Atboķēt telefonu

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Atboķēt telefonu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154939
    droid2global
    Participant

    Gribētu uzzināt kur un vai ir iespejam atboket priekš latvijas tīkla ASV pirktu motorola droid 2/ eiropā arī zināms kā motorola milestone 2.

    #275629
    BERILS
    Participant

    kãdas viŠˆam ir tãs gsm frekvences?? Manuprãt ka var… xda tur es domãju atliek tikai parakãties un ganjau kautko uziesi 😉

    #275630
    usins
    Participant

    Kāds operators telefonam? Jo ir daži operatori, no kuriem īsti nevar aizbēgt. Nācās vienam čalim atteikties no iphone, bet tas bija iegādāts kanādā…

    #275631
    web33
    Participant

    Kādās tad gsm frekvences lv neņem ?

    850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz un 1900 MHz ?

    #275632
    droid2global
    Participant

    gsm frekvences telefons atbalsta visas, un principā visam vajadzētu iet vienkārši atbloķējot viņu ar kodu, bet cik lasīju tas ar 90% cilveku nestrādā. Telefons bija Verizon.

    Paldies par xda, diezgan daudz info tur, bet pagaidam vienīgais risinājums ko esmu atradis ir TurboSim.

    #275633
    usins
    Participant

    Var gadīties ka softiski nemaz nesanāks. citiem ir ārūto telefoni un jāpāršuj firmware. asmērā piņķerīga darīšana. tādā ziņā turbo sim ir labākais variants. citi pad dod garantiju.

    #275634
    Aldis
    Participant

    Ja izdodas atrast firmwari, tad var pārinstalēt to droīdu. Iemetot SD kartē bootablo failu, un instalāciju. Ar to jāuzmanās, jo var palikt pie kluča kam vērtība nav lielāka par sarkanu ķieģeli depo saimniecības preču bodē.

    #275635
    Aldis
    Participant

    Ä€ā.. ar šo nebūs tik vienkārši, takā tālrunis nav root modē, nāksies pēc firmwares ievietošanas iekš SD kartes telefonu slēdzot iekšā turēt power pogu, un skaļumregulēšanas pogu reizē, līdz telefons ieies service modē.

    #275636
    Jaunzems
    Participant

    Vai verizons nebija CDMA, nevis GSM?

    #275637
    droid2global
    Participant

    Verizon ir cdma bet visi global telefoni arī atbalsta visas GSM frekvences

    #275638
    usins
    Participant

    Bet droidam tak root tiesības var iegūt ar vienu apk aplikāciju, nekas vieglāks nav bijis…

    #275639
    droid2global
    Participant

    vari ludzu izskaidrot kas par aplikaciju un kur dabuut?

    #275640
    usins
    Participant

    https://androidspin.com/2010/08/10/universal-1-click-root-app-for-android-devices/

    Bet vajadzēs kaut ko līdzīgu Astro vai citu failu menedžeri, kurš ļauj instalet app. Vēl vajag ļaut andrītim instalēt “nezināmas” izcelsmes programmas.

    #275641
    droid2global
    Participant

    liels paldies, tulit pameginashu

    #275642
    droid2global
    Participant

    Ai tas laikam nav tas, rootojot telefonu iegūst pilnu pieeju visam telefonam cik es sapratu, bet tas viņu neatboķē priekkš citiem tīkliem.

    #275643
    BERILS
    Participant

    maini firmware !!! Uzmanīgi , tev būs jāizmanto kdz updaters…. tikai kad sāc pāršūt, nekādā gadījumā neņem ārā bateriju ! Manā gadijumā šis process pakārās un nācās izņemt bateriju , un telefonu varēja pieskaitīt pie dead phone. Labi ka bija garanija 🙂

    #275644
    BERILS
    Participant

    īpaši neesmu interesējies par šo modeli , varbūt viņam kautkādas astrālās frekvences … 😀

    visas tevis nosauktās lv laikam strādās 😉

    #275645
    droid2global
    Participant

    Neesmu parliecints ka esmu gatavs kautko iekšā čakarēties, jo ganjau beigās pārvērtīšu telefonu pa ķieģeli. A nav kāds meistars kurš to spētu izdarīt?

    #275646
    web33
    Participant

    firmware pāršūšana nelīdzēs telefona atbloķēšanai , es arī tā agrāk domāju ,bet redz tā nav !

    #275647
    BERILS
    Participant

    nu mēģini aiznest pie kāda servisa…. ar JTAG es domāju puikas var izdarīt visādus brīnumus , bet tā es domāju ir attiecīga samaksa…. Laigan šis telefons ir to vērts 😉

    Pa interesējies…. ja sanāk dabūt viņu vaļā , gribētu dzirdēt kā? kur? un cik sanāca atdot ^^

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā