Arī Samsung atsakās no Symbian

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Arī Samsung atsakās no Symbian

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152318
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_symbian_1.jpg[/imgl]Kā paziņojuši Samsung oficiālie pārstāvji, sākot ar 2011. gadu tiek pārtraukta jebkuru Symbian viedtālruņu modeļu izstrāde, un tā vietā nāks pašradītā Bada OS. Ražos tālruņus arī ar Android un Windows Phone 7.

    No daudzmaz nozīmīgiem mobilo ierīču ražotājiem vienīgi Nokia vēl pieturas pie Symbian. Daži eksperti to viennozīmīgi nosauc par “beigu sākumu”. Citi, savukārt, sasaista Symbian ar jaunā flagmaņa Nokia N8 panākumiem, un paredz varbūtēju OS atdzimšanu jaunā kvalitātē.

    Avots

    #249147
    Jaunzems
    Participant

    Esmu pataustījis to badu. Patiesībā patīkams interfeiss, nav vairs tie korejiešu lētie hlami. Tikai aplikācijas gan pamaz…

    Kas ir par simbu – apsveicams solis!

    #249148
    vICEroy
    Participant

    Nezinu gan! Man symbianis ļoti gāja pie sirds, bet nu laiki iet un lietas mainās. Būs jāpameiģina androids vai Windows mobile 😉

    #249149
    mildaa
    Participant

    Var jau būt, ka Symbian nav ne vainas, bet man ir arī svarīgs ātrums! Pēdējais tālrunis, uz kura redzēju Symbian, bija mana Nokia E50, kurai netīšām virsū uzskrēja dzelzsbetona siena. Žēl, bet siena uzvarēja, “trugbas” dizains bija tīri ok. Tagad lietoju Nokia 6500 classic, darbojas labi, bet baterija nekam neder. Laikam jau ideāla phone nav. katram savs kraps 😉 Kāds teiks, ka dzīvoju akmens laikmetā!?!

    P.S.

    Neesmu “ābola” fans, bet, tuvu ifonam neviens neko vēl nav izveidojis, un izskatās, ka tuvākajā laikā nebūs… Pagaidām tik tādas atraugas vien klejo pa pasauli. Un vispār – ļaudis sāk aizmirst, kam, viņu multimēdiju universālā ierīce vispār ir domāta…

    #249150
    Kon
    Participant

    Ehh, pat Es kā nākamo paķēru S40 :>

    #249151
    roboc
    Participant

    Laikam tikai Nokia vēl nav sapratusi, kad Simbiānī nav nākotnes..

    Mildaa, un kā ar Samsung Galaxy S? Lietoju jau kādu laiku, un no sevis varu teikt, kad par Ifonu 3gs tas ir viennozīmīgi labāks. Neesmu lietojis ceturto ifonu, bet lasot par visām viņu problēmām nedomāju, kad gribētu tādu trubu.

    #249152
    mildaa
    Participant

    Nevaru pateikt kas ar Galaxy(kaut gan, par to cenu jābūt labam), jo neesmu vēl turējis rokā. Pamēģināju LG GT540, vairāk par piecām minūtēm nespēju izturēt. “Ä€bolam” ir tas pluss, ka tur tomēr viss ir ļoti pārdomāts, cena un defekti jau ir cits stāsts :lala:

    #249153
    iKey
    Participant

    khmmm… apgaismojiet mani par simbas trūkumiem, ja uzskatāt, ka simba ir pagātne….

    #249154
    Evers
    Participant

    1) Neērts, novecojis un pārlieku komplicēts interfeiss

    2) Lēns (domājams dēļ lēnajiem Nokia izmantotajiem procesoriem un mazajiem RAM)

    3) Mēģinājums atjaunot programmatūru lai tiktu vaļā no kādas problēmas, bieži mēdz beigties ar to, ka telefons neiet vispār un jānes un servisu, lai pāršuj softu no nulles

    #249155
    iKey
    Participant

    Evers wrote:

    1) Neērts, novecojis un pārlieku komplicēts interfeiss

    2) Lēns (domājams dēļ lēnajiem Nokia izmantotajiem procesoriem un mazajiem RAM)

    3) Mēģinājums atjaunot programmatūru lai tiktu vaļā no kādas problēmas, bieži mēdz beigties ar to, ka telefons neiet vispār un jānes un servisu, lai pāršuj softu no nulles

    Atbildes:

    1) Simba pēc definīcijas nav paredzēta tiem, kuri skatās uz visu no dizaina un stilīguma (bling-bling kults). Ērtuma ziņā – nav problēmu piešauties, ir drusku sarežģītāks par ērtuma etalonu – s40.

    2) Tieši naglai uz galvas, Nokia jau netaisa tos čipus, bet pērk no Samsung un citiem ražotajiem. Samsungs pats sev taisa čipus

    3) nezinu kā esi apdeitojis, bet manā paziņu un draugu lokā vienīgā sūkstēšanās ir bijusi no tā, ka aizmirsuši saglabāt savu informāciju

    #249156
    Kon
    Participant

    grr .. , ja jums symbian asociējas ar kkādu vecu trubu ala n70, tad nevajag .. symbian (nerunāju par touch versijām, nav īpaši spaidīti) nav lēns.

    #249157
    iKey
    Participant

    Nīdējs wrote:

    grr .. , ja jums symbian asociējas ar kkādu vecu trubu ala n70, tad nevajag .. symbian (nerunāju par touch versijām, nav īpaši spaidīti) nav lēns.


    Lielākā daļa FP1 un FP2 ātruma ziņā ir diez ko ņipri.

    s60v5 ir nedaudz jūtama aizķere, bet tas būtiski neietekmē darbu, un ka jau citā raksta komentaros minēju, ka Android ir mākslīgi uzpūsts.

    #249158
    Kon
    Participant

    Nu re, pēdejais simbijānis man bija fp2 :> nedaudz besī viena tante teica uzskati, bez reālas pieredzes

    #249159
    iKey
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Nu re, pēdejais simbijānis man bija fp2 :> nedaudz besī viena tante teica uzskati, bez reālas pieredzes


    Jau kādu gadu pats arī spaidu FP2 simbianīti ar 600 Mhz procīti – āpgāž simbiāņa stereotipu par bremzēšanu.

    No tā arī rodas Andoīda popularitāte, par kuru programmu izstrādātāji nav sajūsmā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā