Asus Transformer Book T100HA – 2 dienas un beigts

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Asus Transformer Book T100HA – 2 dienas un beigts

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #322538
    Foxsk8
    Participant

    Nu reāli man ir tikai viena iespējam, vienu dienu būt Rīgā un atdot iekārtu, kur jebkurā gadījumā, ja viņa neslēdzas iekšā, sūtīs uz pārbaudi, 2-3 weeks, nauda nebūs 10 dienu laikā kontā tā pat, sāks nīdēt, ka es redz esmu Win pārlicis un jau lietojis, so atteikums man vairāk nepastāv, pastāv full garantija kā tāda, bet atteikumu tādā izpratnē esmu zaudējis, kaut vai win nebūtu pārlikts, tik un tā process ievilktos uz mēnesi jebkurā gadījumā un nav garants, ka viņi beigās neizdomā to preci atteikt uz atgriešanu. Man lai tiktu uz Rīgu, ceļs, laiks, nauda izmaksā aptuveni 1/4 daļu no iekārtas, pazaudētais laiks, nestrādāšana, dīkstāve, un man izdevīgāk ir atdot Liepājā viņu uz garantiju un bez lieka laika tērēšanas, čakara.

    #322539
    Crow
    Participant

    Nu skaidrs. Apsveicu godājamos 1A kolēģus ar… ēē… flawless victory! [img]https://i.imgur.com/IGPtwKS.gif[/img]

    #322540
    Foxsk8
    Participant

    Crow, priecājies, dateks prece nevienu reizi nav bijis brāķis, parasti kad ņemu galdinieku, pat visu man saskrūvē 🙂 Viss iegādātais kalpo godam un pa lielam izpakojot dateks preci, es to garantijas talonu, visus papīrus kaut kur tik dziļāk nometu, matenes kastē un beigās to kasti tā arī vairs neatveru ne reizi.

    #322541
    ruukjis
    Participant

    Jā, saprotu.

    Un tu tikko vēlreiz apliecināji, ka racionāla rīcība, ir kaut kas, ko tu nepraktizē.

    Nenoliedzami čakars ir abos gadījumos, par to nav diskusija – man rada neizpratni, kāpēc izvēlēties to, kurš acīmredzami ir ar sūdīgāko iznākumu. Visi šīs diskusijas dalībnieki (pat klucis) to saprot, izņemot tevi.

    #322542
    Crow
    Participant

    Tas arī ir viss, ko es īstenībā gribēju šitai topikā dzirdzēt. Veiksmi tev ģelās. Ar piegdienu!

    Лаби, давай, чау [img]https://i.imgur.com/I5uaHXt.gif[/img]

    #322543
    samurajs
    Participant

    Kluci, es zinu tikai par Liepāju, jo pats tur strādāju 😀 Tiešām visu tehniku nebauda, jo nav mums stenda kur pieslēgt veļeni 😀 Ja klients prasa, uzplēš iepakojumu un parāda ka nav sists vai skrāpēts. Bet TV 100% pārbauda.

    #322544
    Imhoteps
    Participant

    Es ar` par Dateksu patiešām neko sliktu nevaru teikt vēl kopš Metaleks laikiem. Rīgā kaut kādus sīkumus esmu pircis vēl AiO – ne reizi neviena problēma. Nu, ko lai saka – nepaveicās. Lai gan, Foksi – iekāpt kaut vai sabiedriskajā un pēc trim stundām izāpt Rīgā, tas nav lidot uz Londonu. Es Tavā vietā aizbrauktu. Pa lielam Tu te pats šobrīd gruzījies – papīri-šmapīri, būs jāgaida-nebūs jāgaida, sūtīs uz poļiem-nesūtīs… Un ja nu nekur nesūtīs un atdos naudu uzreiz? Piezvani viņiem.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā