Ārējais USB cietnis pie varākām ierīcēm reizē. Kā?!

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Ārējais USB cietnis pie varākām ierīcēm reizē. Kā?!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157365
    E-500
    Participant

    Kā var usb cietni pievienot pie vairākām ierīcēm reizē,

    lai nav jaatvieno-un-jāatvieno visu laiku?

    cik saprotu to pa tiešo nevar darīt, kāds ir letakais un labakais veids?

    interese, lai TV un dators varetu cietni izmantot reize…

    #291554
    Crow
    Participant

    NAS

    Jebšu, par piemēru, visi šajā sarakstā, kuriem ir 0 GB (t.i., cietais līdzi nenāk) un ir ezernets.

    #291555
    E-500
    Participant

    Nja, tādam sīkumam padārgi štrumenti…:/

    #291556
    Crow
    Participant

    Vispār, ja tellim ir ezernets vai vairless, var strīmot no da jebkura DLNA servera. Pliku failu šāringu man zināmie teļļi neatbalsta (bez objektīva iemesla, protams, but there you have it). Parasti daudzmaz cienījamām mājas lietošanas (!) NAS kastēm ir DLNA atbalsts. Var arī Windai uzlikt DLNA serveri, bet viņu ir tik daudz kā mušu ap sūdu – izvēle jāizdara pašam.

    #291557
    Andron MacBeton
    Participant

    Murgi, nevar. Viss.

    #291558
    Aldis
    Participant

    Ja tv atbalsta kaut vai VGA savienojamību, pieslēdz pašu pc pie viņa klāt.. 🙂

    #291559
    piwchix
    Participant

    + Crow atbildei.

    Ja gribi vienkārši:

    Būtība ir vienkārša: pieslēdz cietni pie datora un uz datora uzliec media serveri, un serverim source uz cietni. Ja izmanto Win to elementāri var izdarīt ar Win Media Player 10+ un WMC, bet problēmas sāksies pie matroškas. Līdz ar to iesaku kādu citu.

    Ja TV ir Samsung, tad var izmantot jebkādu elementary DLNA serveri, vienīgi konfigurācijā matroškām mime type jānorāda, kā “video/x-msvideo” un problēmu nebūs pilnīg nekādu, tad arī MKV spēlēs uz urrā. Ja ir Philips TV, tad problēma pie MKV būs DTS skaņa, ko aparāts nesaprot (mans gadījums, bet nevaru galvot ka visiem TV), līdz ar to nepieciešama transkodēšana – pirms vai realtime. Par citiem ražotājiem nepateikšu.

    Vēl iekšējā tīklā rūterī jāatļauj pārraidīt media streams (lai gan man viss strādā gan ar atļautu gan ar aizliegtu).

    Konkrētas programmas neieteikšu, jo kā jau Crow teica, to ir milzums.

    Pats izmantoju PS3 media server, jo nepieciešama transkodēšana (Philips un MKV DTS pie vainas).

    Būtu Samsung izmantotu MediaTomb. Protams arī MediaTomb iespējama transkodēšana, bet es izvēlos vienkāršāko variantu.

    Ja gribi atsevišķu media serveri – FreeNAS.

    Edit:

    Vēl Philips (varbūt arī citiem, nezinu tik sīki, bet der papētīt) ir fīča – proga (žēl, bet priekš Win tikai), kad iespējams piebindot kompja autputu uz TV (kā monitoru) izmantojot tikai tīklu.

    Bet ja ir runa par fizisku pievienošanu divām ierīcēm – būs vien jāapbēdina: nevar, vai vismaz es nezinu kā var 🙂

    #291560
    janeck3
    Participant
Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā