AsusSetup

Sākumlapa Forumi Software Windows AsusSetup

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157413
    Willis
    Participant

    Kās tie par logiem kurus dators izmet pie katras startēšanās vai restarta ? SewenForum’ā nekāda skaidra atbilde nav atrodama, diskusijas bez konkrētām atbildēm, вокруг да около .

    [img]https://www.bildites.lv/images/hnu2a35p79kw80pych6.png[/img]

    Tas gadījumā nav saistīts ar draiveriem ?

    #291849
    Andron MacBeton
    Participant

    Atbilde ir – iemācies pareizi instalēt kompi, vai samaksā kādam kas to prot izdarīt.

    #291850
    Nettwerk
    Participant

    Asus mājas lapā supports pazudis? Iesaku apmeklēt ASUS support un pajautāt kāds iemesls šādiem erroriem. Supportam par ko maksā? To vajadzētu iemācīties izmantot. Tas ir piemērs, tam ka zogot applikācijas ir zināms ka supports nepienākas. Bet ja esi asus iekārtas lietotājs, tad iekļaujot asus programmatūru pienākas saņemt supportu.

    Š eit no ASUS foruma: https://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20090831230304296&board_id=1

    #291851
    grisha
    Participant

    Viss vienkaarshi, betonu izmantojam maaju buuveeshanai, nevis citaam mulkjiibaam.

    IR iesaakta un nepabeigta instalaacija. IEsaakumaa es iztiiriitu regjistrus, diemzheel neatceros, kaa saucaas.

    Veel vareetu apstiities, kas starteejas pie kompja palaishanas: Start> Run> msconfig. JA neko aizdomiigu neatrod, saac atsleegt ASUS produktus, tad ar uzzinaasi, cerams, kursh ir nepabeigts. JA vien pats neatceries, kura instalaacija uzkaaraas.

    #291852
    pilsonis.zarins
    Participant

    start -> regedit, Paskaties vai nesaskati līdzību ar erroru sekojošās vietās:

    current user:

    HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun

    HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce

    all users:

    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun

    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce

    Grupu politikās (Visticamāk te nekas nebūs, but to be sure):

    HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorerRun

    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorerRun

    startup lokācijās:

    C:Users(User-Name)AppDataRoamingMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartup

    C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartup

    Būtībā izravē to startupu un viss būs okey

    #291853
    Willis
    Participant

    Tieši tā kā grisha teica, tā arī ir Services uzrāda ka, gandrīz viss kas nācis no Microsoft ir apturēts .

    Instalācijas laikā man uz īsu brīdi izmeta uzrakstu par OEM programatūru .

    Nezinu vai te kaut kāda ‘ravēšana’ paīdzēs, esmu jau pietiekoši daudz ar CCleaner dzēsis reģistrus .

    🙂 Varbūt CCleaner iestatījumos ieķeksēt visus pēc kārtas ?

    [img]https://www.bildites.lv/images/4ulqowwrpehrnp7m379w.png[/img]

    #291854
    Andron MacBeton
    Participant

    Neglābjams cirvis.

    Davai sameklē mani skaipā, palaid TeamViewer un es uzrakstīšu sarakstu ar to kas tur ir greizi!

    #291855
    pilsonis.zarins
    Participant

    Willi, tu piederi tai cilvēku grupai, kuras dēļ man rokas nolaižās kādam palīdzēt..

    Ccleaner neko no tā tev neizravēs.

    ccleaner šim..

    #291856
    Willis
    Participant

    Par to Ccleanr, neizlasīju visu rakstīto līdz galam un vadoties pēc grisha teiktā, IEsaakumaa es iztiiriitu regjistrus,.., nodomāju ka man iesaka iztīrīt reģistrus kā pēc instalēšanas ar Ccleaner .

    Tagad man ir jauns licencēts Windows 7 Ultimate, tikai jau 64Bit un atkal tas pats …

    [img]https://www.bildites.lv/images/y7l7kufv403cia0w3e03.png[/img]

    #291857
    aoma
    Participant

    Tagad man ir jauns licencēts Windows 7 Ultimate, tikai jau 64Bit Par šito lika :D:D

    Tev ko no Asus vajaga? Uzraksti skaidri un saprotami, kas ir tas mistiskais Asus produkts, kas neinstalējas, lapsis, mātene, videokarte.

    Kas ir instalēšanas sākums Tavā izpratnē? Kad winda tiek krāmēta jeb draiveri likti, vai vēl kaut kāds maģisks stuffs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā