Atcerēties mani!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atcerēties mani!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155138
    Wuu
    Participant

    Quote:

    Cienījamais notepad.lv,

    lūdzu atceries mani un neliec man katru riezi no jauna ievadīt lietotāja datus.

    Ar cieņu,

    Wuu

    Es ceru ka, vismaz šis variants nostrādās! Ja nē, būs jāķeras pie maģijas.

    #276935
    spekis404
    Participant

    Es tevi atcereeshos.. liikrociit..:>

    #276936
    Arcis
    Participant

    Nu nezinu kāpēc tevi aizmirst, bet man visu laiku viss ir kārtībā un mani notepad.lv atceras, ja neiztīru pārlūkprogrammu! 😀

    #276937
    Jaunzems
    Participant

    v4 viss tiks izlabots

    #276938
    Evers
    Participant

    Arī mani atceras, vismaz uz Chrome. Wuu, tu esi nolemts aizmirstībai! 😀

    #276939
    shady
    Participant

    Man arī nav problēmas.

    #276940
    KristoZ
    Participant

    Quote:

    Cienījamais Wuu!

    Lūdzu, neizmanto pārlūku pr0n (a.k.a. Incognito, Private browsing) režīmā, ja vēlies, lai notepad.lv Tevi atceras!

    Ar cieņu,

    Notepad.lv

    Neņem ļaunā – ar to es tikai gribēju teikt, ka man, tāpat kā vairumam notepad.lv lietotāju, sesijas dati saglabājas.

    Varbūt varētu palīdzēt, ja uzrakstītu kādu/-s pārlūku/-s izmanto, kad pēdējo reizi/cik bieži dzēsi cepumus, kešatmiņu, kad/cik bieži Tevi izmet u.tml.

    #276941
    Wuu
    Participant

    Vaina atrasta, tas bija bookmarks links! Nezinu, ko tādu maģisku links saturēja, bet tagad strādā. Varbūt lūgums tomēr palīdzēja.

    #276942
    Evers
    Participant

    😀 😀

    Un vairākus mēnešus lādējies.

    gadās 😀

    #276943
    Wuu
    Participant

    Ev nu tak *** VIENREIZ, nu salabojiet to login sistēmu velns pa rāvis, nedēļu atceras pēc tam atkal katru reizi jāievada paroles. Nav ne jausmas cik līkām rokām jābūt, lai nespētu parastu cookie sistēmu uzrakstīt. Pat es to varu, man nekad nēkādu problēmu ar UOC.LV nav bijis, notepadā, katru otro dienu. Tāpēc jau arī neko gandrīz nerakstu, jau aknās sēž tā paroles rakstīšana.

    #276944
    nevertell
    Participant

    Man tieštāpat, kā Wū.

    Man atcerās paroli starp vairākiem PC, izmantojot chrom’u, bet fakin cepumu neatcerās ne uz viena.

    #276945
    daGrevis
    Participant

    Tas jau vēl nekas, bet lielā sāpe ir tajā, ka sesijas ID mēdz parādīties linkā. Linki tiek padoti gan Twitterā, gan Skype utml.. Zinot sesijas ID es, piemēram, tieku ielogots (atomātiski saņemu visas lietotāja privilēģijas) kā samurajs (tikai jāzina sesijas ID). Parasti sesijas ID tiek glabāts cepumos uz paša datora.

    Y U NO CODE IT SECURE?

    #276946
    Crow
    Participant
    #276947
    Wuu
    Participant

    u are back?

    BĻÄ€VIENS šodien ienācu, atkal jāvada parole 🙁

    #276948
    Crow
    Participant

    Ielīdu palūrēt kā V3 progresējis, hurrr durrr mhhh [img]https://www.bildites.lv/images/wjf2j6sbq2t1o9r3ka3z.gif[/img]

    #276949
    Foxsk8
    Participant

    Nepareizi. Tad jau sen visi šāda veida formi, kas vēl izmanto phpbb 2 engine, tiktu masveidā paņēmti priekšā.

    Sesija uzsetojās pirmo reizi, atverot kādu linku, pēc tam jau viņas nav, nākošo reizi nāksi iekšā, tev būs pavisam cits session id, utt…

    Reāli ja tantei būtu riteņi, šis ir no tās sērijas.

    #276950
    Wuu
    Participant
    #276951
    grisha
    Participant

    Gan jau pats kaut ko paranojiski esi sakonfigureejis un aizmirsis ko izdariiji. Man IP adrese mainaas katru dienu, jaa, katru dienu ir cita IP adrese.

    Es neatceros, kad esmu peedeejo reizi logojies lapaa. JA lieto divas dazhaadas kastes, tad jau pashsaprotami ka shis prasiis ielogoties. Uzliec lai kompis atceras paroli un miers. Vai tev kaut kas sleepjams no citu aciim?

    PRotams, banku paroles jaasleepj no sveshaam aciim, bet ne jau ikdienas portaalu paroles kaa notepad, boot, draugiem, facebook u.t.t.

    #276952
    RicoPico
    Participant

    A es domāju, ka es viens tāds rižijs… Manus jūzera kredentiāļus pārlūks (FF v-Dajebkurš) atceras tieši vienu dienu. Jeb precīzāk- līdz datora restartam. Pēc restarta Foxis jau atkal ir aizmirsis kas es tāds esmu un ko gribu.

    Pašu pārlūku es sesijas laikā varu virināt turp-atpakaļ bez bažām.

    Y U NO FIX THIS?!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā