Atjauninājums izraisa BSOD epidēmiju (updated 2)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Atjauninājums izraisa BSOD epidēmiju (updated 2)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228135
    samurajs
    Participant

    Papildinājums:

    Pēc jaunākās informācijas sistēmas nokāršanās vaininieks esot kāda kaitīgā programmatūra, ar ko cietušie PC bijuši inficēti. Notepad neņemas spriest par šā apgalvojuma patiesumu (varbūt tā tikai M$ mundiera spodrināšana), bet viss ir iespējams.

    #228136
    Wuu
    Participant

    kuuminsh wrote:

    tā ir normāla ikdiena kā jārestartē tie xlogi.


    Restarte sev smadzenes…

    Ja nav ko teikt, nesaki vispār

    Edit by foxsk8

    #228137
    Eudoxus
    Participant

    Wuu, nevajag savus trūkumus piedēvēt citiem.

    Turklāt visi tavi iebildumi ir ad hominem, tātad uz nagliņas karami.

    Esmu pārliecināts, ka tu vari no sevis izspiest kaut ko labāku.

    Vēlu veiksmi!

    #228138
    nevertell
    Participant

    Neesmu redzējis reizi, kad dēļ SISTĒMAS updeita būtu iksi jārestartē. Sis updeiti man vēl neko nav sabojājuši. Ja ņemamies ar betas draiveriem no ražotāja repo’, tad cita runa. Bet 9.10 ir bagains. Domājams, drīz bēgšu uz kādu citu distribūciju.

    #228139
    jonjs
    Participant

    nevertell wrote:

    Neesmu redzējis reizi, kad dēļ SISTĒMAS updeita būtu iksi jārestartē. Sis updeiti man vēl neko nav sabojājuši. Ja ņemamies ar betas draiveriem no ražotāja repo’, tad cita runa. Bet 9.10 ir bagains. Domājams, drīz bēgšu uz kādu citu distribūciju.


    Tā kā man baigā mīlestība pret Ubuntu un mīlestība kā zināms ir akla tad, ja runājam par bēgšanu, tad atkal jāpiebilst, ka no dzīves tā pat neaizbēgsi. Vai esi redzējis Linux Distribūciju, kas ik pēc pusgada izlaistu jaunu versiju? Protams, ka būs bagi ar šādu pieeju. Tādēļ ieteiktu pagaidīt 10.04 LTS versiju. Mana pieredze rāda, ka LTS versijas tomēr ir ievērojami stabilākas.

    Ja runājam par 9.10, tad jāsaka jā ir arī bagi. Grafiskais interfeiss Ehternet fīču noregulēšanai IP u.t.t. Ja nav DHCP, tad ir problēmas un nākas izmantot komandrindu. Ir vēl šādas tādas lietiņa, bet vairumā tomēr viss ir smuki.

    Skaņa, man beidzot gan uz viena gan uz otra stacionrā datora ir vienkārši super (tai pašā laikā uz vecākiem notebukiem ir probēmas). Pazudusi ir arī PULSEAUDIO problēma. Var vienlaicīgi skatīties gan filmu, gan youtube klipiņu un skan abi, un skaņa nepazūd vairāk (un nav jāvada komandrindā killall pusleaudio). EXT4 failsismtēma. Tur arī esot bagi, bet tagad beidzot kopējot lielus failus nesāk mocīties kompis uz kopēšanas brīdi.

    Sarakstu protams var turpināt, bet vai tur pie vainas ir UBUNTU jeb tomēr jaunais KERNEL, kas arī katru pus gadu iznāk? Var jau būt, ka es maldos, bet tomēr.

    #228140
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Secinājums: ja Win XP noiet tikai gadu – vienam otram ir neārstējami līkas rokas.


    absolūti piekrītu, parasti pie tiem datoriem sēž kontras un citu spēļu zipātāji. kam pie vienas vietas galvenais tikai pazipāt un piecūkāt visu – sākot no savas istabas līdz kompim

    #228141
    jonjs
    Participant

    rajah wrote:

    samurajs wrote:

    Secinājums: ja Win XP noiet tikai gadu – vienam otram ir neārstējami līkas rokas.


    absolūti piekrītu, parasti pie tiem datoriem sēž kontras un citu spēļu zipātāji. kam pie vienas vietas galvenais tikai pazipāt un piecūkāt visu – sākot no savas istabas līdz kompim


    Tā tas arī jira 🙂 Contra, mapes (ar visādiem sū … iem iekšā), krakotās spēles, video, audio u.t.t.

    Just for fun 😀

    Bet tas nebūt nenozīmē, ka ir līkas rokas. Normālās vietās un uz normāliem kompjiem to atļauties vienkārši nevar.

    #228142
    80MXM08
    Participant

    Pēdējo reizi kad pārinstalēju savu XP bija kad uzmetu 2010 office, nekādi pēc tam no viņa nevarēja atkratīties!!!

    #228143
    usins
    Participant

    prusaks wrote:

    Š ito nekad neesmu sapratis, viņi netestē savus “uzlabojumus” uz normāla pc ar progrām un visādu junk?

    Emz a tu esi pārliecināts, ka lieto sertificētu Microsoft programmatūru, vai tādu programmatūru, kura ir apstiprināta pie microsoft… tas ir grūti iztestēt ar dažādām sistēmas konfigurācijām, lai OS strādātu nevainojami…

    #228144
    drunk_lizard
    Participant

    jaasaka, ka sjoreiz bezteemaa tiek gruziits mikrosoftam.

    bet… kursj atceras sp2 pirmo reliizi? un cjupu pasja microsofta programmu, kuras jamaa nokaava? :>

    tur gan kauns paar visu gjiimi bija…

    #228145
    samurajs
    Participant

    Š oreiz laikam M$ nebūs vainīgs – nokārās tie PC, kuri bija inficēti ar rootkit Backdoor.Tidserv. Š o zarazu visai maz antivīrusu spēj atklāt. Rootkit nomaina datus (virtuālās adreses) failā atapi.sys, līdz ar to pēc apdeita instalēšanas tur rodas putra.

    Ja sanācis letālais gadījums, var pamēģināt no ārējās OS nomainīt atapi.sys, bet garantijas nav. Tad tikai reinstall.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā