Arī Mozillas spraudņu lapā nav droši

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Arī Mozillas spraudņu lapā nav droši

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227427
    Foxsk8
    Participant

    Add-ons un Toolbars ir divas dažādas lietas.

    #227428
    Evers
    Participant

    faq wrote:

    Operai neviens apdolbīts softa developeris nevar piemest savu toolbāri klāt. Operai nav jāmeklē addoni pa vīrusainiem canonical like sūdu perēkļiem. Un vēl šis tas.

    Fail.

    developers neko nepiemet, viņš piedāvā piemest lai saņemtu peļņu no toolbar ‘ražotāja’, bet to piemet jūzeris, kas spiež next next, neskatoties ko dara. Nu protams, ka operai nav jāmeklē, tai nemaz nav ko meklēt, ir dažas integrētas figņas kas kādam ir vajadzīgas, kādam nav, un līki skripteļi, kuriem līdz ff addoniem kā klibajam līdz mēnesim. Lietojot eksperimentālos, pats ieķeksē, ka apzinies riskus ka kautkas var nebūt riekstā, bail? – lieto parastos, problēmu nebūs!

    #227429
    rajah
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es jau nedomāju ar rīkjoslu. 🙂 Bet nu tā ir, ka tās rīkjoslas čakarē mozgu pamatīgi. Instalējot pat nevainīgu softu, tas bieži vien piedāvā likt dažādas citas rīkjoslas, piem tas pats Daemon tools, winamps, utt… Tāpēc arī cilvēki, kuri instalē softus, spiežot tikai next, next, next, bieži kļūst par šiem upuriem.


    Nu tieši ar tām rīku joslām jau viss sākas.

    Evers – tu kā žurnālists šeit, tomēr varētu beigt izteikties ar vārdiem, kas ne visiem ir saprotami. Fapot, fail.

    Grūti izteikties latviski?

    #227430
    iReinis
    Participant

    Es vispār viņus nelietoju, tātad man viņi nav nepieciešami. Nu labi, tagad esmu pārgājis, mazāk vai vairāk pie tantes googles, bet tāpat, lietojot FF neradās nepieciešamība priekšā tā visa, atmiņa laba, uzrakstīt burtus +/- vēl māku, tad jau varu dzīvot. 😀

    #227431
    yix
    Participant

    Man jau sen bija aizdoma ka FF nav tik droš kā visis slavē, un tie add-oni likās aizdomīgi.

    a IE nopeļ par to ka taja ir atklāts kautkāds caurums caur kuru var palaist rindinjas. Bet tas ka ADDON noinficejis vairākus lietotājus, tas tip nekas traģisks. Vienkārši Tautai iaudzināts naids PRET IE8 un slavēts FF. Tas ir tas pats kas XP pret vistu. UN VISPAR TAS JAUNAIS FF ir nedaudz atraks par veco, bet tapat LENAKS kā IE8. M$ ir pacenties, neskatoties uz to ka parejiem skauzh par to ko M$ ir izdarijis. Visiem skauzh jo nevar neko tamlidizgu uztaisit kā M$. un punkts. p.s. mani citet nevajg un atbildet arī nē. Tāpat nevienam neatbildēšu 🙂 un vispar šaubos ka atbildi pat izlasīšu

    #227432
    Evers
    Participant

    ko viņš ^ vispār meklē internetā?

    rajah, pacentīšos.

    #227433
    Professor35
    Participant

    par Master Filer autoru vispār nekas nav zināms, savukārt Sothink Web Video Downloader v.4.0 ir taisījusi kāda ķīniešu grupa , un neviens no autoriem šo lietu nekā nekomentē, brīnums ka tas Video Downloaders vispār kādam ievajadzējies jo ir labi un pārbaudīti addoni video lejuplādej kā piem. FlashGot, Fast Video Download utt.

    https://blog.mozilla.com/addons/files/2009/11/selfhosted-warning.png

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā