Atbloķēt partīciju

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Atbloķēt partīciju

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151849
    Kon
    Participant

    Upgrade laikā uz 10.04 foršais ubunts izdomāja izslēgties un … krč gui nestartējās gnome-desktop pārlikt manas līkās rokas nespēj, jo rāda dpkg parse error …

    No live cd gribu uzinstalēt 8.10 .. pirmajā brīdī nobijos no tā, ka bildes un vēl dakuja lietas ir locked, to ātri fiksi iemācījos atbloķet, bet nesanāk atbloķēt visu partīciju, lai instalējot tas partīciju rīks viņas redzētu ..

    Un vēl jautājums svarīgs, ja es partīciju, kura jau bija kā /home .. montēšu jaunajai sistēmai kā home, un izķeksēšu format, mani faili nepazudīs?

    #243932
    shb-
    Participant

    gan jau ka neformatēs bez tavas ziņas, bet ja esi īpaši bailīgs, installa laikā nemontē viņu vispār. Pecāk piemontēsi caur mtab vai fstab, uzraiz no galvas neatminos, kurā bija jāliek.

    #243933
    samurajs
    Participant

    Tiešām, labāk ignore pagaidām tam /home. Lai stāv, vēlāk piemontēsi /etc/fstab. Kaut arī es tavā vietā savāktu vērtīgos datus un tad migrētu uz jauno ext4 failsistēmu.

    #243934
    Mad182
    Participant

    Droši var likt partīciju klāt instalācijas laikā un neformatēt viņu. Tam jau tāda iespēja domāta.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā