_161
    Participant

    Bet ja tā filma ir kaut kur 4 minūšu garumā. Vai tad tas arī tik traki būtu?

    #173891
    shady
    Participant

    Vai tad ar to pašu Windows Movie Maker nevar?

    Vai ar kādu citu video editoru?

    #173892
    samurajs
    Participant

    normis_161 wrote:

    Bet ja tā filma ir kaut kur 4 minūšu garumā. Vai tad tas arī tik traki būtu?

    Tas būs 6000 bildīšu. Nu nez, varbūt kādam nācies darīt ko tādu…;)

    Movie Makerim ir tīri normāls manuālis. Palasi, varbūt var. Snapshotus gan var .jpg ar to izvilkt.

    #173893
    msh
    Participant

    Windouz mūvī meikeris ir videoapstrādes programma? :rofl:

    #173894
    shady
    Participant
    #173895
    samurajs
    Participant

    msh wrote:

    Windouz mūvī meikeris ir videoapstrādes programma? :rofl:

    Gan jā, gan nē, atkarībā kas tev ar viņu jādara. Ja jau bitreitu gribi mainīt, jāņem virtualdubs, bet montāžai WMM tīri nekas…

    #173896
    msh
    Participant

    Nezinu, no savām winxp instalācijām jau sen tas kakucis ir bez domāšanas izgriezts. Ja kādam ir kādas specvēlmes, tiek uzmests attiecīgs, normāls softs. Btw tas kakucis joprojām spēj tikai wmv saglabāt? 😀

    #173897
    Loading
    Participant

    Movie Maker amatieriem ir labs variants. Tas, ka tavas prasības ir augstākas, tas nenozīmē, ka jāapsmej tas softs.

    #173898
    Scorsese
    Participant

    msh wrote:

    Nezinu, no savām winxp instalācijām jau sen tas kakucis ir bez domāšanas izgriezts. Ja kādam ir kādas specvēlmes, tiek uzmests attiecīgs, normāls softs. Btw tas kakucis joprojām spēj tikai wmv saglabāt? 😀


    Jaa, taa ir videoapstraades proga. Pasaki, kapeec nav? Vari pamatot kapeec, piemeeram, iesaaceejam, kam nevajag kaut ko advanceetu, tas ir “kakucis”?

    Es stipri shaubos ka kaads, kas reti pieseezhaas pie PC, daudz un ilgi meklees/zinaas kaut ko labaaku, jo vinjam vienkaarshi neko citu nevajag – WMM speej izdariit visu, ko videejam juuzerim vajag. Salikt kopaa divus video, pielikt klaat bildi, muuziku. Var mainiit video aatrumu, uzlikt efektu templates, pielikt beigu krediitus un neko citu jau vairumam arii nevajag.

    IMO, tavas prasiibas nav augstaakas – kaadu videoapstraadi tad tu veic? Kaadu tad tu uzskati par normaalu softu? WMM ir ljoti laba proga iesaaceejiem un aatraam darbiibaam, peec vajadziibas. Arii – kaada vaina WMV formaatam?

    #173899
    msh
    Participant

    Nu, varbūt tāds sīkums kā problēmas ar savietojamību un vēl šādi tādi nieki… Kvalitāte arī nav tā labākā, sevišķi ja tāds bobjveidīgs jūzeris uzķeras uz maikrosofta fufeli, cik augsta tā kvalitāte ķip esot 😀 Kaut vai slavenais joks ar wma 63 Kbps “near CD quality” par kuru pat 128 Kbps mp3 ir labāks :rofl:

    #173900
    Scorsese
    Participant

    Taatad amatieriem WMM rodaas probleemas ar kvalitaati un savietojamiibu? Oh, wait, nerodaas gan! Gandriiz visiem iesaaceejiem un juuzeriem, kuriem shaadas lietas neintresee, nospljauties par kvalitaati un savietojamiiba vinjiem aprobezhojaas kaa iebaazt tur video no kameras vai mobiilaa. Un viss.

    Bet nu tomeer, kaadu progu tad tu iesaki un ko tu ar vinju dari tik advanceetu, ka WMV prieksh teviim ir kaut kas tik zems?

    #173901
    Sid
    Participant

    Ehm, nevaru nepiekrist Scorsesem – kāda vaina WMM? Priekš kažuāļa zaibis programma, parādi tad tos savus meistardarbus, kuriem Tu esi izmantojis Sony Vegas. 😉

    #173902
    normis_161
    Participant

    Paldies. Tagad man skaidrs, ka tas būtu bezjēdzīgi sadalīt visu filmu, tāpēc vien būs tad jāizmanto snapshot.

    Runājot par windows movie maker. Vienīgā lieta, kas man tajā ļoti nepatika bija tas, ka man pie liela apjoma darba viņš ļoti bieži uzkārās, tāpēc nākošreiz, ka es kaut ko lielu taisīšu, mēģināšu izmanto “Š ony Vegas 8”

    #173903
    Loading
    Participant

    Uzkarās? Man liekās, ka tad tas to filmu sadala tajos mazajos klipiņos. Tāpēc, sākums tāds lēns.

    #173904
    normis_161
    Participant

    Viņš man uzkārās bieži pa vidu tad, kad es, piemēram, gribēju samainīt bildes vietām, un tas klips, ko es tad taisīju bija kaut kur 12 minūšu garumā. Sākums bija lēns, bet parasti viņš pēc kāda laika man attaisīja vaļā.

    #173905
    shady
    Participant

    https://www.virtualdub.org/ => laba bezmaksas programma, kurai pietiekoši daudz iespējas.

    Pinacle => maksas.

    Tā kā nenodarbojos ar video apstrādi, tad varu kļūdīties, bet škiet, ka VirtualDub vs Pinacle ir tas pats, kas Gimp vs PhotoShop.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā