asinas maina

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni asinas maina

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154467
    Anonīms
    Neaktīvs

    sveiki man ir samsung galaxy gio un es nemaku nomanit theme, skin jeb adinu 🙂 palidzesiet?

    #272678
    dzhonsons
    Participant

    Kas ir “asinas”?

    #272679
    Anonīms
    Neaktīvs

    adinas :d bet ne pa to ir stasts, man interese nevis rakstisanas problemo, bet adinas problemo

    #272680
    spekis404
    Participant

    stulbais draugiem skin latviskojums – ādiņa, priekšādiņa.. huh.. labi offtopics.. off

    #272681
    msh
    Participant

    Kādā sakarā tur pokemoni? Jo pirmā redzamā latviskā lapa, kas to vārdu šādi iztulkoja?

    #272682
    Kon
    Participant

    Tādā, ka ādiņa neskan tik labi kā motīvs.

    #272683
    Stormbird
    Participant

    2. interesantais tulkojums ir “Tēma”

    #272684
    spekis404
    Participant

    Quote:

    Kādā sakarā tur pokemoni? Jo pirmā redzamā latviskā lapa, kas to vārdu šādi iztulkoja?


    Tā ir pirmā lapa, kas šo burtisko tulkojumu iznesa tādām masām.. šaubos, ka tava amēbas smadzene var to sagremot, bet nu tomēr. huh..

    Btw, manis traukos nav un nekad neesmu tur bijis reģistrēts. :>

    #272685
    CharismatiC
    Participant

    Cik zinu, tad nevar nomainit ‘adinu’, vismaz es savam galaxy mini ar custom 2.3.4 nevaru. Tagad,piem., prieks galaxy mini ir iznacis CyanogenMod 7 beta un tur var ar theme chooser nomainit, bet laikam vajag obligati CyanogenMod’u, (vai T-mobile telefonu?) lai izmantotu Theme Chooser . Un prieks galaxy gio nav CM7. Tu vienigi vari uzlikt kadu launcher’i,piem., ADW vai Launcher Pro, un tiem uzlikt kaut kadas ‘adinas’, bet tas parasti tikai nomaina dock’u un ikonas…(nav garumzimes)

    #272686
    Anonīms
    Neaktīvs

    jauki, nu paldies 🙂 varbut kads zin kadas noderigas aplikacijas prieks galaxy gio?

    #272687
    BERILS
    Participant

    Viennozīmīgi resursu ietaupīšanai : advanced task killer

    Man personīgi patīk launčers : LauncherPro

    Vispārīga sistēmas informācija , un mazs quick boost : Android assistant

    Bieži izmantoju plejeri : PlayerPro

    Ir vēl daudzas programmas kuras es , varētu ieteikt , bet uz sitiena neatceros. Diemžēl telefonam boot loaders nobeidzies , pa rokai arī jtag nav . Būs jāved uz garantiju , ehhh….

    P.S WidgetLocker ir ideāls lockers 🙂 iesaku pamēģināt ja izmanto patternu , lai ērtāk tikt klāt mūzikai vai kādai citai mantiņai ^^.

    #272688
    Anonīms
    Neaktīvs

    paldies

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā