ASUS LS201 – monitors sadistiem (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas ASUS LS201 – monitors sadistiem (video)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147167
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080805000626806.png[/imgl]Š is 20″ filigrāni izstrādātais superplānais ASUS LCD monitors nav īpaši jauns, arī Latvijas internetveikalos ir dabūjams. Bet daudzi nemaz nezin, kāds tam ir “knifs” – ierīce ideāli piemērota tiem, kuriem vājas nervu sistēmas dēļ ir tieksme dauzīt savu datortehniku. Š o monitoru tad nu sasist diez vai izdosies – šķidro kristālu paneli sarga īpašs bruņustikls. Kaut kur izskanējis arī apgalvojums, ka tas izturot arī lodes triecienu.

    Tas gan nav tiesa, 2.video redzams, ka 45. kalibra “Smith & Wesson” šāvieni monitoram nemaz nepatīk.

    Bet nu dzīt tanī naglas varam cik vien tīk… Skatāmies video!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TFmR1xo9MLg[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=S6XsZVFFLqA[/youtube]

    #182042
    ReB00t
    Participant

    Neatteiktos no tāda, vismaz nebūtu jāraizējas, ka var nejauši sabojāt visrmu 🙂

    #182043
    marr
    Participant

    jā, interesanti, cik bieži (vidēji) vienam cilvēkam sanāk mētāt monitoru pa zemi/šaut ar arbaletu vai ar naglām švīkāt :hmz: ?

    Citādi – jebkurā gadījumā lielākie mazohisti jebkurā gadījumā atrastu veidu, kā viņu sabojāt 😀

    #182044
    remarco
    Participant

    Parastam monitoram bez tādas ūber aizsardzības var biegli dabūt tumšāku plankumu vai kādu citu matricas defektu, jo katrs kam nav slinkums ar saviem drebelīgajiem pirksteļiem mīl viņā kaut kur iebakstīt.

    No ierindas monitoru tas gan neizved, bet tādu pleķainu bildi pēctam skatīties nemaz negribas.

    Domāju šis produkts labi nodderētu tur kur ir mazi bērni utt..

    Piemēram sīči labāk par jebkuru sadistu , pārlasīs to mantiņu arī bez western, kā viņu tur.

    #182045
    Jazz
    Participant

    Nu pagaidām nevienu nepazīstu kurš ar pistoli šautu pa ekrānu un priekškam vispār tas vajadzīgs… varbūt 9mm šāvienu viņš arī izturētu, bet “Smith & Wesson” jau ir pavisam cits kalibrs!

    #182046
    sir_irius
    Participant

    ooo, varēšu izgāzt dusmas uz Bila bildi uz desktopa dauzot ekrānu… :))

    (p.s. šodien nositu vienu cieto disku, visu stāstu nevēlos stāstīt, jo uzskatīsiet mani par nesavaldīgu cilvēku! )

    #182047
    karnaiss
    Participant

    jauns maksa sakot no 174ls… nez vins parciesu to ja kads padarbotos ap vinu ar fleksi?

    #182048
    memorex
    Participant

    Jau paveca ziņa, bet izturīgs tiešām. Bet kurš sit monitoru? 🙂 Ja nervi netur labāk sasist klaviatūru, pa 10 atkal jaunu paņemt. Bet šitas monis būtu labs, piemēram būvlaukumā vai līdzīgā vietā….

    #182049
    sir_irius
    Participant

    nu, klavu sist ir forši, jā, bet ja taustiņi pa gaisu lido, tad it nemaz nav forši, jāsavāc arī…:/

    #182050
    shady
    Participant

    Piekrītu – šitais monis ir ideāls variants ģimenēs ar bērniem…

    #182051
    normis_161
    Participant

    Parasti ja kaut ko sit, tad tas ir procesors, jo viņš jau tiek vainots, ja kaut kas nesanāk vai arī bremzē, kā arī tad tajā brīdī bļauj:”Stulbais dators” 😀 Agrāk man vienreiz sanāca netīšām nolocīt vienu kondensatoru, kura dēļ man negriezās ventilators. Bet pēc tam atlocīju atpakaļ un strādāja kā parasti, bet kopš tiem laikiem, kad manam datoram nav vairāk korpusa, es pret viņu iztoros saudzīgi :D, kā arī esmu izaudzis no tā vecuma, kad sita datoru. 😀

    #182052
    memorex
    Participant

    sir_irius wrote:

    nu, klavu sist ir forši, jā, bet ja taustiņi pa gaisu lido, tad it nemaz nav forši, jāsavāc arī…:/


    No parasta monitora būs vel grūtāk savākt, ja vel crt :duno:

    #182053
    sir_irius
    Participant

    nu, crt man nav… a lcd vienu reizi uzsitu, un lieta darīta… 👿

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā