Atgādinām: sestdien – Notepad saiets Liepājā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Atgādinām: sestdien – Notepad saiets Liepājā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151671
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_np_green_logo_250x100_1.jpg[/imgl]Tātad pie tā esam palikuši: tie notepadieši – liepājnieki, kuri vēlēsies sestdien, 17. jūlijā uz pāris stundām sanākt kopā, lai sapazītos, tiek laipni aicināti! Varēs arī noklausīties manu ziņojumu par Notepad attīstības perspektīvām, kā arī Foxsk8 stāstījumu par Notepad V3 ieviešanu. Protams, cīņā pret karsto laiku palīdzēs svaigs un vēss izlejamais alus.

    Mēs saprotam, ka IT publika vienmēr ir bijusi visai kūtra un neaktīva, ja jāapmeklē šādi pasākumi, bet šoreiz tas notiks pat tad, ja būsim atnākuši vien divi ar Foxi 🙂

    Vieta: jaunais alus dārzs Rožu laukumā, blakām T/C Kurzeme (“Sinerta” sētā, skat. bildes)

    Laiks: sestdien, 17. jūlijā plkst. 12.00

    Izvēlējos dienas vidu tāpēc, ka tad tur maz cilvēku. Alus dārzs ir būvēts tā, ka iekšējie galdiņi no āra nav redzami. Virs galdiem ir širmji pret sauli un lietu.

    Uz Notepad galda būs attiecīgā simbolika, atrast nebūs problēma 🙂

    Kas būs jādzer: 9 zortes dzīvais alus (Užavas, Tērvetes, Valmiermuižas, Brenguļu, Lāčplēša u.c.) Nedzērājiem – augstvērtīgs kvakss.

    Tuvākais publiskais Wi-Fi punkts fanātiķiem: 50 m attālu Rock-cafē (ir āra galdiņi)

    Tātad – nevienu iepriekš neauklējam un nepulcinām. Kas gribēs – atnāks. Dārza ietilpība – oficiāli 80 personu; Saiet var arī 2x vairāk. Alus kvalitāte – visaugstākā, daudzkārt pārbaudīta; Alus cena (Tērvetes, Užavas) – 1 Ls/kauss. Skan “Latviešu radio” (2x S-90). Vakaros (piektd., sest.) – dzīvā mūzika.

    [img]https://www.bildites.lv/images/9oxevsk3eqbaqovj6pc7_thumb.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/6bxpqli7due7cglh23vw_thumb.jpg[/img]

    Ja es ko aizmirsu, vai ir jautājumi – prasiet!

    #241620
    marr
    Participant

    Nedzērājiem – augstvērtīgs kvakss. 😀

    #241621
    samurajs
    Participant

    marr: A ko tad pie stūres esošiem darīt? Atliek kvakss 😀

    #241622
    DMG
    Participant

    Kas tajā smieklīgs? Es noteikti piesakos pie kvasa, pat ja būšu vienīgais alus sūcēju barā 😀

    #241623
    Toms
    Participant

    Laiks vienīgais tāds nekāds.

    Weekendos es ap šo laiku tikai parasti ceļos, t.i. 12:00 😀

    #241624
    daGrevis
    Participant

    Nu bāc, vēl nekas Rīgā nav. Bet Liepājas piedāvājums ir kārdinošs…. :/

    #241625
    coofen
    Participant

    Gribētos jau aiziet, bet zinu, ka sakaunēšos, un maz ko pārzinu par IT lietām. 🙁

    #241626
    Whitej
    Participant

    coofen wrote:

    Gribētos jau aiziet, bet zinu, ka sakaunēšos, un maz ko pārzinu par IT lietām. 🙁

    nu aizej kaut tā iemesla dēļ, lai uzzinātu ko vairāk! 🙂

    #241627
    DMG
    Participant

    coofen wrote:

    Gribētos jau aiziet, bet zinu, ka sakaunēšos, un maz ko pārzinu par IT lietām. 🙁

    Ja jau tu šeit esi, tad tevi tas interesē un tātad vari atnākt, lai vienkārši iepazītos un papļāpātu. Neviens jau tur neapsmies citus un neliks kārtot IT eksāmenu 😀 Vismaz es tā ceru 😀

    #241628
    prusaks
    Participant

    Coofen, nāc. Es ar moš aiziešu, ja sanāks, laikam Foxsk8 dzīvē esmu pazinis, bet nav pārliecība.

    #241629
    coofen
    Participant

    Oh, laikam gan būs jāaiziet.. 🙂 Tad jāceļas laicīgi..

    #241630
    Scandal
    Participant

    Es pieņemu, ka tur liela daļa būs tāda vecuma, kuriem vēl ilgi jāaug līdz alum!

    #241631
    Jaunzems
    Participant

    tie visi jau vencpilī disloģējušies, uz liepāju kustēties jau viņiem neļaus!

    #241632
    akms47
    Participant

    Žēl, sestdien būšu tālu no Liepājas. 🙁

    Alu jau tur padzēru. Protams, ja jau gribi 1Ls maksāt, tad labāk dzert Brenguļu.

    To savādāk nemaz dabūt nevar, gribas lētāk – tālu jābrauc.

    Žēl, kad biju tumšais nebija vai bija izbeidzies, bet gaišam ar nav ne vainas.

    #241633
    shady
    Participant

    Žēl, ka netieku – ideāls laiks, lai pasēdētu pie alus kausa. Vai nu kā, būs jāaizbrauc šovasar ciemā, tik jāizbrīvē vairākas brīvdienas:)

    #241634
    Jaunzems
    Participant

    nu gan ideālo datumu izvēlējies – kad lielākā daļa atpūtīsies no Positivus 🙂

    #241635
    Toms
    Participant

    Aaa… tas ir 17-tais datums.

    Vislaik domāju, ka BBP laiks 😀 /fail/

    Es vienalga esmu par to, ka uz pēcpusdienu labāk būtu bijis, bet kā nolitks, tā nolikts.

    #241636
    samurajs
    Participant

    Jaunzems: kur atrodas Liepāja un kur Positivus? 😀 Mums, vietējiem, BBP būs pēc nedēļas, kas nebūt nebūs sliktāks, bet stipri lētāks gan!

    coofen: mēs netaisāmies taisīt OS un pārlūku kariņus LIVE, ne arī runāt par programmēšanu, bet gan draudzīgi pasēdēt 🙂

    [hr]

    Būs Notepad V3 dažādu skatu izdrukas, katrs varēs apskatīt, un dot padomus, ja kur kas jāuzlabo/jāpamaina.

    #241637
    Imhoteps
    Participant

    Lai gan Rīgā dzīvoju jau sešus gadus, kā jau iedzimtam liepājniekam – MÄ€JAS ir Liepājā! Tā tam būs būt – в Лиепае живу, в Риге – ПРОЖИВАЮ.

    Un tā kā šo piektdien braucu MÄ€JÄ€S, sestdien droši vien ieskriešu.

    #241638
    NorKais
    Participant

    Būtu brīvdiena varētu aizčāpot

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā