Ārējā HDD barošana

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Ārējā HDD barošana

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147628
    Stormbird
    Participant

    Sveiki!

    Nesen iegādājos DVD ar USBdirect un viss būtu labi ja varētu filmas skatīties no ārējā HDD kuram nav paredzēta papildus barošana. Cik saprotu tad tas DVD USB nespēj viņu “nobarot” un nedarbojas, tapēc varbūt var uztaisīt tādu USB vadu kur HDD strāvu ņem no kāda adaptera nevis no DVD? Vai tas ir iespējams? Vai DVD zinās ka viņam kaut kas ir pievienots USB portā ja netiks izmantota tā barošana?

    Doma tāda – 220 -> adapteris uz 5V -> mazais USB štekeris kas ieiet HDD -> parastais USB uz DVD.

    No USB atmiņām un HDD ar papildus barošanu viss notiek – var skatīties filmas bez problēmām).

    Varbūt tādus vadus jau var nopirkt gatavus?

    #186238
    Foxsk8
    Participant

    Vot, kaut kur redzēju šādus vadus, bet baigais retums. Protams, uzmeistarot var jebko, galvenais zināt, kā to visu dabot gatavu.

    #186239
    samurajs
    Participant

    Nu tas pašam uz tausti jātaisa un jāeksperimentē. Vispār USB-host specifikācijās noteikts, ka tam jāspēj dot 5 V ar 0,5 A stipru strāvu pieslēgto USB ierīču nobarošanai. Š eit acīmredzami, ka nespēj.

    Uzmanību! Pirms lietojam ķīnīzeru nestabilizētos adapterus, atceramies, ka uzrādītais spriegums viņiem ir pie pilnas noslodzes, kura uzrādīta uz korpusa miliampēros. Tukšgaitā parasti tas U ir reizes 2 augstāks. Ne vienam vien barotās mantiņas ir nokūpējušas tādējādi…

    #186240
    Stormbird
    Participant

    Mjaa un to nespeej PHILIPS DVP5960…

    Ja es barošanai izmantotu PC PSU (ir viens kraajumos vecais variants ko var iesllēgt ar slēdzi), tad jau problēmām nevajadzētu būt vai ne?

    #186241
    samurajs
    Participant

    Ja mājā ir multimetrs, arī tad probzu nebūs 🙂 Tik nez kā būs ar HDD atpazīšanu? Nu tas jāeksperimentē…

    Vispār lasīju, ka fīču, kad ar mājas kinozālēm/DVD var filmas skatīties pa taisno no ārējā HDD – sauc par USB-plus. Kam tās fīčas nav, ar to varot tikai mūziku no flešiem klausīties un bildes skatīt.

    #186242
    Stormbird
    Participant

    Man tur virsū rakstīts USB Direct un kā jau teicu tad filmas iet no flešiem un ārējiem HDD kam ir papildus barošana.

    #186243
    Creep
    Participant

    Ehhh, man atkal atpaziist fleshku un var filmas no shamaa skatiities, bet manu 3,5″ 500GB Lacie aareejo gan ne (iekshaa taapat reaali samsungs). Nav velme domaat, kas pa vainu, jo tagad jau sleedzu portabli pie tv…

    #186244
    Stormbird
    Participant

    Arī man PC ir pie TV bet ne vienmēr tas ir ērti. Kad filma beidzas, jāceļas (vakarā pēc filmas beigām) izslēgt PC ja ne tad rūc visu nakti 😀 Varbūt kādam ir kāds sakarīgs lietots HDD ap 40GB uz IDE/PATA ?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā