Atgādinām: sestdien – Notepad saiets Liepājā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Atgādinām: sestdien – Notepad saiets Liepājā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #241639
    coofen
    Participant

    Nāksies dzert kvasu, nav gadiņu. 😀

    #241640
    waplet
    Participant

    būs arī jāaizčāpo 😀 iespējams 😉 😉 es esmu ļoti kluss un nerunāju

    #241641
    Skypewip
    Participant

    Rīga

    #241642
    Jaunzems
    Participant

    Skypewip wrote:

    Rīga


    konsultējies ar WerNeo, viņam te nesen bija topiks

    #241643
    ob1
    Participant

    Labprāt aizbrauktu, bet dzīties šito gabalu tādā karstumā…

    #241644
    Arcis
    Participant

    prusaks wrote:

    Coofen, nāc. Es ar moš aiziešu, ja sanāks, laikam Foxsk8 dzīvē esmu pazinis, bet nav pārliecība.

    A es atkal tieši otrādi, reāli dzīvē no šī bariņa Foxu vienīgo tā reāli pazīstu no tehnikuma laikiem 🙂 Par pārējiem gan neesmu pārliecināts un nav ne jausmas kas reāli ir pārējie lietotāji…. 😀

    Būtu jau liela interese aiziet un nebūtu arī nekāda problēma jo turpat netālu vien esmu, bet tieši šo 6dien man ir jāstrādā! 🙁

    Bet nu neko, malači, ka kaut ko šādu sarīkojāt, ceru ka pasākums izdosies un tas nebūs tāds pēdējais, ka nākamreiz vismaz varēšu ierasties. 😉

    P.S. Sveicieni Foxam no manis! 😉

    #241645
    root
    Participant

    Ob1 es cik atceros esmu tev vēl vienu alu parādā 😀

    #241646
    DMG
    Participant

    Heh jūs vismaz kādu pazīstat 😀 Es visticamāk nevienu no jums nepazīstu 😀

    #241647
    root
    Participant

    DMG vēlies iepazīties? :* 😀 😀 lol

    #241648
    Foxsk8
    Participant

    OHO, cik daudz mani zin, tik velns, es Jūs gan kaut kā tik pa miglu 🙂 Nekas, iedzers alu, un sapazīsies.

    #241649
    DMG
    Participant

    TavaMaate: nē tik tuvu nevēlos 😀

    #241650
    korkis
    Participant

    Žēl,ka tik tālu. Es no Vidzemes nevarēšu atļauties! Vismaz iedzerat Valmiermuižas alu un atcerates,ka arī otrā Latvijas galā arī šad tad kāds tās reizēm nopietnās un arī reizēm dīvainās lietņas izlasa! Priecīgu saietu!!!

    #241651
    samurajs
    Participant

    Tie, kuri tuvāk Rīgai – gaidiet, kad Rīgas aktīvisti arī tur organizēs!

    #241652
    Arcis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    OHO, cik daudz mani zin, tik velns, es Jūs gan kaut kā tik pa miglu 🙂 Nekas, iedzers alu, un sapazīsies.

    Nu beidz fox, mani nu gan Tu pavisam noteikti pazīsti pavisam skaidri bez miglas! :p Nu labi tā kā alu mums rīt nesanāks sadzert diemžēl tad pateikšu priekšā. 🙂 Nu vai atceries tādu Artūru no RTU mehatroniķiem? 😉

    Bet nu vispār tā jau ir, ka ar tiem nickname nevar pateikt kas tas ir pa lietotāju un vai mēs pazīstam viens otru, ja nav sanākusi kāda tieša darīšana. Tāpēc varbūt pie profila derētu ieviest tādu lietiņu ka var pievienot kas vēlas vārdu un uzvārdu, jeb linku uz draugu profilu. Tad tos kas negribēs slēpties varēs apskatīt un uzzināt kas pa keksu ir otrā galā!?!?! Tas tāds mans ieteikums šai sakarā! 🙂

    #241653
    ob1
    Participant
    #241654
    Genādijs
    Participant

    Ja par IT nerunāsiet tad par ko tad? Būs foršas meiteņu sarunas? 😀 Ak jā, sadzersies alu un visi rindā uz WC stāvēs, ko tur daudz runāt 😀

    #241655
    coofen
    Participant

    Dooh, kā var šitā neveikties, ka aizgulēties tieši tad kad nevajag. :@

    #241656
    Sipols
    Participant

    Video/Audio tiešraide būs?

    #241657
    Toms
    Participant

    Pamodos tikai tagad no vakardienas #Negativus… 😀

    #241658

    Great. Just great. Kaut kā sagadījās šo rakstu iepriekš nepamanīt. That sucks, nebūtu bijis pretenziju piedalīties. Kad būs nākamais?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā