Atbalsts ķirzakam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atbalsts ķirzakam

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 83 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214888
    Kon
    Participant

    Kuru reāli 3.14š , kā viņu nosauc cilvēks virtuālajā vidē , kuru visdrīzāk viņš nekad dzīvē nesastaps .. ir taču svarīgākas problēmas

    #214889
    ob1
    Participant

    Wuu, ķirzakam krāns ir tik garš, ka stiept to garāku nav nekādas jēgas… un viņš to apzinās.

    😀

    #214890
    Wuu
    Participant

    Niideejs wrote:

    Kuru reāli 3.14š , kā viņu nosauc cilvēks virtuālajā vidē , kuru visdrīzāk viņš nekad dzīvē nesastaps .. ir taču svarīgākas problēmas


    Problēma nav tur, ir topiks kura kāds uzdot savus jautājumus. Seko 3-5 normāli posti un 1 DL. Pēc DL posta sākās autora “inteliģences novērtējums”, pilnīgākais offtopiks un flaims…

    Ob1 pietiks ziepēties, esi personība 😀

    #214891
    ob1
    Participant

    Wuu, ej uz datuvi savu krānu staipīt.

    #214892
    Wuu
    Participant

    Ob1 un biedr Adress, jus tiko paradijat Dl sindromu uzrakstot 3 postus pilniga beztema apspriezot mani… Ob1 posti pat sakas ar manu niku 😀 Un protams tam vel var pievienoties ari citi un tas turpinasies… Tagat pieleca?

    #214893
    drunk_lizard
    Participant

    wuu tak ir miiljums

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=5108&highlight=

    un sjajaa topic https://notepad.lv/post59396.html#59396 3 posts. cik dzilji, kaads domas lidojums.

    wuu, tu esi gandriiz kaa dievs!

    #214894
    iKey
    Participant

    Bez ķirzacēna šis forums paliktu tāds monotons, garlaicīgs, bet katram arī ir savas robežas, reizēm ķirzacēna spalvainās frāzes uzjautrina, reizēm aizvaino. Un labākā vieta personīgajām pretenzijām pret kādu ir PM.

    Jebkurā jomā speciālists vienmēr izteiksies nievājoši par “čaiņikiem”. tāda ir reālitāte

    #214895
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard viens ir izteikt domas par temu, otrs ir izteikt domas par topika autoru…

    #214896
    Evers
    Participant

    This is madness…?

    …No, this is Latvia!

    ar to es gribēju teikt, latvieši forumos ir aktīvi benzīna dedzinātāji, patīk strīdēties, pierādīt savu taisnību un noniecināt citu.

    Ä€rzemju forumos maz esmu grozījies, bet cik ir sanācis kautko meklējot kautkur ieklīst, cilvēki ir tolerantāki.

    P.S Pats ar neesmu zelta gabals, lai gan cenšos 😀

    #214897
    iKey
    Participant

    Evers, tev pilnībā piekrītu, es bieži apgrozos ārzemju forumos, un cilvēkiem ir savstarpēja cieņa, nav nekādu apvainojumu

    #214898
    izredzētais
    Participant

    vairāk vai mazāk viss jau ir pateikts iepriekšējos postos.. esmu pret d_l banošanu.

    ja pavisai nelielai daļai forumā viņ š netīk, ko nu? pie kājas.. bieži vien dzīve spiež saprasties ar cilvēkiem kuri tev nepatīk. ja jau virtuālajā vidē to nespēj, kas gan tu esi dzīvē? darbā uzradīsies cilvēks kas tevi kaitina – rakstīsi atlūgumu? jākliskums.. 😀

    #214899
    iKey
    Participant

    Taisam balsojumu, viennozīmīgi uzvarēs viedoklis, lai ķirzacēns paliek

    #214900
    WerNeo
    Participant

    hmm.. par ko cepamies? 🙂 Lasu komentārus, D_L nedod nevienu mājienu, ka viņš tiktu triekts projām. Ja jau komentē, tad jau arī pats netaisās doties nekur. 🙂 SIDs Staļins viņam pamāja ar pirkstu? Viņš mēdz tā darīt.. un kur problēma? 🙂

    #214901
    ob1
    Participant

    Tagad apmetīšu kažoku uz otru pusi.

    Cik saprotu situāciju, tad biedrs Staļins iekš PM palūdz ķirzakam bikiņpiebremzēt ar mātesvārdiem. Ķirzaks uzmeta lūpu – “mani te neviens nemīl”. (palabojiet, ja kļūdos)

    Cik esmu šajā forumā, ir bijušas vairākas reizes, kad ķirzaks uzprasās uz papildus uzmanību…

    Bet man nav nekas pret to. Katram te ir savas vājības, savs raksturs. Tāpēc arī viņam šoreiz “piespēlēju”.

    Varu tikai piebilst – kad iepostēju kādu rakstu, tad nepacietīgi gaidu ķirzaka komentāru.

    🙂

    #214902
    shady
    Participant

    Kurā topikā sākās domstarpības starp Sid un DL?

    Bet lielākā daļa tomēr ir taisnība ķirzakam..bieži arī pasaka to, ko cits noklusē vai tik sulīgi tam, kurš ir pelnījis.

    #214903
    usver
    Participant

    No malas pakomentēšu šo bērnudārzu.

    Wuu wrote:

    Nepartraukti raksta offtopikus beztema un izraisa flaimu… Ob1 atrodi pedejo noderigo vina komentaru…


    Wuu: atbildot uz tavu jautājumu – lūk, šis, tavā paša topikā par portatīvā problēmu

    drunk_lizard wrote:

    Ievietoja: 23 Oktobris 2009 19:16:27

    abetparto topi cjautaa jumu,nuko? zaini kas ir juzjnijstilts?m?>

    vot! taisnitastavamsuudamiratkodies.

    mlje

    Sakarīgs komentārs, vienīgais topikā precīzi apraksta problēmas cēloni. Servisā to sauc par “diagnostiku” un cēneri paņem par to vien.

    Wuu pēc tam vēl paspamo, bet NEREDZ un NESAPROT atbildi, ka problēma ir dienvidu tiltā. Nemaz netaisās gūglēt, kas tas ir un par ko atbild, mēģinot pats izpīpēt risinājumu, bet tā vietā lecas un galīgi nepelnīti nolamā d_l. Nu piedodiet, bet ko tur vēl piebilst? Cilvēks pasaka, kas vainas, un skaidri redzams, ka ir gatavs stāstīt par to, kādas cerības ir to salodēt, cik tas maksātu, vai tas atmaksājas un nebrīnītos, ja viņš būtu gatavs savām rokām to izdarīt, ja to paprasītu. Ja autors nenovērtē kompetentu atbildi, bet lamā kompetentu biedru par lāmi un “phe, ko tu vispār saproti” – kāda var būt attieksme?

    datuve.lv forumā ir biedrs KaNeiet, kas iet un pats atvēsina tupu jautājumu uzdevējus, spēj atbildēt uz jautājumiem un rada veselīgu vidi, lai saglabātos savstarpēja cieņa un cilvēki neaizrautos ar šādiem apvainojumiem, jo sevišķi no tīņu puses, kas uzdod jocīgus jautājumus un nespēj uztvert norādes un gaida visu gatavu. Manuprāt šeit noderētu tas pats – vai nu rupjību cenzēšana, vai arī regulāra rupjību moderēšana, lai cilvēki nesajūtas viskrutākie.

    Es neticu, ka attīstītos spams no d_l puses, ja Wuu attiecīgajā topikā kaut nedaudz uzklausītu un pats prasītu sīkāk, nevis gaidītu, ka kāds viņa vietā pavicinās burvju nūjiņu un viss atrisināsies. Vecāka gadagājuma cilvēki ļoti novērtē to attieksmi, kas kādreiz bija modē -ar cieņu uzklausīt sakarīgas atbildes, pašam pameklēt un nonākt līdz atrisinājumam. Nevis gaidīt visu iekrītam klēpī un lamāties, tiklīdz kāds izrāda neiecietību.

    d_l ir normāls puisis, tik ieteiktu vakaros dzert pienu, nevis alu un vairāk ignorēt to, ka pasaulē ir tūkstošiem mazliet aprobežotu tīņu, kas plēš pirkstus un uzskata sevi par dieva dāvanu pasaulei 😀 Tad arī pāries vēlme iespamot katra tīņa topikā “Manneiet KanTeRStraikZ, HeeEElPP!!!” – lai takš tie topiki vārās savā sulā, nav jau dzīvības un nāves jautājums kādam 🙂

    #214904
    WerNeo
    Participant

    Nū, ja godīgi, man gan reizēm nepatīk D_L izdarības.

    Atnāk cilvēks, pajautā neprasmīgi jautājumu. Tāds potenciāls viņu nedaudz “paraut uz zoba”, tad pasmieties, nokaunināt un palīdzēt atrisināt problēmu. Jau sāku izdomāt, kā labi izjokot… bet tad ierodas D_L un pasaka… “Topika autor, tu esi pi pi pi un tavs jautājums ir pi pi pi pi ri pi pi. Mlje :>” ..un tad nu sanāk dusmas, ka viņš visu pasākumu “norauj”.

    Vienīgās pretenzijas pret viņu. Arī kašķi nav ar viņu bijuši (ja nu vienīgi kaut kad pavasarī padiskutējām par hokeju). A par valodu. Gan jau māk arī normāli ar cilvēkiem runāt, ja vien vēlētos. Gan jau, ka ar saviem klientiem viņš tā nerunā. 🙂

    #214905
    bumbulis
    Participant

    izredzētais wrote:

    vairāk vai mazāk viss jau ir pateikts iepriekšējos postos.. esmu pret d_l banošanu.

    ja pavisai nelielai daļai forumā viņš netīk, ko nu? pie kājas.. bieži vien dzīve spiež saprasties ar cilvēkiem kuri tev nepatīk. ja jau virtuālajā vidē to nespēj, kas gan tu esi dzīvē? darbā uzradīsies cilvēks kas tevi kaitina – rakstīsi atlūgumu? jākliskums.. 😀


    Līdz šim postam tiku, sagribējās ko ierakstīt. Visā visumā jūtu līdzi dl ānusam, ja tajā spēj ieziepēties tik daudzi cilvēki. 🙂 Izredzētais, nē, atnāks uz darbu kāds, kuram iq ir lielāks nekā tev, uzdirsīs tev uz galvas un tev būs jāsmaida. 🙂 nejākliski protams. Manā uztverē nedrīkst pieļaut klaju cilvēku aizvainošanu. Pretējā gadījumā derētu papildināt noteikumus (ja šeit tādi ir, neesmu īsti pārliecināts), ka drīksti bez jebkādiem ierobežojumiem aizvainot pārējos portāla lietotājus, ja tiem iq ir zemāks kā tev. Pēc piramīdas principa. By the way, ja tiem ziepētājiem tā patīk d_l pieeja, tad ieceliet godājamo iq pavēlnieku administratora lomā, lai tad dzēš tēmas un postus, kuri, viņaprāt, nav cienīgi it portālam, domāju, ka rezultāts būtu interesants. 🙂

    #214906
    drunk_lizard
    Participant

    patiesiibaa man pie kaajas.

    kaapeec es beigaas kljuustu rupjsj?

    luudzu – svaigs piemeers. https://datuve.lv/forums/63252/LCD_displeja_problema,__nerada_pus_displeju/

    manupraat es smalki izstaastiiju, kur probleema.

    un ko man tagad taa topic autoram pateikt?

    pareizi!

    #214907
    WerNeo
    Participant

    Pasaki, lai mēģina lodēt pats.. Ka Tu tici viņa veiksmei un viņa spējām! Galu galā, iznes kārtīgi cauri. Ja tiešām būs glups, lai dara!

    Domāju, tas būs labākais veids kā cīnīties pret cilvēkiem, kuriem pasaka, ka pats netiks galā, bet viņš tomēr grib mēģināt. Protams, ar normāliem jautajumiem vērsušos cilvēkus gluži nevajag nest cauri.. bet tos ākstus gan. 🙂

    Viens čalis te nesen mēģināja pārliecināties vai nav viņam jāmaina barošanas bloks (jo nestrādā autorun), iemeta programmu Startupā.. jā.. un pēc restarta programma strādāja.. tātad, baroklis nav vainīgs. :)(tas gan čalis saprata pēc tam fišku, bija tomēr no tiem +/- lietotājiem).

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 83 kopumā)
  • Tēma ‘Atbalsts ķirzakam’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā