Ar Windows 7 jau nopelnīti 1,5 miljardi $

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ar Windows 7 jau nopelnīti 1,5 miljardi $

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215159
    ob1
    Participant

    Evers, es jau teicu, ka Vistu “ēdu brokastīs”, tas pats būs ar w7. Gaidu disku no M$.

    😀

    Bet runa iet par objektīvu vērtējumu, nevis emocijām. XP šobrīd ir stabilākā pieejamā sistēma.

    #215160
    Evers
    Participant

    Par stabilitāti piekrītu, bet nu žēl ka tu ēd to vistu, viņai taču ir gripa un termiņš sen kā beidzies – visā ķermenī iemetusies gangrēna. 😀

    #215161
    ob1
    Participant

    Ziņas par Vistas nāvi ir stipri pārspīlētas… Mana sieva, būdama bioloģijas skolotāja, stāsta bērniem, ka Vista var arī lidot.

    😀

    #215162
    EzgaJups
    Participant

    Evers wrote:

    Man nav kompja uz kura šobrīd ir vērts W7 stutēt, krīze vienu labu pazudināja (upurēju pravām 😀 ), centīšos ar laiku labot šo kļūdu.

    Lai nu kā, ja ņemam modernu datoru, tad W7 saliks XP labāk strādājot ar lielāku RAM, DX11 supportu, kā arī to, ka bez jebkādas optimizācijas Win7 palaiž tikai nepieciešamos servisus un tad kad, tie ir vajadzīgi. Ganjau vēl ko varētu uzskaitīt, bet pats tik dziļi izbūris neesmu to zvēru.

    Uzliku uz Intel Atom, 1GB RAM w7. Paliku pozitiivi paarsteigts. HD un geimus nemeeginaaju, bet visumaa izskatiijaas aatraaks par CoreDuo ar 2GB RAM zem XP.

    #215163
    Wuu
    Participant

    EzgaJups neraksti buļļa kakas!

    W7 aizvietos XP, bet pagaidām vel jāpagaida kāds gadiņš kad visus knišļus pielabos 🙂

    #215164
    Eudoxus
    Participant

    msh wrote:

    Eudoxus wrote:

    Būsim tomēr godīgi. Win 7 nav TIKAI izlabota Vista. Protams, tā ir būvēta uz Vistas pamatiem, bet kas gan tur slikts. Apple jau cik jaunas OS ir izlaidis uz viena un tā paša pamata.

    Vai tad tavuprāt visiem vajadzēja joprojām sēdēt pie tā antīkā XP?


    Ej nu ej, kas tad tur vēl ir tāds tik ļoti īpašs?

    Winxp ir aizvēsturisks jau vismaz pēdējo piecgadi, bet tāda nu ir tā maikrosofta politika – slaukt tos muļķus, kas pērk maikrosofta sviestus, līdz galam.

    Kas tev nepatīk ābola mac os? Pie tā ka bāzēts uz bezdes, attiecīgi arī attīstās – evolūcija nevis kā maikrosoftam – hvz kas, bet maikrosofts to parasti pasniedz kā revolūciju 😀

    Negrasos te laiku velti tērēt. Pamēģini un tad salīdzini.

    Man iekš MacOSX gandrīz vai viss patīk. Tikai nesaprotu, kāpēc ir vajadzīgi dubulti standarti. Mazmīkstie saveda kārtībā Vistu un ieviesa daudzas labas lietas, bet nē, nav labi, jo neesot revolūcijas, tikai uzlabota Vista. Apples Sniega leopards arī nav nekāda revolūcija. Optimizējuši kodu un vēl šādas tāds jaunas lietas ieviesuši, un neviens nevaid, ka nav revolūcijas. Tāpēc arī Apple pieminēju.

    Ja tev šķiet, ka Win7 nav vērts to tavu 35Ls (vai vairāk), tad nepērc, nav spiesta lieta. Bet pasniegt to kā kādu gudrības apliecību ir jocīgi.

    #215165
    _Mo3_
    Participant

    kā vienmēr – viss galu galā nonāk pie tā, ka visi sākt bļaut, kura, tad OS ir labāka 😀 jau paliek smieklīgi lasīt šito visu. Ka tik kāds sāk runāts par kādu no OS, tad uzreiz sākās diskusijas, kura no viņām ir ahujenāka 😀 Vienreiz nevar samierināties ar to faktu, ka cilvēki ir dažādi un uzskati arī mēdz būt dažādi un dažādi cilvēki arī, līdz ar to, mēdz dod priekšroku dažādām OS 🙂

    #215166
    Eudoxus
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    kā vienmēr – viss galu galā nonāk pie tā, ka visi sākt bļaut, kura, tad OS ir labāka 😀 jau paliek smieklīgi lasīt šito visu. Ka tik kāds sāk runāts par kādu no OS, tad uzreiz sākās diskusijas, kura no viņām ir ahujenāka 😀 Vienreiz nevar samierināties ar to faktu, ka cilvēki ir dažādi un uzskati arī mēdz būt dažādi un dažādi cilvēki arī, līdz ar to, mēdz dod priekšroku dažādām OS 🙂

    Nevaru nepiekrist.

    #215167
    nevertell
    Participant

    Iks pī vēl ilgi būs. Un nesīs problēmas. Skolās tagad ir pārsvarā tikai iks pī. Valsts iestādēs, kur masveidā tiek lietots pc- iks pī vai vecāks. Un neliks to win7 tapēc, ka dzelži neies.

    UN AIZVER MUT’, LINUX FTW!

    #215168
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Iks pī vēl ilgi būs. Un nesīs problēmas. Skolās tagad ir pārsvarā tikai iks pī. Valsts iestādēs, kur masveidā tiek lietots pc- iks pī vai vecāks. Un neliks to win7 tapēc, ka dzelži neies.

    UN AIZVER MUT’, LINUX FTW!

    Protams, ņemot vērā, ka arī Britu Karaliskā flote arī izmanto XP, tad pavisam ilgi.

    #215169
    msh
    Participant

    Eudoxus wrote:


    Negrasos te laiku velti tērēt. Pamēģini un tad salīdzini.

    Kas man jāmēģina? Win95 palaiž progas. win98 palaiž progas. win2k palaiž progas. winxp palaiž progas. win vista palaiž progas. win7 palaiž progas. bet ar progām, kuras iet uz winxp, win vistai un w7 var būt problēmas. Tātad sanāk ka w7 savu pamatfunkciju veic sliktāk nekā winxp 😀

    P.N. Pokemoniem domātās fīčas lūdzams nepieminēt. Kaut kad pasen biju winxp aizvietojis desktop shell un tikai slinkuma pēc neatbrīvojos arī no explorera – tagad slinkuma pēc exploreris man te veic abas savas funkcijas. Kas notiek ja aizvāc exploreri – paliek pāri sistēma. Kura palaiž progas. Elementāri, ne? 😀

    #215170
    Eudoxus
    Participant

    msh wrote:

    Eudoxus wrote:


    Negrasos te laiku velti tērēt. Pamēģini un tad salīdzini.

    Kas man jāmēģina? Win95 palaiž progas. win98 palaiž progas. win2k palaiž progas. winxp palaiž progas. win vista palaiž progas. win7 palaiž progas. bet ar progām, kuras iet uz winxp, win vistai un w7 var būt problēmas. Tātad sanāk ka w7 savu pamatfunkciju veic sliktāk nekā winxp 😀

    P.N. Pokemoniem domātās fīčas lūdzams nepieminēt. Kaut kad pasen biju winxp aizvietojis desktop shell un tikai slinkuma pēc neatbrīvojos arī no explorera – tagad slinkuma pēc exploreris man te veic abas savas funkcijas. Kas notiek ja aizvāc exploreri – paliek pāri sistēma. Kura palaiž progas. Elementāri, ne? 😀

    Nu tad tik laid progas:) Bet vismaz nerunā par lietām par kurām nezini, pokemon.

    #215171
    Evers
    Participant

    Nezinu kādas kaktu programmas gan neiet uz w7, bet man gāja pilnīgi viss nepieciešamais bez jebkādām problēmām. Kaktsoft jūzeri lai lieto XP.

    #215172
    Nelabojams
    Participant

    Pievienojos ob1 viedoklim, bet pavisam cita iemesla dēļ – ne Vista ne W7, salīdzinot ar XP nespēj piedāvāt neko jaunu un man noderīgu, kas būtu to vērts, lai izdotu naudu. Esmu jau kādreiz te to pieminējis. Turklāt – specifiskais softs, ko es lietoju, Vistas versijā parādījās tikai pagājušo gadu un priekš W7 būs vēl nezinkad. Macisti vispār var neiespringt, viņu krāniņu pagarinātājiem tāda softa nav un droši vien vispār nebūs. Tad jau drīzāk fronte sakustas Linux virzienā. Tomēr atsauksmes par W7 vismaz pagaidām ir labas un iespējams, ka pēc pāris gadiem tehnisku problēmu (jaunu dzelžu savietojamība) spiests uz to pāriešu. Kā biju spiests migrēt no W2K un XP. IMHO nekas labāks par W2K līdz šim nav uztaisīts; drusku tikai besīja lēnā ielāde, tas gan.

    P.s. Dators man vairāk kā pietiekams, lai arī neputns ietu rūkdams.

    #215173
    actimel
    Participant

    Quote:

    Evers, tav nav taisnība. Un tu pats to zini.

    Izsauc labāk mani , mans win 98 pret tavu xp 😀

    Nepretojies ļauj tam XP aiziet, tā būs labāk, i sasildīsim ekonomiku i tehnoloģijas uz augšu pavilksies 😉

    #215174
    msh
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Nu tad tik laid progas:) Bet vismaz nerunā par lietām par kurām nezini, pokemon.


    Ko es nezinu? Ka resnis pie sevis sauc savas sētas sīkos un rāda cik skaistas izvēlnes izlec w7 un visādi smuki lodziņi salīzinot ar winxp? Nu jā, tas arī ir tāds interesants pielietojums…

    😀 😀

    Evers wrote:

    Nezinu kādas kaktu programmas gan neiet uz w7, bet man gāja pilnīgi viss nepieciešamais bez jebkādām problēmām. Kaktsoft jūzeri lai lieto XP.


    Pričom tur kakti? Par programmu vecākām versijām neesi dadomājies? Jeb vai tu tikai novelc visjaunākos warezus? 😀

    #215175
    robcixx
    Participant

    Windows Tiny7 Rev01 Unattended Activated CD

    Tas ir jau gatavs un optimizets Windows 7, sho iesaku visiem, kas ir parak aizravusies ar XP… mana skatijuma fiksaks par XP.

    Un tiem kam nepatik Win7 originalais skins, redzku bus XP skins prieks 7 https://www.sizzledcore.com/2009/09/15/windows-xp-luna-theme-for-windows-7/

    #215176
    Eudoxus
    Participant

    msh wrote:

    Eudoxus wrote:

    Nu tad tik laid progas:) Bet vismaz nerunā par lietām par kurām nezini, pokemon.


    Ko es nezinu? Ka resnis pie sevis sauc savas sētas sīkos un rāda cik skaistas izvēlnes izlec w7 un visādi smuki lodziņi salīzinot ar winxp? Nu jā, tas arī ir tāds interesants pielietojums…

    😀 😀

    Tu laikam neko neesi dzirdējis par ergonomiku, usability un tādām lietām. Vai arī izliecies par stulbeni?

    #215177
    natolv
    Participant

    nevertell wrote:

    Iks pī vēl ilgi būs. Un nesīs problēmas. Skolās tagad ir pārsvarā tikai iks pī. Valsts iestādēs, kur masveidā tiek lietots pc- iks pī vai vecāks. Un neliks to win7 tapēc, ka dzelži neies.

    UN AIZVER MUT’, LINUX FTW!

    Nevaru nepiekrist, pats lietoju ex pī 5 gadus, tagad pamēģināju Linuxu, patiešām daudz intersantāka OS, un manuprāt ar daudz lielāku perspektīvi nekā M$ Operētājsistēmām.

    #215178
    Evers
    Participant

    msh wrote:


    Pričom tur kakti? Par programmu vecākām versijām neesi dadomājies? Jeb vai tu tikai novelc visjaunākos warezus? 😀

    Nav man nepieciešamība pēc kautkādiem čēspiektā gada softiem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā