Atklaata veestule Linux komuunai(angliski)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atklaata veestule Linux komuunai(angliski)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153783
    nitro
    Participant

    Iesaku palasiit sho diskusiju..tiek runaats par Linux noziimi kaa Desktop opereetaajsisteemu un veel sho to kas daudzus interesee. It sevishki pie mums kur katra taada teema paariet komentaaru karos.

    https://www.linuxquestions.org/questions/linux-desktop-74/an-open-letter-to-linux-community-871907/

    #266536
    nevertell
    Participant

    FLAME ON!

    Btw, es nelasu činglišā rakstītu fleimu.

    #266537
    nitro
    Participant

    Nav domaats prieksh flame un diskusija ir saturiiga ja izlasa pirms komentee. Kaa reiz par IT. Sheit nevar to pasniegt savaadaak kaa foruma teemu. Ja nelasi angliski izmanto kaadu translator.

    edit:


    @aoma
    Zheel..taadaa gadiijumaa var dzeest sho teemu. Vnk gribeejaas padaliities un domaaju ka daudzmaz jau sheit saprot angliski. Kaa vienmeer – gribi kaa labaak bet sanaak kaa vienmeer. 🙁

    #266538
    aoma
    Participant

    Es lasu, bet esmu par slinku, angleni saprotu sliktāk kā krievu vai vācu. Ieteikt mašintulkošanu šādās tēmās nu gan nav tas labākais variants.

    #266539
    Crow
    Participant

    Man ar lielākā daļa tā teksta tiešām šķiet trollismi, kā tur tālāk forumā sektanti izmisīgi cenšas arī pierādīt.

    Linux dev-galam, pof par sistēmas nepilnībām, par kurām es gandrīz neko nezinu, ir viena būtiska problēma – fragmentācija.

    No tās izriet pārējās.

    Linux jūzeriem, savukārt, ir cita – tāda kā hipiju domāšana, savdabīgs fetišs. Man vēl sastapt tādu, kas nepasaka ar zemtekstiem (:D) – nezinu, kas jums nestrādā, es lietoju tādu un tādu (iespējams, seko apraksts, ko viņš īsti lieto) un manas vajadzības apmierina, viss strādā. A vot manas vajadzības, lūk, neapmierina! Manas vajadzības ir savādākas, nekā tavējās.

    Un vispār… ļoti daudzas lietas IT pasaulē (un vispār) prasās pēc tabula rasa. Tikai nahren tas kādam vajadzīgs, ja viss tāpat strādā.

    aoma wrote:

    Ieteikt mašintulkošanu šādās tēmās…


    Bet (siseņadmina) mašīnkodu? 😀

    #266540
    aoma
    Participant

    Nesmīdini, tas jau tā pat bija jautri 😀

    #266541
    jonjs
    Participant

    Angļu valoda džekam tiešām pieklibo.

    Līdz galam neizlasīju, bet nu frīku, nefrīu, pusfrīku u.t.t. ir pilna pasaule un katram ir savas labās un sliktās īpašības, zināšanas un nezināšanas šādā vai citādā dzīves sfērā.

    Citēju

    Все мы в чём-то чайники. Всю жизнь.

    Sorry aoma.

    Būtībā visi mēs esot arī mazliet kū … kū, katrs tikai savā sfērā 🙂 Tādēļ pret dīvainībām по жизни esmu visai iecietīgs. Savukārt iedomību, augstprātību un citu nolikšanu (pazemošanu) neciešu ne acu galā. Par to ir jādod pa muti un pie tā arī pieturos, ja ir iespēja.

    Nitro, ko tu gribēji pateikt ar šo savu atvērto tēmu?

    Man mājās lietot tikai linux (98 % gadījumu) tas netraucē.

    #266542
    aoma
    Participant

    Joņ, šis nebūs tas gadījums. Ja cilvēks pats nepārtraukti uzprasās, tad rezultāts sekos, un te nav runa par jaunpienācēju apcelšanu vai pazobošanos par nemākuli-iesācēju.

    #266543
    Sysadmins2
    Participant

    aoma wrote:

    Es lasu, bet esmu par slinku, angleni saprotu sliktāk kā krievu vai vācu. Ieteikt mašintulkošanu šādās tēmās nu gan nav tas labākais variants.

    aoma wrote:

    Nu ritīgs sisenis, ne sisadmins bija par ko pasmaidīt pirmdienas vakarā

    Nea, Roberts tas nav. Raksta pārāk bērnišķīgi un arī lamāties neprot, nerunājot nemaz par ”stilīgo” angliskojumu un pilnīgu ironijas iztrūkumu. Māte, kopš pabeidza vidusskolu, vairs par katru vārdu nepvainojas un nedaudz apguvis arī visparzināmos nedatorterminus

    _________________

    Все мы в чём-то чайники. Всю жизнь.

    Kurš te ir kurš beigās ? Angleni viņš nezin !

    #266544
    Sysadmins2
    Participant

    Nitro wrote:

    Iesaku palasiit sho diskusiju..tiek runaats par Linux noziimi kaa Desktop opereetaajsisteemu un veel sho to kas daudzus interesee. It sevishki pie mums kur katra taada teema paariet komentaaru karos.

    https://www.linuxquestions.org/questions/linux-desktop-74/an-open-letter-to-linux-community-871907/

    Nitro, ko pats neiztulkoji to norādīto resursu? Neredzi vairākums angļu valodā neko nesaprot ! Pirms taisi topiku ieteiktu likt iztulkotus tekstus vai neredzi ka Latvijā daudzi nepārzin angļu valodu. Komentāru karus taisāt Jūs paši, viena vārna noķērcas, pēc tā uzreiz citas vārnas pielido un paķērc, bet reāla topika tēmu nekādu komentāru, tikai viena :mod: un tas no Jums arī viss.

    #266545
    nevertell
    Participant

    Tur jau nav ko tulkot, Matīs. Tas pats raksts ir rakstīts translēts ar pērtiķa palīdzību.

    #266546
    shadowmen
    Participant

    Sysadmins2 apvainojies uz visiem,tagad uz kašķi velk…

    Tak nomierinies,pārdzīvosi,ko gaidīji,ka visi tev ticēs un pakaļu laizīs???Noblatoji un smagi aprāvies,samierinies un mainies uz labo pusi….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā