Arī automašīnām drīz būs vajadzīgs antivīruss?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Arī automašīnām drīz būs vajadzīgs antivīruss?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153334
    shady
    Participant

    2011. gada 28. janvārī Maranello (Itālijā) publika tika iepazīstināta ar jauno Ferrari sacīkšu automašīnu F150. No 1. līdz 3. februārim Valensijas trasē spēkrats veica pirmos treniņbraucienus šajā gadā, un jau drīzumā tas varēs parādīt savas iespējas īstās sacensībās. Formula 1 2011. gada sezonas pirmais posms sākas 13. martā Bahreinas Grand Prix. Ferrari formulas tur sacentīsies par uzvaru ar autosporta pasaules spēcīgākajām komandām.

    «Mēs – Kaspersky Lab – esam patiesi Ferrari sacīkšu komandas līdzjutēji, mūs vieno kopīgas vērtības, tostarp tiekšanās pēc kvalitātes un jauninājumiem, vēlme būt līderiem,» saka Kaspersky Lab ģenerāldirektors Jevgeņijs Kasperskis. «Š ogad mēs uzsākam jaunu posmu mūsu sadarbībā un ar nepacietību gaidām sacīkšu sezonas sākumu, lai priekšgalā ieraudzītu auto ar uzņēmuma logotipu.»

    Kaspersky Lab sadarbība ar Ferrari sākās 2010. gadā ar piekrišanu būt par Ferrari AF Corse komandas galveno sponsoru Lemānas sērijas sacensībās Francijā. Pēc veiksmīgās debijas autosacīkšu pasaulē tika nolemts sadarbību paplašināt arī attiecībā uz Formula 1 sacensībām. Pagājušā gada novembrī Kaspersky Lab paziņoja par oficiālu atbalstu nākamo divus gadu garumā šīs klases pasaulslavenajai komandai. Viens no līguma noteikumiem cita starpā ir uzņēmuma logotipa izvietošana uz Ferrari sacīkšu automašīnām. Š is lēmums ir daļa no Kaspersky Lab vispasaules popularitātes palielināšanas stratēģijas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_ferrari__kaspersky_1.jpg[/img]

    #261195
    Athlons
    Participant

    veiksmīga sadarbība – laikā pārskaitīts piķis?…

    maza gan tā uzlīmīte uz šnobeļa, salīdzinot ar citām…

    manispēc viņi to savu reklāmu var līmēt da jebkur… tāpatās nesaista naudu izmest par to viņu “aizsardzības komplektu”…

    #261196
    Evers
    Participant

    +1, reklāmas pa radio vispār tracina, prasās piezvanīt un izlamāt tur visus par cilvēku maldināšanu un murgošanu.

    P.S. Kas pie velna? Pirms tam ierakstot šo tekstu mani aizmeta uz spamo.lv.

    #261197
    LooNeY
    Participant

    Sen jau zināms.. kkad pirms 2,3 gadiem youtubē bij video kur universitates čaļi barucot kādai mašīnai aizmugurē uzhakoja masīnu kas brauca priekšā(protams tas bij speciāli kādā tukšā laukumā neapdraudot nevienu dzīvības) un tākā masīnās tagad ir 90% uz elektronikas tas ir vienkārši un ta tur spēlējās ar spidometru visādām brīdinājuma lampiņām un pat radio… vispar brīnos ka kkas sads vēl nav plaši tirgū ienācis… 😀

    #261198
    garaisezis
    Participant

    LooNeY wrote:

    Sen jau zināms.. kkad pirms 2,3 gadiem youtubē bij video kur universitates čaļi barucot kādai mašīnai aizmugurē uzhakoja masīnu kas brauca priekšā(protams tas bij speciāli kādā tukšā laukumā neapdraudot nevienu dzīvības) un tākā masīnās tagad ir 90% uz elektronikas tas ir vienkārši un ta tur spēlējās ar spidometru visādām brīdinājuma lampiņām un pat radio… vispar brīnos ka kkas sads vēl nav plaši tirgū ienācis… 😀

    man po*ig, es braucu ar tanku, man windows 98 un nav wifi… bet modema vada tik gara nav lai no majas tiktu lidz veikalam…

    #261199
    Jaunzems
    Participant

    [img]https://fotohost.lv/images/0xswx5nh04lkerotvho.jpg[/img]

    (

    #261200
    nabadanga
    Participant

    Kā Ferrari F1 un Kasperska ilggadēju fanu mani šī ziņa patiešām iepriecināja 🙂

    #261201
    Jaunzems
    Participant

    kasperskim ir fani? neskaitot idiotisko PR kompāniju?

    #261202
    garaisezis
    Participant

    nezinu, ja nu kadam vajag kasparevski licenzi, lai padod zinu, man banka iedeva bezmakas bet pats nelietoju jo tas jau ir datora bremzeetaajs nevis antivirus, taa pat kaa nortons.

    #261203
    nabadanga
    Participant

    Jaunzems wrote:

    kasperskim ir fani? neskaitot idiotisko PR kompāniju?

    Ir, un domāju, ka ļoti daudz. Un viņi neraksta idiotiskus komentārus, jo viņiem viss ir kārtībā 😀

    #261204
    Jaunzems
    Participant

    viņi neraksta stulbus komentārus, jo dators nestartējas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā