Atjaunināta grafikas programma Paint.NET

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Atjaunināta grafikas programma Paint.NET

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149922
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_paint_1.jpg[/imgl]Uz versiju 3.5 pirms dažām dienām atjauninājusies daudziem pazīstamā grafikas programma Paint.NET. Nelielā (4,5 MB) bezmaksas aplikācija lielā mērā spēj aizstāt tādus “vaļus” kā Adobe Photoshop®, Corel Paint Shop Pro®, GIMP.

    Sākumā programma Paint.NET bija iecerēta kā Windows sastāvā ietilpstošā Paint aizstājēja, bet laika gaitā attīstījās par patstāvīgu, iespējām visai bagātu datorgrafiķa darbarīku. Jaunais Paint.NET 3.5 īpaši optimizēts Windows 7 lietotājiem, kaut arī darbosies arī ar Vista un XP. Kam nepieciešamas papildfunkcijas – eksistē bagātīgs spraudņu parks.

    Paint.NET 3.5 tiek lietota tabu (ciļņu) sistēma, kas ļauj veikt vairākus darbus vienā programmas logā. Interfeiss atbalsta Aero Glass efektus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_features_mdi_1.jpg[/img]

    Programmas lejupielāde – šeit, spraudņu – šeit.

    #216826
    Evers
    Participant

    Paldies, par infu, reiz gribēju pamēģināt, bet piemirsu

    P.S. pirmajā mazbildītē Megana Foksa :>

    #216827
    daGrevis
    Participant

    Nu kā tādu var salīdzināt ar Ps? Nu jā, sīkiem darbiņiem… bet kam lielam?

    #216828
    Doctor Zoidberg
    Participant

    Man patīk šis. Nav jāzog un var izdarīt visu, ko man vajag. 🙂

    #216829
    Andress
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nu kā tādu var salīdzināt ar Ps? Nu jā, sīkiem darbiņiem… bet kam lielam?

    Vēl labāks kā PS. PS es piemeram vispār neizmantoju. Tikai PDN, pie tam ja ir kautkādas programmētāja spējas- vari izveidot savus spraudņus, lai gan sie tā pat netrūkst

    #216830
    Genādijs
    Participant

    “bezmaksas aplikācija lielā mērā spēj aizstāt tādus “vaļus” kā Adobe Photoshop®, Corel Paint Shop Pro®, GIMP”

    Te nu man negribot jāoponē. Paintnets nespēj lielā mērā aizstāt photoshop. Kaut kādā jā bet noteikti ne lielielā. Esmu spiests to mēslu lietot jau ilgāku laiku un tā arī nespēju saprast kāpēc daudzas lietas tur veidotas kā acu ķirurģija caur attiecīgo aizmugurējo atveri. Minēšu kautvai vienu piemēru, teksts …. tas ir “super normāli” ja ievadot tekstu zūd iespēja to rediģēt. Tā teikt ja nespēj āzi trāpīt ar pirmo reizi tad pats vainīgs un taisi pa jaunam 🙂

    Tas spraudņu parks arī ir nožēlojams jo pamatā veido tikai dažādus stilus. Īsti programmas auditoriju nespēju saprast jo izskatās ka tā ir vienk. fotogrāfiju uzlabošanai paredzēta šņaga, tad kāpēc lietot šo ja ir daudz saprotamākas progas kā piem picasa?

    Nu tas tāds spriedelējums subjektīvs. Bez obid tā teikt 🙂

    #216831
    TrakaisKursis
    Participant

    Genādijs wrote:

    “bezmaksas aplikācija lielā mērā spēj aizstāt tādus “vaļus” kā Adobe Photoshop®, Corel Paint Shop Pro®, GIMP”

    Te nu man negribot jāoponē. Paintnets nespēj lielā mērā aizstāt photoshop. Kaut kādā jā bet noteikti ne lielielā. Esmu spiests to mēslu lietot jau ilgāku laiku un tā arī nespēju saprast kāpēc daudzas lietas tur veidotas kā acu ķirurģija caur attiecīgo aizmugurējo atveri. Minēšu kautvai vienu piemēru, teksts …. tas ir “super normāli” ja ievadot tekstu zūd iespēja to rediģēt. Tā teikt ja nespēj āzi trāpīt ar pirmo reizi tad pats vainīgs un taisi pa jaunam 🙂

    Tas spraudņu parks arī ir nožēlojams jo pamatā veido tikai dažādus stilus. Īsti programmas auditoriju nespēju saprast jo izskatās ka tā ir vienk. fotogrāfiju uzlabošanai paredzēta šņaga, tad kāpēc lietot šo ja ir daudz saprotamākas progas kā piem picasa?

    Nu tas tāds spriedelējums subjektīvs. Bez obid tā teikt 🙂

    Vai tev nav ienācis prātā, ka daudzas funkcijas, kuras tu gribi redzēt bezmaksas programmā, patiesībā ir patentētas? Un ja piemēram PAINT.NET vai GIMP tās vēlētos realizēt, būtu jāver vaļā maciņš un jāpiķo resnajam onkulim…? Piekrītot tavai nostājai par to, ka daudzas lietas šādās programmās ir gana zemā līmenī, ļauj man tomēr tev vaicāt, vai PhotoShop, ko tu lieto, tev maz ir legāls? 🙂

    #216832
    Valodja
    Participant

    Programmatras patenti nedarbojas ES teritorijā – tātad mums tie ir pilngi pie vienas vietas. :lala: Ja runāt par brīvām fotošopa un Corel Draw alternatīvām: mēģināju strādat ar to .NET fotošopu – usability ziņā tā, pašvaki. Kaut arī pie GIMP no sākuma nav tik viegli pierast, bet daudzas lietas tieši uz GIMP var izdarīt profesionālāk un precīzāk. Otiņas un spraudņi priekš GIMP eksistē arī lielā skaitā – vajag tikai mācēt izmantot Google. Turklāt GIMP strādā uz visām populārām OS, bet .NET paints tikai uz Windas :seeker:

    #216833
    Genādijs
    Participant

    TrakaisKursis ir kārtējais indivīds kurš bez braukšanas augumā nespēj 🙂 Nožēlojamo “cilvēk” kopš kura laika fīča ir jāpatentē? Patentēt var some sort of code kurš izmantots lai panāktu tādu vai citādu efektu. Paintnetam grozies kā gribi vēl tāls ceļš līdz photoshopam un vispār varbūt arī nemaz nevajag pārspļaut šopu bet iet citā virzienā tā lūk. Par gimp nav viedokļa neesmu lietojis.

    #216834
    Andress
    Participant

    Genādijs wrote:

    tas ir “super normāli” ja ievadot tekstu zūd iespēja to rediģēt.


    Žēl ka tavi subjektivie pirksti nespēj trapit atpakaļ uz teksta… Man gan nez kapēc tekstu izdodas labot. Ja nu vienigi tu esi tik gudrs un sazimē visu ko nu tur vajag da galam un hops iedomājies tekstus labot. Pie tam why da hell attelu editoram nepieciešams tekstus rakstit? :> Pke sigiem?

    #216835
    Genādijs
    Participant

    Anderss būtu labāk klusējis jo tagad redzu cik tu gudrs patiesībā esi 🙂

    ” Ja nu vienigi tu esi tik gudrs un sazimē visu ko nu tur vajag da galam un hops iedomājies tekstus labot. Pie tam why da hell attelu editoram nepieciešams tekstus rakstit?”

    Nu kautko tik ģeniālu sen neesmu dzirdējis :D:D:D Tu vispār pats saprati ko uzrakstīji jeb tikai izvēmi to rindkopu lai man kautko uzd…stu? 🙂

    #216836
    TrakaisKursis
    Participant

    Genādijs wrote:

    TrakaisKursis ir kārtējais indivīds kurš bez braukšanas augumā nespēj 🙂 Nožēlojamo “cilvēk” kopš kura laika fīča ir jāpatentē? Patentēt var some sort of code kurš izmantots lai panāktu tādu vai citādu efektu. Paintnetam grozies kā gribi vēl tāls ceļš līdz photoshopam un vispār varbūt arī nemaz nevajag pārspļaut šopu bet iet citā virzienā tā lūk. Par gimp nav viedokļa neesmu lietojis.

    diezin vai to, ka tu savā iepriekšējā komentā lietoji vārdus “to mēslu”, “acu ķirurģija caur attiecīgo aizmugurējo atveri”, var saukt par cieņpilnu attieksmi pret PAINT.NET lietotājiem, bet tas, protams, tev netraucē apvainot citus, ka tie tev brauc augumā… varbūt tavu viedokli nostiprinām kā likumu, tad vismaz tev nebūs vajadzību bāzt roku samazgu spainī, lai citus pazemotu – viņi būtu pazemoti by default.

    #216837
    Genādijs
    Participant

    Bla bla bla. Izlasi pēdējo teikumu pirmajā postā un tad runā 🙂

    Ko var cepties ibio 🙂

    #216838
    Andress
    Participant

    @TrakaisKursis ar retardiem nestrīdas :> Tas rakstīts Notepad labas uzvedības kodeksa 1024. panta 3. punktā

    #216839
    Evers
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Vai tev nav ienācis prātā, ka daudzas funkcijas, kuras tu gribi redzēt bezmaksas programmā, patiesībā ir patentētas?

    Fail, gudri runā, bet bezsakars tāpat

    tikpat labi automašīnu ražotājiem būt jāmaksā kādam par stūrēšanas funkciju ieviešanu

    #216840
    daGrevis
    Participant

    Evers wrote:

    tikpat labi automašīnu ražotājiem būt jāmaksā kādam par stūrēšanas funkciju ieviešanu

    😀 😀

    Nu padomāsim tā… Ja Paint.NET ir tik brīnišķīgs, turklāt bez maksas, tad kapēc to nelieto īstie dizaineri, bet strādā ar Apple un Adobe??? :lala:

    P.S. Adobe Photoshop CS4 maksā 699$ iz https://www.adobe.com/products/photoshop/photoshop/ ! 🙂

    #216841
    Genādijs
    Participant

    Te nav ko diskutēt vienk. dažiem retardiem tīk man braukt augumā tā pat vien 🙂 Nenoliegšu ka man arī to patīk darīt 🙂

    #216842
    Andress
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nu padomāsim tā… Ja Paint.NET ir tik brīnišķīgs, turklāt bez maksas, tad kapēc to nelieto īstie dizaineri, bet strādā ar Apple un Adobe??? :lala:

    Nelieto vai TU NEZINI KA LIETO? :>

    #216843
    Genādijs
    Participant

    Nu bāc. Parādi man kaut vienu cilvēku kurš profesionāli izmanto paintnet? Es personīgi strādāju ar 3d vizualizācijām un es godīgi saku nespēju ar to mēslu neko izdarīt. Resize contrast un citus sū..s var arī ar jebkuru citu softu darīt. Nedod dies jāsarotē kāds slānis un jams izies ārpus lapas rāmja tad malas automātiski nogrieztās ir normāli?

    Tas pats nožēlojamais teksts. Glups jau pats jautājums kapēc grafiskajā redaktorā vajadzīgs teksts.

    Da ko es vispār te mēģinu pārliecināt ? 🙂 Paintnetam līdz photoshopam kā man līdz mēnesim un tā tas arī visdrīzāk paliks jo neizskatās ka painteta izstrādātāji baigi steigtu ko uzlabot.

    #216844
    daGrevis
    Participant

    Andress wrote:

    daGrevis wrote:

    Nu padomāsim tā… Ja Paint.NET ir tik brīnišķīgs, turklāt bez maksas, tad kapēc to nelieto īstie dizaineri, bet strādā ar Apple un Adobe??? :lala:

    Nelieto vai TU NEZINI KA LIETO? :>

    Neviens, to nopietni, nelieto! Nu nopietni! :warn:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā