Ar Samsung GALAXY Note II izveido tramvaja dizainu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Ar Samsung GALAXY Note II izveido tramvaja dizainu

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157435
    shady
    Participant

    Latvijā pārdošanā nonācis jaunais Samsung viedtālrunis GALAXY Note II, kas tika prezentēts šā gada septembrī. Tālruņa piedāvātas revolucionārās funkcijas izmantotas pasaules mērogā unikālā projektā – ar viedtālruni pirmo reizi radīts dizains zemās grīdas tramvajam, kas jau drīzumā uzsāks kursēt Rīgas ielās.

    Tramvaja dizainu veidojusi gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa. Māksliniecei raksturīgā košā un dzīvespriecīgā dizaina skices tapušas, izmantojot virkni Samsung viedtālruņa GALAXY Note II unikālo un inovatīvo funkciju. Māksliniece vispirms nofotografēja savas gleznas un pēcāk ar S Pen irbuļa palīdzību no tām „izgrieza” un tālruņa ekrānā sakombinēja tramvaja dizainam nepieciešamos elementus. Detaļu turpmākai un precīzākai apstrādei Kristīne Luīze izmantoja viedtālrunī pieejamo aplikāciju Paper Artist.

    „Tramvaja dizaina veidošana ar mobilo tālruni ir radošākais projekts, kurā esmu piedalījusies. Sevišķi pacilāta esmu tāpēc, ka krāsainais un spilgtais vagoniņš kursēs 6. tramvaja maršrutā pa Kr. Barona ielu, kas man ir sevišķi mīļa un tuva,” par darba procesu stāsta Kristīne Luīze Avotiņa. „Man ir liels prieks radīt šādu gaišu un prieka pilnu pilsētvides objektu tieši gada tumšajā laikā, un prieks, ka tas būs pieejams un aplūkojams tik daudziem! Tramvaja dizaina veidošanā izmantotā tehnika – pašas uzgleznoto elementu apstrāde ar mobilo tālruni – man ir kaut kas jauns un nebijis. Izstrādājot tramvaja dizainu, es ne tikai niansēti apguvu telefona izmantošanas iespējas dizaina radīšanā, bet arī uzgleznoju jaunus darbus, kuru elementi būs redzami uz tramvaja. Jāatzīst – jūtos pagodināta, ka Samsung tieši man uzticēja šo neparasto uzdevumu.”

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_samsung_note_tramvajs_01_2.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_samsung_note_tramvajs_02_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_samsung_note_tramvajs_03_1.jpg[/img]

    Telefons aktīviem un iedejām bagātiem lietotājiem

    Kopš GALAXY Note II nonākšanas tirdzniecībā septembra beigās, tā pārdošanas apjomi pasaulē jau pārsnieguši trīs miljonus vienību. Latvijā viedtālrunis nopērkams no šīs nedēļas un tā aptuvenā cena veikalos ir sākot no 430 latiem.

    „GALAXY Note II ir viedtālrunis, kas palīdz radoši izpausties, dalīties ar domām un idejām, ļauj veikt visdažādākā veida pierakstus un radīt skices, turklāt tas viss ērti paveicams uz lieliska, parocīga ekrāna,” iespaidos dalās māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa, kura viena no pirmajām Latvijā izmēģināja jauno viedtālruni. „Radot šo viedtālruni, Samsung domājis par aktīviem, radošiem un prasīgiem lietotājiem, kuri mobilo tālruni izmanto ne vien pamatvajadzībām – zvanīšanai, īsziņām, e-pastam un interneta pārlūkošanai, bet arī dažādās radošās un ārpus darba aktivitātēs,” GALAXY Note II filozofiju atklāj Samsung Electronics Baltics tehnoloģiju speciālists Artis Mēness.

    Realizēt pārsteidzošo projektu – radīt dizainu tramvajam palīdzēja virkne GALAXY Note II inovatīvo funkciju un tālrunī pieejamo aplikāciju. Tā, piemēram, vairākuzdevumu režīms (multi-tasking) ļauj viena ekrāna ietvaros atvērt vairākus logus – lietotājs var skatīties video, vienlaikus veicot citas funkcijas, turklāt tālrunis visus atvērtos logus parocīgi sakārto, lai jebkurā brīdī būtu iespējams pārslēgties uz nepieciešamo aplikāciju. Papildu funkcionalitāti nodrošina tālruņa S Pen irbulis. Tā uzlabotā forma nodrošina labāku satvērienu, padarot rakstīšanu un citu darbību veikšanu vēl ērtāku nekā iepriekš. Nospiežot S Pen iestrādāto taustiņu, lietotājs var rediģēt un iezīmēt ekrānā izvēlēto saturu, kā arī uzņemt ekrānšāviņus. Savukārt AirView funkcija ļauj viedtālruņa slidināt irbuli pāri foto vai video galerijām, e-pastam un plānotājam, lai bez pieskāršanās ekrānam, ielūkotos izvēlētā objekta saturā.

    GALAXY Note II nodrošina arī ātras un ērtas koplietošanas (sharing) iespējas. Piemēram, AllShare Play funkcija ļauj koplietot saturu ar dažādām ierīcēm vienlaicīgi, pievienojot GALAXY Note II pie Samsung HD televizoriem, viedtālruņiem, planšetdatoriem, klēpjdatoriem un citām ierīcēm. Savukārt AllShare Cast ļauj reālajā laikā koplietot un kopīgi apstrādāt dokumentus, prezentācijas un attēlus. Jaunais tālrunis darbojas uz Android 4.1 Jelly Bean operētājsistēmas bāzes un tam ir jaudīga veiktspēja – 1,6 GHz četrkodolu procesors un pēdējās paaudzes 3G datu savienojuma atbalsts nodrošina kvalitatīvu vairākuzdevumu režīma darbību, ļoti ātru tīmekļa pārlūka darbību un datu ielādi, kā arī minimālu aplikāciju atvēršanās laiku.

    https://www.salidzini.lv/affiliate/search.php?aff=notepad.lv&q=Samsung+Galaxy+Note+2&cn=100&type=list” frameborder=”0″ width=”570″ height=”220″>

    #292003
    Garinsh
    Participant

    Ä€kstīšanās, ne nopietna dizaina izveide, bet uz vidējo andrīša bakstītāju varbūt ar atstās iespaidu šis PR izgājiens.

    #292004
    Crow
    Participant

    Tās nav gleznas. Tie ir pamatskolnieku līmeņa smērējumi.

    A par Andžu es šoreiz ne vārda 😀

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā