Atkalināti ob1 foto +18 – rezumē, wuu bans

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Atkalināti ob1 foto +18 – rezumē, wuu bans

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #217361
    ob1
    Participant

    a tu esi idiots. profesionāls. ja kas.

    😀

    P.S. Adminam – tas vēl joptojām ir par programmēšanu. Nopietni.

    #217362
    ob1
    Participant

    opā. admins nesaprata. Varbūt WerNeo paskaidros manu pēdējo postu?

    #217363
    WerNeo
    Participant

    Paskaidros! 🙂 bet mani kursi nav par velti 🙂

    P.S. Tas vēl ir labākais veids, kā admins nesaprata! 🙂 Ne jau katrs lietotājs uzreiz tā ienāks un sapratīs vietējo foruma jokošanos. 🙂 Tāpēc, pareizi admins vien dara. 🙂 Neapšaubu nekad neviena šīs vietas admina padarīto darbu.

    #217364
    ob1
    Participant

    Nu vot, WerNeo, Tev tik piķi kāst…

    🙁

    P.S. Ja kas, tad mēģināju paskaidrot cienījamajam Wuu kāda ir sajūta kad tavu topiku piedzen ar vaisādu spamu, kas it kā ir par tēmu… ko Wuu bieži vien piekopj.

    P.P.S. hmm, laikam veltīgi vēlu vainu uz adminiem… Wuu vienkārši pārsauca topiku un izvedoja jaunu… lai tev veicas Wuu ar programmēšanas apgūšanu 24 stundās.

    🙂

    #217365
    RicoPico
    Participant

    Dakteris piedzērās. Wiiiiiiiii!!!! :p

    #217366
    samurajs
    Participant

    Lab, klačbābas, turpiniet spamot – iekš off-topic drīkst 😀

    A es lienu gulēt…

    #217367
    ob1
    Participant

    Š odien ieeju pie galvenā ārsta kabinetā – a tur medmāsas dzer viskiju (galvenais ārsts esot slims un nav darbā). Š īs to sauc par “vakcinēšanos”. Tad nu es šamējām izstāstīju kontaktu tīrīšanas algoritmu, ko izmanto radisti.

    #217368
    RicoPico
    Participant

    Māki apmest salto vienā rokā turot viskija glāzi, otrā geigera skaitītāju, un pa starpai vēl stāstīt radiācijas definīciju?

    Es arī nē. Vsjo, es gulēt. 😀

    #217369
    ob1
    Participant

    hmm, radiācijas definīcija piemirsusies… jāpameklē…

    #217370
    richX
    Participant

    sorry for disturbing…

    bet par ko te īsti vedās tā tēms…

    izlasīju vairākas reizes un tīsti kopsaucēju tā arī neatradu…

    #217371
    ob1
    Participant

    te džeki par programmēšanu runā… nu tas ir kad vīri raksta programmas, kuras pokes parasti mēģina zagt. Nu tas ir tā, ka progas pašas no sevis nerodas… ir džeki, kas sūri strādā, lai tās taptu.

    Daleca?

    #217372
    Crow
    Participant

    ob1 wrote:

    ir džeki, kas sūri strādā, lai tās taptu


    vai tad progas netaisa microsofts? 🙁

    #217373
    Foxsk8
    Participant

    ob1: ir džeki, kas sūri strādā, lai tās taptu

    Hmz, te nu tu bik samelojies, ir arī vecenes, kas kodē, un pat pārāk labi, lai sauktos par koderi 🙂

    #217374
    ob1
    Participant

    labi jau labi – džeki strādā mikrosoftā, bet vecenes applē. Tā derēs?

    #217375
    Crow
    Participant

    Tas visu izskaidro. Nesaprotu, kā, bet paldies. Tagad es arī gribu iemācīties programēt.

    #217376
    APOC
    Participant

    ob1 wrote:

    bet vecenes applē. Tā derēs?


    Arī sievišķīgi vīrieši. 😉

    Esi redzējis kādu “sūro” džeku čubināmies ap ābolīti? 😀

    #217377
    ob1
    Participant

    nu jā… man te vien jurists ar “tortes nazi” mēģina par bosu uzkundzēties… tāds pazils izskatās… bet galvenais jau ir izvēles brīvība, vai ne?

    #217378
    APOC
    Participant

    Yes, izvēles brīvība ir vienmēr.

    #217379
    ob1
    Participant

    Izvēles brīvība: gribu lietoju mozgas, negribu – nelietoju.

    Hmm, ja jau par mozgi panesās: gribu – zogu, negribu – uz laiku atkāpjos no amata… profesora amats jau ir, ordenis arī, pofig, ka neaizgāju uz pasniegšanu – mana izvēle. Neatteicos no ordeņa, neatteicos no profesora, neatteicos no zagšanas (tikai uz laiku kamēr viss norims). Un pofig, ka visi apkārtējie zina, ka zagu… visi tak zog, kas es sliktāks? Neko daudz jau nenozagu, un vispār – man tas pienācās, jo valsts sūdīgi maksā… to ka savu dēlu iekārtoju par IT vadītāju slimnīcā, to jau datoriķi būs aizmirsuši… pofig, ka slimnīcas servaki gāžas vidēji reizi nedēļā, pofig, ka vieni un tie paši dati māsām ir jāievada 4 dažādās sistēmās ar rociņām, tam jau māsas ir domātas, lai kaut ko darītu… un pofig, ka uzskaites sistēma slimnīcā ir tā samudžināta, ka neviens revidents galus neatradīs, gan jau tie sistēmanalītiķi būs aizņemti ar citiem darbiem un nevienam nepastāstīs…

    Hmm, mozgi, a ja nu džedaji atrod sievas baltvīna krājumus un pastāsta kā tur bija?

    Eu, veči, samet bērnu slimnīcai, ato termometrus nav par ko nopirkt, jo visa nauda aiziet uz raptoriem.

    #217380
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:

    Wuu ir kļuvis 24 stundās par C++ programmētāju.


    apmeeram skaidrs, kaads ir bijis saakotneejais topic.

    katraa zinjaa topic autors ir ar aarkaartiigi smagaam gariigaam probleemaam.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Tēma ‘Atkalināti ob1 foto +18 – rezumē, wuu bans’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā