ASV gatavojas izķert visus "filmu pirātus"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas ASV gatavojas izķert visus "filmu pirātus"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150912
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_bum_1.jpg[/imgl]ASV bittorent trekeru cienītāji satraukušies ne pa jokam: US Copyright Group (mūsu AKKA/LAA analogs) ierosinājusi civillietu par autortiesību pārkāpumiem pret 20,000 datorlietotāju, kas lejuplādējuši filmas Steam Experiment, Far Cry, Uncross the Stars, Gray Man un Call of the Wild 3D. Rindā gaida vēl 30,000 par citu filmu lejuplādi.

    The Hollywood Reporter raksta, ka šīs civillietas ir “eksperimentālas”. Ja tās izies cauri, nākamajā piegājienā jau būšot miljoni failapmaiņas cienītāju.

    Kas ir pats interesantākais: “pirātu” izķeršanai tiks lietota speciāla GuardaLey datorprogramma, kas spēj reālā laikā automātiski monitorēt jebkuru P2P tīklu, kā arī web lapas, FTP serverus, IRC čatu utt., salīdzināt datu straumes ar datubāzi un atcerēties IP adreses, kuras lejuplādējušas noteiktas filmas.

    Kā izsakās Jeffrey Weaver, GuardaLey IT juriskonsults, “Mēs mēģinām izveidot jaunu ienākumu avotu, un monetizēt nelegālos izplatīšanas kanālus”. Ar to viņš domāja, ka lielie kinomagnāti tiesas procesu veidā cer kompensēt zaudējumus no nelegālās failapmaiņas.

    Avots 1, 2.

    #232026
    Crow
    Participant

    “Speciāla datorprogramma”, kas pēc keywordu listes pievienojās publiskos trakeros swarmam no nepazīstama tīkla un ielogo IP visiem, kas ir vai pēc tam pievienojās. Gan jau arī IPFilter saraksti drīzumā tiks updeitoti ar šiem tīkliem vai atsevišķām adresēm.

    Gribu redzēt, kā viņi ar savu “speciālo” datorprogrammu taisās monitorēt privātos trakeru swarmus, weblapas, FTP serverus, IRC čatus un tos utt.. Minētajām darbībām nepieciešama vai nu reģistrācija, vai piekļuve servera logiem. Pretējā gadījumā darbības klasificējamas kā tīša datu sistēmas bojāšana utt. utjpr. un ir krimināli sodāmas.

    Umpapā umpapā… kretīni dejo :>

    #232027
    budzis
    Participant

    Ne “monetizes”, bet gan modernizes vinji piratisma kanalus!

    #232028
    DMG
    Participant

    Ne silts ne auksts no tā. Vienalga velku no krieviem un tur tādas lietas nebūs vēl ilgi 😀

    #232029
    Kon
    Participant

    Es antičatā lasīju rakstu par kastīti, ar ko miliči iet pie prova (vai softs?) un iegūst pierādījumus nelegālai darbībai, bet nevaru atrast .. kāds iedos atslēgvārdus?

    #232030
    bladez
    Participant

    Niideejs wrote:

    Es antičatā lasīju rakstu par kastīti, ar ko miliči iet pie prova (vai softs?) un iegūst pierādījumus nelegālai darbībai, bet nevaru atrast .. kāds iedos atslēgvārdus?

    Man liekas kautkas bija saistīts ar kafiju. COFEE https://en.wikipedia.org/wiki/Computer_Online_Forensic_Evidence_Extractor

    #232031
    Kefīrs
    Participant

    Ceru ka tas ir joks, lai gan saprotu ka nav 🙁

    #232032
    aIgArXLV4325
    Participant

    Lai jau mēģina cīnīties pret pirātismu,ja jau viņiem naudas daudz un liela pacietiba.Tapat beigas sapratis,ka pret to nav jegas cīnīties.Labak būtu padomājuši kāpēc tas pirātisms ir,kāpēc cilvēķi spiesti “zagt”.

    #232033
    Crow
    Participant
    #232034
    OME
    Participant

    aIgArXLV4325 wrote:

    Lai jau mēģina cīnīties pret pirātismu,ja jau viņiem naudas daudz un liela pacietiba.Tapat beigas sapratis,ka pret to nav jegas cīnīties.Labak būtu padomājuši kāpēc tas pirātisms ir,kāpēc cilvēķi spiesti “zagt”.


    Zagtu vai nezagtu, bet p2p lietot tik un tā ir daudz ērtāk. Ja filmas pa kapeikām varētu dabūt no oficiāla Trakera, tad es būtu bezgala laimīgs 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā