Atbalsts ķirzakam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atbalsts ķirzakam

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 83 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214928
    aoma
    Participant

    Mr.Death wrote:

    par otraa posta dzeesjanu es veel piedosju, bet kudaa na*uj tas okupants izdzeesa manu pirmo postu, kas vistiesjaakajaa noziimee bija par sjo teemu, mljin? :> un vai nevajadzeetu uz pm atbliezt iemeslu, kaapeec tas tiek dariits (Ne tikai man), savaadaak, man taa juusu politika kaut kaa saak nepatikt :>

    patiešām, Kobem pīpēt vairs nedodiet, vai vismaz nelaidiet pie kompja, kad appīpējies, tā komentāru dzēšana ir pilnīgs bezsakars, laikam puisis galīgi nevar turēt.

    #214929
    WerNeo
    Participant

    Wuu wrote:

    Noteikumi paliek noteikumi un visiem viņi ir vienādi! точка…

    Tā teikti (Wuu pareizrakstības stils), tā точка man vairāk izskatās pēc izsaukuma zīmes (pirms) un pēc daudzpunktes(pēc). 🙂

    #214930
    shadowmen
    Participant

    M-JANIS – skaties,ko sauc par puisiti…

    neuzskatu,ka man interneta butu jaraxta kaa pareizraxtibas stunda(nesatraucies protu raxtit ari ta),gan jau tu gribetu lai ari visus terminus un svesvardus tulkotu latviski,internets nav latvieshu valodas stunda,raxtu ta lai mani saprastu,un ja kads nesaprot,tad neticu,ka vinjs spej vispar interneta ko saprast…tik pat labi ej piesienies tvnet un parejiem portalu raxtibas stilam un gramatiskajam problemam…

    un es saprotu,ka tu vel macies skola un tik loti velies lai visi runa un raxta ta kaa tev maca skolotaja,bet pasaule ir skarba,un tev nemainit manu raxtibas stilu…apjedz to!!!

    #214931
    Demarc
    Participant

    Shadowmen, tad varbūt nemazgājies, zobus netīri un dibenu neslauki, jo, redz, tu esi iekšēji skaists un pārējie stulbi, ja to neredz, bet tikai saož 10 metrus pa vējam.

    #214932
    daGrevis
    Participant

    Nav pretenziju, gudrs, bet izsakās nedaudz dīvaini, bet var pierast! 😀

    #214933
    rodgerz
    Participant

    Kaa tagad atceros, ka gadus 2 atpakalj man riktiigi paliidzeeja tikt galaa ar vienu probleemu un bez nekaadiem vijeboniem… Taa ka kjirzakai jaadziivo 😉

    #214934
    izredzētais
    Participant

    shadowmen, nemaz nešaubos, ka tev kā karavīram ir pavisam savādāki uzskati. redz, viņ š savā ziņ ā arī ir virtuālais kareivis, tā teikt, atbrīvo IT saitus no nepārāk prātīgiem un garā vājiem cilvēkiem, par ko, tā pat kā tev tālajās zemēs, viņ am daudzi saka paldies.

    nenoliedzu, ka arī es esmu paārstēts no d_l puses, vismaz nu ir lietas kuras atcerēšos uz visu mūžu 😀

    #214935
    Mr.Death
    Participant

    Demarc wrote:

    Tad varbūt nemazgājies, zobus netīri un dibenu neslauki, jo, redz, tu esi iekšēji skaists un pārējie stulbi, ja to neredz, bet tikai saož 10 metrus pa vējam.

    tas i stils :>

    #214936
    WerNeo
    Participant

    Mr.Death wrote:

    Demarc wrote:

    Tad varbūt nemazgājies, zobus netīri un dibenu neslauki, jo, redz, tu esi iekšēji skaists un pārējie stulbi, ja to neredz, bet tikai saož 10 metrus pa vējam.

    tas i stils :>


    Vot tavu pakaļskriešanu točna nesaprotu (rakstības ziņā)! It kā pieaudzis cilvēks (cik saprotu, neesi bērns), bet pilnīgi bez sava viedokļa un bez valodas(agrāk vismaz viedokli varēja novērot, tagad – nē). Parodieris – tā teikt. Tā tu aizsargājies, lai pašam no D_L pa ausīm netiktu? 🙂

    #214937
    m_janis
    Participant

    shadowmen wrote:

    M-JANIS – skaties,ko sauc par puisiti…

    Domāju, ar pilnām tiesībām, jo mans vecums ir tuvu avatarā redzamajam personāžam – stipri pāri 40 😀

    Quote:

    …un es saprotu,ka tu vel macies skola


    Tas būtu brīnišķīgi, bet pēc dažiem gadiem mani mazbērni jau tur mācīsies 😀 Jā skolā esmu kādu laiku pastrādājis, tiesa, informātikas, ne valodniecības nozarē. Taču neatkarīgi no tā, vai cilvēks komunicē zinātniskā konferencē, ģimenē, uz ielas, vai internetā – necieņas izrādīšana pret savu valodu izraisa labākajā gadījumā nožēlu par konkrētu indivīdu un parāda viņa attieksmi pret katru, kurš lasa, vai klausās viņa tekstus.

    Tu runā par interneta vidi – ne vienā vien normālā ārzemju forumā ir gadījies lasīt, ka par pāris drukas kļūdām (visticamāk, pārrakstīšanās dēļ) tiek silti ieteikts iemācīties valodu, pirms ko rakstīt. Bet Latvijā būt “kārkluvācietim”, tad “kārklukrievam” un tagad “kārkluanglim” jau ir pašsaprotami, ka jau kalpu tautas pēctečiem. Nožēlojami.

    #214938
    Andress
    Participant
    #214939
    TokRa
    Participant

    Vai, kū maziņš 🙂

    #214940
    Mr.Death
    Participant

    Werneo, visi nopietnie un dusmiigie iisteniibaa ir sjausmiigi smiekliigi :> mans viedoklis sjeit nav vajadziigs, kad ir nepieciesjams – es to izsaku. :> valoda? vot sjite es neiebraucu!

    #214941
    linx
    Participant

    Ko Jūs cepaties par šito visu? Ja rāpulis gribēs, tad nāks, ja negribēs nenāks un ne mums par to lemt!

    #214942
    samurajs
    Participant

    linx: nav tik vienkārši kā tu domā! Administrācija atbild par visu:

    1. lai terārijā vienmēr būtu pareizā t°

    2. lai p0k3monu konservi vienmēr būtu pa rokai rāpuļu brokastīm

    3. rāpuļi mīl tīrību, tātad arī jāuzkopj

    Un ja pēc visa tā ķirzaks ņem un neierodas? :D:D:D

    #214943
    linx
    Participant

    Ja pēc tā visa neierodas, tad tur vairs nekas nav glābjams – tik vien kā alus vēl var to glābt 😀

    #214944
    shadowmen
    Participant

    Demarc wrote:

    Shadowmen, tad varbūt nemazgājies, zobus netīri un dibenu neslauki, jo, redz, tu esi iekšēji skaists un pārējie stulbi, ja to neredz, bet tikai saož 10 metrus pa vējam.

    Tu pats saprati,ko velejies pateitk???

    #214945
    ob1
    Participant

    ēna, ej nošauj kādu, lai nav jānes figņa forumā.

    #214946
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:

    linx: nav tik vienkārši kā tu domā! Administrācija atbild par visu:

    1. lai terārijā vienmēr būtu pareizā t°

    2. lai p0k3monu konservi vienmēr būtu pa rokai rāpuļu brokastīm

    3. rāpuļi mīl tīrību, tātad arī jāuzkopj

    Un ja pēc visa tā ķirzaks ņem un neierodas? :D:D:D

    lūk šis bij labi teikts :D:D:D

    #214947
    Wuu
    Participant
Tiek skatīts 61 ieraksts (no 83 kopumā)
  • Tēma ‘Atbalsts ķirzakam’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā