Asrock Fatal1ty Z77 Performance?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Asrock Fatal1ty Z77 Performance?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157001
    aIgArXLV4325
    Participant

    Sveiki!

    Tātad komplektēju datoru un gribu zinat jūsu viedokili par šo MB 1-” Asrock Fatal1ty Z77 Performance ”

    PROCIS bus i7-3770k. Tākā navdas nav žēl proča dzesešanas sistēmai domāju pirkt šo 2-”Corsair Hydro Seriesâ„¢ H100 CPU Cooler” ,vai efekts būs liels ar šo dzesēšanas sistēmu?

    1- https://www.dateks.lv/cenas/64/65002_asrock_fatal1ty_z77_performance.php

    2- https://www.dateks.lv/cenas/96/57620_corsair_hydro_series_h100_cpu_cooler.php

    Paldies jau ieprieks.

    #289193
    ruukjis
    Participant

    Ja naudas nav žēl, kāpēc Asrock plati?..Es ieteiktu kaut ko no Asus vai Gigabyte, piemēram, Sabertooth vai GA-Z77X-UD3H.

    Konkrēti par šo Asrock plati atsauksmes ir labas, bet Asrock paliek Asrock – zīmols, kas ir izcēlies ar nesevišķi kvalitatīvām precēm.

    #289194
    aIgArXLV4325
    Participant

    Nav jau ta, ka galīgi ne kadu ierobežojumu!

    Aka ir ar to cpu dzesi ir droša nevar sanākt nekadu kibeļu?

    #289195
    ruukjis
    Participant

    Vai tev to vajag? Ja nopietni nedomā to proci dzīt, tad nav jēgas, turklāt par to naudu var nopirkt ļoti labu gaisa cooleri, piemēram Zalman CNPS12X vai PHanteks PH-TC14PE, kas būs efektīvāki par to tavu ūdens dzesi.

    #289196
    aIgArXLV4325
    Participant

    Dzīšu tikai atļautajas robežas.Man jau vien alga kadu cpu dzesi izmantot galvenais cpu labi dzesetu un, lai RAM zona butu(varetu)uzstādīt šo https://www.dateks.lv/cenas/96/65653_corsair_dominator_air_flow_fan.php,

    lai cpu dzese netraucetu .

    #289197
    ruukjis
    Participant

    Ak kungs… “Dzīšu tikai atļautajas robežas” jau liecina, ka tev nav ne mazākās nojēgas, ko darīt… un nē tev nevajag RAMam papildus dzesi, ir lielāka iespēja, ka tu savu RAMu nobeigsi ar statisko elektrību nekā nosvilināsi viņu.

    Tev mierīgi pietiks ar pat ar Cooler Master Hyper 212. Un ietaupīsi naudu varēsi nopirkt konfektes vai noīrēt kādu prostitūtu, tā tev iemācīs daudz lietderīgākas lietas kā kompju svilināšanu. 🙂

    #289198
    akms47
    Participant

    Labais 😀 ruukjis rullē, bet pilnībā piekrītu. Nah Ass.rock, ja jau nauda atļauj neskaties uz lētā gala ražotājiem. Par ūdens dzesi.. er ar tā skeptiki, labāk labs kūleris un labs korpuss ar pareizi saliktiem venķikiem.

    #289199
    Willis
    Participant

    Es arī ņemtu kādu no Cooler Master dzesētājiem, tagad šiem trim ir iespēja uz vienas redeles piestiprināt divus 120.mm. ventilatorus .

    Visiem komplektā nāk papildus stiprinājumi , liekas ka Cooler Master HYPER 612s nāk uzreiz ar piestiprinātiem diviem ventilatoriem .

    #289200
    aIgArXLV4325
    Participant

    Tatad pārstāi rakstīt glupības un kas attiecas uz “Dzīšu tikai atļautajas robežas”-tas bij domāts nemēģināšu uzstādīt pasaules rekordu.un ir tads teiciens ”nelec augstāk par savu galvu”Es atzīstu Es nēsmu prof nekāds overklokists ,bet arī nav ta ,ka neko nesaprotu no tās lietas.Un iesaku tev mazak staigat pie prostitūtām un mazak ēst koņas tomēr tas nav veselīgi un no prostitūtām ar var saķert visādas nelabas slimības,jo pēc tavā ieteiktā var spriest ka tu tur esi jau pabijis!Un tavām zināšanam par overkloķistu nepiedzimst neviens,bet laika gaitā iemācās.

    Kas attiecas uz tēmu, bet vai tad asrock ir slikta firma ,lasiju thg.ru tur nekas slikts par fatality mātesplatēm nebija rakstīts.

    #289201
    aoma
    Participant

    Kur jūs darbināt tos kompjus, cementa rūpnīcā vai miltu fabrikā? 😀

    Man ar stock dzesi 2.8 procis “griežas” ~3.2, temperatūra kasties iekšienē pat vasarā nepārsniedz 35-40 grādus pēc Celsija un papildus nav neviena kūlera, tik tas, kas baroklim.

    #289202
    Willis
    Participant

    Ar temperatūru viss it kā ir OK, tikai palaižot Battlefield 3 uz ultra settingiem, pēc apmēram 30.min. Intel ventilators sāk rūkt ar nepatīkamu skaņu, es ieliku Master Hyper 212 EVO ar diviem piestiprinātiem ventilatoriem un viss nokārtojās .

    Man ir Chieftec Bravo korpuss ar gaisa filtru kuram priekšā nav ventilators, ir viens aizmugurē un barošanas bloka ventilators .

    #289203
    ruukjis
    Participant

    Tas par konfektēm un prostitūtām bij’ tāda ironiska piezīme nevajag uztvert tik personiski… nekas paaugsies sapratīsi… cerams.

    Pa tēmu, kā jau teicu par šo konkrētu Asrock modeli cilvēki atsuacās labi, bet kopumā brends Asrock neiedvešs uzticību, parasti tiek asociēts ar mazbudžeta/nekvalitatīvām precēm.

    Par oveklokošanu, ja taisies operēt nominālās voltāžas robežās, tad tev nevajag nekādu super dzesi, Cooler Master dzesekļi (skatīt Willis ieteikto linku) derēs atliektiem galiem.

    Ja domā dzīt virs nominālās voltāžas, respektīvi celt arī voltāžu (ko es iesācējiem neiesaku darīt), tad tev drīzāk jāpiedomā pie pareizi ventilētas kastes, lai tiktu labi dzesēti arī tilti (čipsets).

    RAM dzesēšana ir mārketinga triks, TAS NAV VAJADZĪGS.

    Tevis izvēlētā ūdensdzese arī ir mārketinga triks, pēc testu rezultātiem tā ir krietni aiz manis ieteiktajiem gaisa dzesekļiem un krietni dārgāka, turklāt ūdensdzese lielais mīnuss ir tas, ka tā nedzesē blakusesošās komponentes nemaz, jo ventilātori ir ārpus korpusa.

    #289204
    aIgArXLV4325
    Participant

    Nu esmu tāds cilvēks,ka uztveru to personiski,neko nepadarīsi! 🙂

    Bet,kas attiecas uz tēmu, ņemšu vērā un lišu vien parasto dzesi nevis ūdens ,es ceru tā cooler master dzese ir klusa ,jo citeriz kompis strādā cauru nakti,matesplati tomēr vien ņemšu asrock fatality,tās nekvalitatīvās MB laikam bija asrock pašos pirmsakumos tāpēc arī cilvēkos ir iegājis stereotips ka visas lūst un nav kvalitatīvas.Bet runājot vēl par dzesi šo būtu vērts ņemt ,vai tikai naudas izsviešana ”Noctua NH-D14” itkā jau raksta ka laba un klusa .

    #289205
    aoma
    Participant

    Nu ja jau ventilators uzņem apgriezienus, ar temperatūrām nebūs gan viss kārtībā. To var izraisīt šķībi uzlikts radiators, nemākulīgi uzklāta termopasta, (par plānu vai par biezu), galu galā, lētas pastas pie augstām temperatūrām mēdz vienkārši sakalst.

    Arī ja kastē trūkst vietas, detaļas silst daudz vairāk, tāpat putekļiem aizaudzis baroklis vai videokarte ietekmē kopējo ainu.

    #289206
    Willis
    Participant

    Quote:

    Nu ja jau ventilators uzņem apgriezienus, ar temperatūrām nebūs gan viss kārtībā.

    Tu jau esi izlasījis to ko gribēji izlasīt .

    #289207
    ruukjis
    Participant

    =>aIgArXLV4325

    Noctua ir vieni no top dzesētājiem, ja ir tiešām baigā interese par supercooleriem te būs čarts ar top dzesekļiem un trokšņu līmeni.

    Bet es tomēr paņemtu lētāku cooleri, bet dārgāku plati Asus vai Gigabyte.

    =>Aoma

    Ar tiem Intel stock cooleriem ir tā kā paveicas – man ir bijuši brīnišķīgas kastes, kur viss strādā kā pulkstenis un man ir bijušas kastes, kur tam stock coolerim plastmas kājas vienkārši nepiespiež cooleri pietiekoši cieši pie proča un tad ir variants, par ko Willis raksta.

    #289208
    aIgArXLV4325
    Participant

    Quote:

    Bet es tomēr paņemtu lētāku cooleri, bet dārgāku plati Asus vai Gigabyte.

    un kadu MB varetu ieteikt to labako ,jo pats Es tomēr vēl 100% nēsmu pārliecināts kadu ņemt.

    #289209
    aoma
    Participant

    No tām abām firmām arī izvēlies 😀 vēl normālus produktus ražo Intel, tur gan cena būs krietni augstāka, ja gribi ko vairāk par budžeta klases produktu.

    Tevis izvēlētajam roķim navarotu gana, bet arī tas nedaudz atbaida, jo tie saliktie brīnumi, ar 2 veidu atmiņām utml., kas šiem kādreiz nāca, tieši arī radīja visvairāk problēmu un atteikumu.

    #289210
    aIgArXLV4325
    Participant

    Laikam vien pirkšu Asus SaberTooth Z77 !Ja jau sakat ,ka asrokam nevar ticēt, tad vien ņemšu asus plati.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā