Atbrīvoju skapi – hyundai mobis, nokia ausis un jvc maģīt

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Atbrīvoju skapi – hyundai mobis, nokia ausis un jvc maģīt

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153130
    j@nis
    Participant

    Laba diena!

    Viss zemāk redzamais ir nācis no mana skapja – saudzīgi glabāts nebaltai dienai, bet ja nu kādam ir interese – pa nedēļas nogalēm parasti esmu sastopams Purvciemā(Dzelzavas/Stirnu stūris) dodiet ziņu uz PZ vai zvaniet 29783983 un sarunāsim kas un kā!

    Visas bildes: TE

    1. 3com ejoša pci tīkla karte no manas vecās kastes! Ls 1

    2. Spire SPA04B4 socketA kūlers. Kā jauns – tīrs un smuks. Ls 5

    3. Sony MS ProDuo atmniņas kartes usb adapteris+2 gb karte bonusā(karte pāris reizes gļukoja – nemāku spriest kas bij pie vainas). Ls 1

    4. Epson Stylus c42/43 krāsainā tinte. Jauna un neatvērtā iepakojumā! Ls 1

    5. Nokia CA101 datu kabelis microusb-usb. Praktiski jauns un neizmantots. Ls 3

    6. PYRO 1394DV pci>>>firewire karte laptopam. Jauna un ar visiem papīriem/diskiem! Varbūt kādam noder? Ls 5

    /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

    /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

    7. Īpašais piedāvājums!! Augstāk minētās mantas (1. līdz 6.) ar kopējo vērtību Ls 16,

    tikai Februārī par neticamiem Ls 10! Š…em ciet! 🙂

    /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

    /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

    8. 2 TCM pulksteņ-rācijas. Mazlietotas, pāris reizes biju sēņot(pārāk dziļi gan neiesaku iet..)! Nepieciešamas 3 AAA baterijas/akumulatori. Man ir izdevies pazaudēt 1 no skrūvītēm ar ko stiprinās siksniņa – to nāksies piemeklēt pašiem! Ls 17 Ls 10

    9. Jaunas, ērtas un izturīgas Dockers smilškrāsas zandeles nākamajai vasarai. Izmērs – 47. Ls 15 Ls 13

    10. Nokia BH501 zilzoba-stereo austiņas. Mazlietotas, bet iet pa pirmo 🙂 Komplektā ar šauro Nokia lādētāju. Telefonam jāatbalsta A2DP standarts, savādāk skanēs tikai mono! Kastīte nav saglabājusies. Ls 27 Ls 20

    11. JVC KD-G421 auto magnetola – cd mp3/wma, rds, 4 x 50 W, ipod/DAB/remote ready. Ir bijusi lietošanā, bet labi saglabājusies. Iepakojumā ar manuāļiem, kastīti noņemajamam panelim un metāla skavām (de)mentāžai! JVC manuālis kā PDF. Ls 50 Ls 30

    12. Jauns, supermazs mobilais telefons Hyundai MB-110 pilnā komplektācijā! Pārsteidzoši mazs(~ 8×5 cm), bet vienlaikus funkcionāls – zvani/sms, modinātājs, kalendārs, kalkulators, kā arī krāsais displejs un līdz pat 120 h gaidīšanas režīmā! Ideāls rezerves telefons! Ls 25 Ls 20

    13. Panasonic ES4033 skuvekli! Dāvināts, lietots 1 reizi, praktiski jauns un iepakojumā – nolēmu ka arī turpmāk palikšu pie Gillette. Par ES4033 – sausā/mitrā skūšana, izbīdāms trimeris, dubultie peldošie asmeņi, barošana no tīkla vai uzladējamā akumulatora(~30 minūtes ar 1 uzlādi), var skalot zem ūdens! Ls 25 Ls 20

    #258422
    ADS
    Participant

    Ieinteresēja sīktelefonoņš. Kamdēļ zipā par piečuku lētāk tirgo?

    #258423
    j@nis
    Participant

    heh, pamaniji mirkli, kad manuāli pārlaboju cenas visiem sludekļiem 🙂 jap, bija 25..neviens neinteresējās – nolaidu uz 20(ar to gan sarunām par cenu vajadzētu būt vairāk vai mazāk izslēgtām) 😉

    padod ziņu, 29783983 – sarunāsim kas un kā..šeit uzturos gaužām reti!

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā