ARM gatavo 64-bit mobilos procesorus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas ARM gatavo 64-bit mobilos procesorus

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152690
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_arm_2.jpg[/imgl]Parādījušās ziņas, ka procesoru izstrādātājs ARM tuvākajās nedēļās piedāvās pirmo jauna mobilā procesora arhitektūru – Cortex kodolu, kas paredzēts 64-bit skaitļošanai. Līdz šim visi ARM mobilie procesori bija 32-bit, ieskaitot pašu pēdējo un jaudīgāko Cortex A15.

    Tā kā 64-bit procesori spēj darboties ar lielākiem atmiņas masīviem, uz portatīvajām ierīcēm drīz vien varēsim ieraudzīt arī smagās programmas un spēles. Tam ir reāls ekonomisks pamatojums, jo atmiņas čipu cenas krītas ļoti strauji. Kā otrs 64-bit Cortex pielietojums varētu būt ļoti energoekonomiski datu serveri.

    Avots

    #253306
    nevertell
    Participant

    Brīnums, ka šito nerakstīja Trakais Kursis.

    Bēt kāda jēga man no pat no 1 gb ram’a uz mobilā ? Es saprastu tos datu serverus, bet mobilajā tirgū jau nu šito gan nevajag. Tik lieki ēdīs bateriju man tas rams.

    #253307
    Barons
    Participant

    nevertell wrote:

    Brīnums, ka šito nerakstīja Trakais Kursis.

    Bēt kāda jēga man no pat no 1 gb ram’a uz mobilā ? Es saprastu tos datu serverus, bet mobilajā tirgū jau nu šito gan nevajag. Tik lieki ēdīs bateriju man tas rams.

    Ir gan jēga- 🙂 telefons funkcionēs lēnāk!

    #253308
    nevertell
    Participant

    Nejauc ram’u ar flašatmiņu, puis.

    #253309
    Barons
    Participant

    nevertell wrote:

    Nejauc ram’u ar flašatmiņu, puis.


    Laikam tā arī ir …., pasteidzos 🙁 .

    #253310
    brikas
    Participant

    Tēmējums uz tiem planšetdatoriem, jo mobilajā visu programmu prieku tāpat sabojā mazais ekrāns un pieliekot klāt jaudīgus dzelžus, baterijas neizbēgami tērējas ātrāk, līdz ar to, kāda jēga no mobilā, kurš visu laiku jātur pie vada?!

    #253311
    TrakaisKursis
    Participant

    nevertell wrote:

    Brīnums, ka šito nerakstīja Trakais Kursis.

    Bēt kāda jēga man no pat no 1 gb ram’a uz mobilā ? Es saprastu tos datu serverus, bet mobilajā tirgū jau nu šito gan nevajag. Tik lieki ēdīs bateriju man tas rams.

    tapec, ka apnicis rejeju bars. man vertigo rakstu liste stav kadi 10 labi materiali – bet da nu nafig. lai laiks saliek visu pa plauktiniem, un pec gadiem trim draudzigi atskatamies uz notikusajiem faktiem, nevis komentaros strideties ar cilvekiem, kurus vienkarsi tracina mana klatbutne. ja mani te negrib – tad prieks kam man te nakt?

    #253312
    Nettwerk
    Participant

    Es tikai par. Un man prieks ka iznaaks driiz 64bit procesori mobilajaam ieriiceem. Kaapeec taads atbalsts no manas puses. Ja pastaas naakotnee uz priekshu, tad tehnologjijas attiistaas, cilveeki paliek prasiigaaki. Tas mums pateereetaajiem paveers plashaakas multimediju iespeejas. Es nerunaaju tikai par telefonu, bet arii par planshetdatoriem un beidzot ar TV. Ko tas noziimee gala lietotaajam ieksh TV iebuuveets shis procesors? Applikaaciju veikalu ieksh TV. Tad saliekot kopaa shiis lietas, kas tik paveraas… Eh un ticiet man tas driiz notiksies.

    #253313
    mist
    Participant

    Piekrītu Nettwerk par tv! Man jau tagad ir LCD 530 sērija samsungs kurš māk no usb atskaņot filmas un iet arī Full HD bez aizķeršanās!!! Tur tāpat jau ir iebūvēts procītis kurš to visu dara, protams ne jau 64bit!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā