Atbalsts ķirzakam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atbalsts ķirzakam

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 83 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214908
    ob1
    Participant

    users uzdod jautājumu… tu redzi, ka vari palīdzēt… izstāsti visu kas un kā… bet šis sāk nest kaut kādu figņu… tas reizēm tā izbesī!… vai tam useram nevajadzētu izturēties ar cieņu pret cilvēku, kam viņš lūdzis palīdzību un kas centies palīdzēt?

    Es parasti atturos no lamāšanās, bet arī reizēm noraujos.

    #214909
    Professor35
    Participant

    druk lizard

    es tev vēlreiz saku filtrē bazaru,

    Bet ja par tēmu tad no drunka vairāk sliktuma nekā labuma tikai brauc citiem virsū

    nedomāju ka par to vajadzētu kādam priecāties bet latvietim jau mīļākais ēdiens cits latvietis.

    Pie kam drunks jau bieži raksta muļķības un ari apceļ citus nemaz tā neizlasot kārtīgi par ko lieta grozās.

    _________________

    https://dzertuve.lv

    Создайте еще более понятный интерфейс для drunk_lizard, ведь мире нет еще более тупого юзера.

    tējkannu kolekcija:drunk lizard, cthulhu_awake, ķirzaks

    #214910
    samurajs
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    patiesiibaa man pie kaajas.

    kaapeec es beigaas kljuustu rupjsj?

    luudzu – svaigs piemeers. https://datuve.lv/forums/63252/LCD_displeja_problema,__nerada_pus_displeju/

    manupraat es smalki izstaastiiju, kur probleema.

    un ko man tagad taa topic autoram pateikt?

    pareizi!

    Nu re – tu tauriem skaidroji mūsdienu tehnoloģijas, un pats paliki vainīgs 🙂 Es šai gadījumā mēģinātu kā pagaidu variantu uztaisīt ko veļas knaģim līdzīgu, kas saspiestu atlīmējušos vietu. Tas kādreiz palīdz, vismaz uz laiku.

    #214911
    TokRa
    Participant

    Nepateicība ir pasaules alga, diemžēl.

    Paužot atbalstu ķirzaciņam:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GRHgG3SS8yU[/youtube]

    #214912
    richX
    Participant

    “Viens čalis te nesen mēģināja pārliecināties vai nav viņam jāmaina barošanas bloks (jo nestrādā autorun), iemeta programmu Startupā.. jā.. un pēc restarta programma strādāja.. tātad, baroklis nav vainīgs. (tas gan čalis saprata pēc tam fišku, bija tomēr no tiem +/- lietotājiem).”

    WerNeo, tas čalis biju es… un kāpēc tu mani tagad apvaino? tu izteici humoru, es piespēlēju… neba es to visu burtiski rakstīju… Tavu palīdzību es vispār tikai daļēji turēju par pilnu (to daļu, kur tu runāji saprātīgi), vairāk jau es centos klausīties Ob1 teiktajā….

    Tā ka lūdzu nevajag vienkāršu humorēšanos izmantot šādi… tas tomēr ir zemiski… Ja dod piemērus, tad vismaz nopietnus…

    #214913
    izredzētais
    Participant

    bumbulis wrote:

    izredzētais wrote:

    vairāk vai mazāk viss jau ir pateikts iepriekšējos postos.. esmu pret d_l banošanu.

    ja pavisai nelielai daļai forumā viņ š netīk, ko nu? pie kājas.. bieži vien dzīve spiež saprasties ar cilvēkiem kuri tev nepatīk. ja jau virtuālajā vidē to nespēj, kas gan tu esi dzīvē? darbā uzradīsies cilvēks kas tevi kaitina – rakstīsi atlūgumu? jākliskums.. 😀


    Līdz šim postam tiku, sagribējās ko ierakstīt. Visā visumā jūtu līdzi dl ānusam, ja tajā spēj ieziepēties tik daudzi cilvēki. 🙂 Izredzētais, nē, atnāks uz darbu kāds, kuram iq ir lielāks nekā tev, uzdirsīs tev uz galvas un tev būs jāsmaida. 🙂 nejākliski protams. Manā uztverē nedrīkst pieļaut klaju cilvēku aizvainošanu. Pretējā gadījumā derētu papildināt noteikumus (ja šeit tādi ir, neesmu īsti pārliecināts), ka drīksti bez jebkādiem ierobežojumiem aizvainot pārējos portāla lietotājus, ja tiem iq ir zemāks kā tev. Pēc piramīdas principa. By the way, ja tiem ziepētājiem tā patīk d_l pieeja, tad ieceliet godājamo iq pavēlnieku administratora lomā, lai tad dzēš tēmas un postus, kuri, viņ aprāt, nav cienīgi it portālam, domāju, ka rezultāts būtu interesants. 🙂

    nejaudz realitāti ar virtuālo pasauli, kā arī dirsā līšanu ar cieņ u.

    runa ir par kaitināšanu un tracināšanu, nevis pazemošanu, apdiršanu, utt. ja kāds tevi šeit, IT forumā nosaucot par dauni, idiotu, duraku, etc, patiesi no sirds apvainos, tad tev būtu jāvēršās pēc palīdzības. pieļauju, ka vairumam no d_l nedraugiem viņ š vienkārši krīt uz nerviem nevis lauž sirdi uz visām āetrām debes pusēm. 😉

    #214914
    KaNeiet
    Participant

    izredzētais wrote:

    ja kāds tevi šeit, IT forumā nosaucot par dauni, idiotu, duraku, etc,

    un tas ir d_l, tad ir ļoti liela varbūtība ka tā uzskatīt ir pamats.

    #214915
    KaNeiet
    Participant

    Skaidrs, ka vajag un to daudzreiz esmu darījis – arī pēc viņa paša lūguma – un nekas – dzīvāks par dzīvu 🙂

    #214916
    msh
    Participant

    Evers wrote:

    Sākumā, kad te biju, pats ar DL ķīvējos kā traks. Bet tagad jau skaidrs kas viņš par putnu ķirzaku (protams no tā laika uzskatiem neatkāpjos) . Tomēr viņš šeit ienes savdabīgu humora dzirksti, zinošs ar viņš ir, tikai savu gudrību reti izrāda pozitīvā veidolā. Protams, ka varbūt šauj viņš nedaudz pār strīpu, bet man nekas šobrīd nav pretim. 😀

    Heh, kamēr rakstīju, tikmēr jau d_l uzcepis komentu īsti savā stilā, nu tikai pasakiet ka nesavilkās smiekla smaids jums citi lasītāji? 😀 Protams, tie pret kuriem tas attiecināts, ganjau nesmiesies…


    +1

    #214917
    drunk_lizard
    Participant

    KaNeiet wrote:

    Skaidrs, ka vajag un to daudzreiz esmu darījis – arī pēc viņa paša lūguma – un nekas – dzīvāks par dzīvu 🙂


    paskaidrosju bikinj.

    viena lieta ir sanjemt aizraadiijumus no cilveeka, kuru cieni un kursj ir KOMPETENTS to dariit.

    notepad gadiijumaa tas buutu samurajs.

    otra lieta sjis

    Quote:

    No: Staļins

    Kam: drunk_lizard

    Ievietoja: Piektdiena Oktobris 23, 2009 8:35 pm

    Tēma: warna

    3 dienu warns par lamāšanos https://notepad.lv/viewtopic.php?t=5108&highlight=


    tu veel neesi dzirdeejis lamaasjanos! tur bija konkreets diagnozes uzstaadiijums!

    un jaa, man ir pie kaajas par vaarnaam un baniem, bet ja to izdariis sid, notepad sviitrosies…

    #214918
    samurajs
    Participant

    Lablab, banošu pats personīgi ja vajadzēs 😀

    Sarunāsim tā – visādus idiotus saukā par tauriem, rifkabīļiem, kleburiem, auniem utt. Bet nabaga daunīšus gan liec mierā. Daun*s nav vainīgs, ka vecāki drāzās smagā reibumā un šitādu uztaisīja.

    #214919
    Evers
    Participant

    Par dauņiem piekrītu, ka jāliek mierā, bet oponēšu par dzērājvecākiem. Kopš vieniem labiem draugiem(nedzērājiem) nāca pasaulē mazais ar šādu sindromu, vairs tādu vārdu, kā lamuvārdu nelietoju.

    #214920
    kaqp
    Participant

    OffTopicā par foršo Sid , palasot viņa ,apmēram, simts pēdējos komentārus, nevaru saprast kā šis cilvēks ticis pie banošanas pogas, pēc loterejas principa ? Lasīt var šeit

    d_l wrote:

    viena lieta ir sanjemt aizraadiijumus no cilveeka, kuru cieni un kursj ir KOMPETENTS to dariit.

    notepad gadiijumaa tas buutu samurajs.

    otra lieta sjis

    un jaa, man ir pie kaajas par vaarnaam un baniem, bet ja to izdariis sid, notepad sviitrosies…


    manā gadījumā ir ne tikai samurajs, bet arī shady un foxsk8

    #214921
    samurajs
    Participant

    Staļins: turpini vadīt Politbiroju, viss OK 🙂 Tavi sasniegtie rezultāti mopšu apkarošanas frontē ir labi, tā turpināt!

    Bet nu ģenerāļus leitnanti netiesā, tā kā d_l šeit taisnība 🙂

    #214922
    Mr.Death
    Participant

    par otraa posta dzeesjanu es veel piedosju, bet kudaa na*uj tas okupants izdzeesa manu pirmo postu, kas vistiesjaakajaa noziimee bija par sjo teemu, mljin? :> un vai nevajadzeetu uz pm atbliezt iemeslu, kaapeec tas tiek dariits (Ne tikai man), savaadaak, man taa juusu politika kaut kaa saak nepatikt :>

    #214923
    TokRa
    Participant
    #214924
    shadowmen
    Participant

    vot sis viss ir totali garam…nevienam neliekas,ka dazi te ir totali slimi?fano par kaut kadu kirzaku(izsaka vinjam atbalstu),aizstav un tik loti tiksminas…parasts mirstoshais,kurs bez tadiem kaju laizitajiem kaadi te dazi labi ir nespej nemaz dzivot…uzmaniba ir si zvera galvena velme,un neesmu manijis,kad vinjs ar saviem tupajiem komentariem kadam palidz…smiekligi?nju tikai priekshs tiem,kas ari sevi uzskatas par kadu zveru(par tadu zveru,kas redz it ka ir ipasaks par citiem)…

    kirzaka tava pirma un galvena kluda ir ,ka tu esi iedomajies sevi par nezin ko…tas ,ka it joma esi kaut ko sasniedzis(nedomaju,ka kaut ko nenormali dizu,jo savadak neatrastos seit ar saviem komentariem),nenozime,ka visi parejie,kas to nav izdarijushi ir daunji utt…

    nodirst ar diviem teikumiem mak visi,butu iemacijies palidzet.un tiesham ceru,ka notepad tavus glupos komentarus(reizem 5gadigu puiselu limeni) neredzeshu…

    un viseim trakajiem atbalstitajiem,izejiet ara paspelet bumbu un beidzeit taisit zveru par zvaigzni tikai tapec,ka vinjs jums pateicis ,ka esat daunji un nekam nederat…to jums driz pateiks jebkurs…

    #214925
    WerNeo
    Participant

    shadowmen wrote:

    vot sis viss ir totali garam…nevienam neliekas,ka dazi te ir totali slimi?

    un viseim trakajiem atbalstitajiem,izejiet ara paspelet bumbu un beidzeit taisit zveru par zvaigzni tikai tapec,ka vinjs jums pateicis ,ka esat daunji un nekam nederat…to jums driz pateiks jebkurs…

    Bučas tev un taviem bērniem 🙂

    #214926
    m_janis
    Participant

    Shadowmen (un ne tikai), – puisīt, tevi skolā nav mācijuši, ka teikumus vienmēr jāsāk ar lielo burtu un ka latviešu valodā ir arī garum un mīkstinājumzīmes?

    Par tēmu – lasot ne vienu vien jautājumu un arī komentu, īpaši jau Datuvē, bet diemžēl, pēdējā laikā, arī Notepadā – aizvien biežāk grūti noturēties, lai nesāktu lietot ne tikai D_L, bet jau MCbetona leksiku – tā vien šķiet, ka idioti (vai vismaz personas, kuriem sakarīga domas noformulēšana, (vai sajēga, par ko vispār runa) un tās ietērpšana rakstu zīmēs) strauji vairojas ģeometriskā progresijā un tas, ka kāds tādam parāda viņa īsto vietu, ir tikai apsveicami. Nu nesaprot p0ke, ja viņam normāli paskaidro – palīdz tikai (varbūt) spēriens ar kāju :D.

    Pie tam – ne te, ne citos forumos kaut kā neesmu redzējis, ka D_L izsmērētu gar sienu vai nepalīdzētu kādam, kurš sakarīgā formā pajautātu pat nesarežģītu jautājumu, tikai p0kes jau tā pajautāt nav spējīgi :devil: .

    #214927
    Wuu
    Participant

    Noteikumi paliek noteikumi un visiem viņi ir vienādi! точка…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 83 kopumā)
  • Tēma ‘Atbalsts ķirzakam’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā