atkodēt telefonu-siemens cx65

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni atkodēt telefonu-siemens cx65

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153167
    rasty
    Participant

    sveiki. gadijās neliela ķeza. savam telefonam kkā izšķīda ekrāns un pagaidām līdz sataisu, manās rokās ir siemens cx65, bet tas ir nokodēts. iet tikai lmt tīklā. zinu ka pēc imei koda var atkodēt, bet ļoti sen neesmu to darijis. varbūt kāds var palīdzēt? vajag tā, lai ietu zelta zivtiņa.. diezgan steidzami vajag.

    #258920
    msh
    Participant

    “Es esmu Neo, un redzu ka mana CX65 kods ir savāds, tas ir nokodēts, neviena poga nespiežas, steidzami vajag izmainīt kodu, to atkodēt, kurš dižais pogrammētājs to izdarīs?” 😀

    Kā tu zini ka pēc IMEI var? 😀 Pēc IMEI var vecām klucijām. Priekš tevis ir domāti kabeļi un attiecīgas progas.

    #258921
    web33
    Participant

    A ja ir BB5 kods vaitad var atkodēt bez speciālas unlocker box un t.t. ?

    Man mājās mētājās NOKIA ar vodafone lock (C3-00) domāju pārflašošu aizies,aga tāpat nobloķēts 🙂 Rīgā paprasīja 40Ls haha pasūtīju ****

    Nju tagad nopirku universal sim unlocker ar 3G atbalstu un t.t. nu cerams ar to varēs jāsagaida kad atnāks.

    #258922
    Bekons ar olām
    Participant

    rasty

    Ir risinājums. Kontaktinfo nosūtīju privāti.

    #258923
    msh
    Participant

    web33 wrote:

    A ja ir BB5 kods vaitad var atkodēt bez speciālas unlocker box un t.t. ?

    Man mājās mētājās NOKIA ar vodafone lock (C3-00) domāju pārflašošu aizies,aga tāpat nobloķēts 🙂 Rīgā paprasīja 40Ls haha pasūtīju ****

    Nju tagad nopirku universal sim unlocker ar 3G atbalstu un t.t. nu cerams ar to varēs jāsagaida kad atnāks.


    Universal sim unlocker bija tas gumijas sievietes un bezalkoholiskā alus ekvivalents, sūds, kas appiš mobi, ka provideris ir tas, uz kuru ir nobloķēts, bet neko neatbloķē? 😀

    #258924
    web33
    Participant

    Nu,bet common 40Ls :D, puse no telefona vērtības 😀 ,labi iespējams varētu lētāk atrast,bet man pietiek ar Universal sim unlocker pa 3$ pazvanīt var,sms var viss 🙂

    40Ls ahahaha

    #258925
    msh
    Participant

    Kas 40 ls?

    #258926
    rasty
    Participant

    bekon, saņēmu tavu ziņu, bet kka neļauj tev nosūtīt ne epastu, ne PM.. visādi mēģinu. bet telefona nets ir vnk erms.

    #258927
    root
    Participant

    Neiedomājies tam cirvim kaut ko maksāt.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā