Ar vieglu rokas mājienu Ubuntu Linux pārtop par Windows 7

Sākumlapa Forumi Software Windows Ar vieglu rokas mājienu Ubuntu Linux pārtop par Windows 7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149771
    TokRa
    Participant

    Kāmēr Microsoft laiž tirgū “jaunākās paaudzes operētājsistēmu” …

    Альтернативные пакеты для изменения графического стиля оформления интерфейса операционных систем Windows всегда вызывали повышенный интерес у пользователей, с учетом практически незначительных отличий в диапазоне от Windows 98 до Windows XP. Такие решения как Vista Transformation Pack и Seven Transformation Pack, наверное, самые популярные. Однако в данном случае речь пойдет об альтернативе, а именно Windows 7 Tranformatin Pack для Ubuntu.

    [img]https://www.overclockers.ru/images/soft/2009/10/21/113909-2.png[/img]

    Да, да, это графическая тема оформления для известной Linux-системы. Она включает в себя тему для графического менеджера Gnome, иконки, стиль оформления окон, фон рабочего стола и панелей, курсоры и графику меню, которое симулирует известный «Пуск». Для более эффектного вида, тема использует трехмерные эффекты Compiz Fusion. Естественно ее появление было заранее спланировано и «приурочено» к официальному релизу операционной системы Windows 7.

    [img]https://www.overclockers.ru/images/soft/2009/10/21/113909-1.png[/img]

    Скачать можно с https://www.gnome-look.org/content/show.php/?content=113909

    :lala:

    #214595
    WerNeo
    Participant

    Izmēģināju.. Diezgan gļukaina tēma. Bet nu… pēc manuālas uzriktēšanas, kaut kas tuvu patiesībai ir. Bet nu man tuvāks neglancētais un bez tumšajām tēmām gnome.

    #214596
    Aldis
    Participant

    Š itā varētu apmānīt darbā kādu sekretāri! 🙂 Prasītu lai uzliek windu… 😀 A es uzliktu Ubuntu ar šo tēmu – ieskaidrotu ka tas jaunais un skaistais Win7 😀 + OpenOffice, un neko nezin!

    #214597
    Sid
    Participant

    Aldi, tur ir jābūt īpaši blondai sekretārei, lai neatšķirtu OOo no MSO, ghh..

    #214598
    TokRa
    Participant

    WerNeo wrote:

    Izmēģināju.. Diezgan gļukaina tēma.


    +1. Laikam, ne tikai izskatu imitē 🙂

    #214599
    Evers
    Participant

    priekš kaķiem 😀

    Ja es lietotu Ubuntu, tad pavisam noteikti negribētu mainīt defaulto tēmu – nav ne kādas vainas.

    #214600
    ob1
    Participant

    Nesaki vis, Staļin, manā praksē ir gadījums, kad pat admins nespēj atšķirt XP no Linux. 😀

    #214601
    msh
    Participant

    Staļins wrote:

    Aldi, tur ir jābūt īpaši blondai sekretārei, lai neatšķirtu OOo no MSO, ghh..


    Diez kāpēc? Ja īpaši piestrādā pie themēm, ikonām un dažiem citiem aspektiem, arī “normāls lietotājs” nepamanīs, ja neskaita ielādes pašu sākumu, ko laikam problemātiski nomaskēt. Ar “normāls lietotājs” saprast end jūzeri kurš ar sistēmas konfigurācijas izmaiņām nenodarbojas :p

    Par tēmu – kam tā theme ir domāta – gnomam?

    #214602
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Nesaki vis, Staļin, manā praksē ir gadījums, kad pat admins nespēj atšķirt XP no Linux. 😀


    Nav tālu jāiet.. Man pašam ir bijis līdzīgi. Sēžu pie linuxa, pēkšņi man zvana cilvēks un prasa, kā un kur nomainīt kaut ko (neatceros precīzi, ko prasīja). No galvas neatcerējos precīzu ceļu un sāku stāstīt ceļu, kā tas sameklējams iekš gnomes (jo pats ar peli gaaju pa to ceļu). 😀 Pēc tam tikai atčoknījos, ka viņam galīgi nesanāk savā windā neko tādu atrast. 🙂

    msh. Jš, gnomam… tīri precīzi uztaisīta (bet tomēr vistai līdzīgāka), tikai šur tur izlec gļuki un nākas iet un manuāli mainīt, ja gribi visu labi saskatīt. 🙂 Es gan izvēlējos palikt pie standarta.

    #214603
    ehex
    Participant

    Nu pārāk samodots un satēmots neizskatās diez, ko labi un arī strādā ne pārāk… Ar šitādiem nekad nepārspīlēju. Pašam uz ubuntu stāv tāda minimāla vistas tēma ar ikonām un pilnīgi pietiek. Tur, kur aero nav paredzēts, tur arī viņš arī nekad neiederēsies…

    #214604
    Sid
    Participant

    Nē nu okej protams, kaut ko jau tur safīčot var, vai tādu pašu, kā MSO – neņemos spriest, katrā ziņā nezinu nevienu, kas kaut ko tādu darītu. ;] Un neredzu arī nafig tas vajadzīgs, augstskolā prasa zināt abus.

    #214605
    Wuu
    Participant

    nozelojami, kam vajag tik smirdigu izskatu… Evu, nu tik tiesam nozelojami…

    #214606
    dzhonsons
    Participant

    TokRa wrote:

    WerNeo wrote:

    Izmēģināju.. Diezgan gļukaina tēma.


    +1. Laikam, ne tikai izskatu imitē 🙂


    Tikai nevajaga 🙂

    #214607
    nevertell
    Participant

    Nafig viss ir krievu valodā ? Kas, mēs te staļinu godājam ?

    #214608
    Sid
    Participant

    nevertell wrote:

    Nafig viss ir krievu valodā ? Kas, mēs te staļinu godājam ?


    Tev manu vārdu būs ar lielo burtu rakstīt, товарищ.

    #214609
    msh
    Participant

    Laikam tevi jāaprok dziļāk 😀

    WerNeo ja man būtu jāizvēlas starp gnomu ar noklusēto themi un šitādu, es izvēlētos šitādu 😀

    #214610
    samurajs
    Participant

    Nēēē… man tas nav pieņemami, Linuxam krāmēt virsū Win paskatu. Gnomim var viegli izveidot pats savu oriģinālu tēmu (vispār, ja vēl uztrenējas, tad pašu vellu var uztaisīt!)

    Vot vārgam kompim ar apgraizītu XP noimitēt Win7 GUI – tas jau interesantāk.

    Sevenmizer ir perspektīvs šim nolūkam, nepatērē papildus resursus, tik patreizējā 1.1 versija vēl nepilnīga.

    #214611
    WerNeo
    Participant

    msh. cik cilvēku, tik viedokļu. Man tuvāks ir gnome (pat windows pakaļdarinātājs KDE, pamatīgi atpaliek, manuprāt) 🙂 Š o tēmu reāli “jākabina” klāt, lai izskatītos ticama. Plus, gļuku netrūkst tāpat (pie tam, drīzāk tā ir vistas tēma).. labāk palieku pie savas gnomes (kā jau samurajs minēja, var izkrāsot pats).

    #214612
    msh
    Participant

    Savulaik viens no iemesliem, kāpēc pirmais linuksības mēģinājums neizdevās bija tas, ka mans padomdevējs bija tāds pats gnoma fans kā tu, bet es to nespēju sagremot. Nākamais bija veiksmīgāks, jo to es liku uz savu galvu un tur bija KDE. Rīkjoslai ir jābūt vienai un ekrāna apakšā! 😀

    #214613
    samurajs
    Participant

    msh: kāds sakars Gnomim ar rīkjoslu skaitu un izvietojumu? Varu likt vienu, varu sešas, un kur vien gribu 🙂 Tas jaunais KDE mani vispār besī…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā