Ar Wi-Fi pret jaunatnes žūpību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ar Wi-Fi pret jaunatnes žūpību

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154313
    samurajs
    Participant

    Lai rosinātu jaunatni uz veselīgu dzīvesveidu, Krievijas Habarovskas novada gubernators Vjačeslavs Š ports izdomājis lūk, ko: no Habarovskas pilsētas Amūras upes krastmalas izvākti visi alus un cigarešu kioski, teritorija uzkopta, un visas krastmalas garumā iekārtoti brīvās piekļuves Wi-Fi pieejas punkti. Tā kā Krievijas nomale nav Rīgas centrs, kur Wi-Fi ir uz soļa, sagaidāms, ka pasākums gūs atzinību, un jaunatne pastāvīgi sāks tur pulcēties ar saviem klēpjdatoriem un viedtālruņiem, pildīt mājasdarbus, tusēt internetā, un varbūt arī ko iemācīsies IT sfērā.

    “Tas varētu atturēt viņus no alus dzeršanas,” saka gubernators Š ports, “Pilnīgi aizliegt dzert alu šeit mēs nevaram; kas gribēs – vienalga paņems līdz.” Pagaidām Wi-Fi brīvā zona darbojas testa režīmā. Ja būs gaidītie rezultāti, tad to iekārtos uz palikšanu. Bez tam krastmalā darbojas arī bezmaksas vasaras kinoteātris skolu jaunatnei.

    Avots

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TjJUTZlPPho[/youtube]

    #271612
    Creep
    Participant

    Un tas, ka viņi tupēs ieurbušies datora ekrānā ir labāk, nekā ka cilvēks aiziet uz upmalu atpūsties, pie reizes paņemot kādu aliņu?

    #271613
    samurajs
    Participant

    Tur ar kādu aliņu lieta nebeidzas – tā tak raša 😀 Sūknē no rīta līdz vakaram un ālējas 😀

    #271614
    nevertell
    Participant

    A kas liedz iesūkt aliņu, kamēr tiek lietots PC?

    Tagad būs tikai vairāk vietas, kur jaunajiem hax0riem kā makbetons bojāt dzīvnieku patversmes mājaslapas.

    #271615
    LatvjuAvs
    Participant

    Ļoti labi, ļoti labi, to dzeršans sērgu izskaust vajadzētu lai cilvēks atkal var sākt domāt un atīstīties.

    #271616
    nevertell
    Participant

    Nevar izskaust to, kas gēnos.

    Ja nu vienīgi ar genocīdu.

    #271617
    Andron MacBeton
    Participant

    Tādus p***, neiznēsātu m***bērnus kā tevipašu vajadzetu izskaust. P*** kas atkladzina TV dzirdēto. Gadijumā tu p*** pats nestrādā Tirliņhostā?

    #271618
    akms47
    Participant

    LoL

    #271619
    nevertell
    Participant

    Tev laikam māte arī dzēra, kamēr tevi nēsāja, ja ?

    Viņiem noturība pret alkoholu ir gēnos, pohas mazas vai nekādas no sākuma, za to labsajūta milzīga. Tāpēc dzer cik var līdz piebeidz svaigās aknas un pēc tam tikai lēnām strebj šņabi.

    #271620
    Viestartss
    Participant

    makbetons atkal nepievīla… uzlaboja garastāvokli

    #271621
    Andron MacBeton
    Participant

    Diemžēl es dzerdams esmu sakarīgāks par algotajiem Latvijas datorspeciem skaidrā. Jūs, parazīti, tīri “izbraucat” uz muldēšanu, melošanu, krāpšanu.

    #271622
    samurajs
    Participant

    Ja esi tik advancēts, kāpēc nepiedāvā savus pakalpojumus Microsoftam? Varētu attīstīt WinXP Beton Edition un atraut savus ļimonus 😀 Tie muļķi jau nezin par tavu eksistenci un cep kkādu tur tizlu Win 8 😀

    #271623
    deivs001
    Participant

    Kādēļ šeit neviens nebļauj par datu ievākšanu? Būtu Google izveidojusi tādu vietiņu….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā

Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?