Atpalikusī Notepad Mobīlā versija.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atpalikusī Notepad Mobīlā versija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158398
    martinz0000
    Participant

    Kas tur īsti ir ar viņu ? Kādreiz patika caur opera mobile iejiet notepad mobīlajā versijā , jo parastā uz Operas tāda bagaina izskatās. Bet tur tagad viss ir atpalicis.

    [img]https://img545.imageshack.us/img545/7558/7a8.png[/img]

    #298656
    shady
    Participant

    Pēc manām domām, mobilais projekts ir slēgts, jo nav cilvēku / laika / naudas resursi. Uz šī dziņa tāpat nākotnē nekas netiks veidots. Jādzēš tā ailīte laukā, lai nejauc cilvēkiem prātus.

    Vienīgais pārlūks, kur mēdz neattēloties kas korekts ir OperaMini. Iesaku pāriet uz OperaMobile, Chrome, Firefox vai ko citu. Ar integrētajiem pārlūkiem uz Android, WindowsPhone un BlackBerry arī problēmas nav.

    #298657
    grisha
    Participant

    Piekriitu Shady, kam vairs mobilo versiju vajag. Neatceros ka ar Opera Mini bija man kaadas veeraa njemamas probleemas.

    #298658
    samurajs
    Participant

    Ja nu uzrodas kāds web programmētājs, kurš gatavs uzcept modernu mobilo Notepad.lv vai programmas versiju Androidam – vienmēr laipni! Vispār tas tagad ir modē…

    #298659
    Raivix
    Participant

    There’s an app for that! 😀

    #298660
    Foxsk8
    Participant

    Priekš kam aplikāciju vai specializētu versiju, tagad viss ir responsive, un jaunā notepad.lv versijai arī būs responsive supports, vismaz portālam iesākumā, varbūt ne uzreiz pēc palaišanas, bet būs.

    #298661
    root
    Participant

    Mobilā versija netiek attīstītā tālāk tāpēc, ka 1. man vairs nav pieejas kodam 2. šo mobilo versiju attīstīt vairs nav jēgas jo kods nebūs saderīgs ar jauno NP.

    Par to vai jaunajā versijā vajag mobilo versiju – pilnīgi noteikti. Responsive nav paredzēts šāda veida mobilajām “versijām”, responsive ir domāts lai lapu adaptētu mid un small size devaisiem un tikai lai mainītu reprezentāciju noteiktos gadījumos. Responsive neaizstāj mobilo versiju.

    Es piemēram ziņas lasu tikai mobilajā versijā, web ieklejoju tikai tad kad vajag nokomentēt kaut ko. Tas gan tikai šobrīd, jo pašreizejā “versija” ir gļukains sūds.

    #298662
    exiy
    Participant

    Pirms divām nedēļām skatījos caur tel ar mini operu šo saitu.. Tur vismaz vēl kaut kādā ziņā izskatijās normāli..

    #298663
    Gustins
    Participant

    Kad tad ir gaidāma “jaunā” versija? 😉

    #298664
    samurajs
    Participant

    Autoritatīvi paziņoju, ka Tavi mazbērni noteikti redzēs jauno Notepad!

    #298665
    Gustins
    Participant

    Pozitīvi 😀 Tad varbūt arī es ar okulāriem uz acīm vēl paspēšu viņu ieraudzīt un ierēkt atkal par neapmierināto komentiem 😀

    #298666
    pear
    Participant

    It kā responsive lapu būtu sarežģīti sataisīt… vismaz salīdzinoši primitīvā veidā to dienas laikā var smuki sataisīt. Un man šķiet, ka responsive tomēr aizstāj gan mobilo versiju, ja visu smuki sataisa.

    #298667
    Aldis
    Participant

    Vēlviens ir – ka katram Android aparātam ir sava izšķirtspēja un jūtīgums uz tausti.

    Vienam pa horizontāli būs ap 360-400 pikseļiem, otram jau HD ekrāns ar 1024 un vairāk pikseļiem. Tajā pašā laikā planšetdatoriem ar Android ir tādas pašas izšķirtspējas, kaut gan mierīgi var pārlūkot arī lapas pilno versiju.

    Net ja tiešām visu labi saplāno, tad var salikt visu iekš viena web-a neciešot no ērtības zuduma uz visiem devaisiem. 🙂

    #298668
    iKey
    Participant

    Es no Nokia N9 bakstos (oriģinālais brausers) nav grūti pietuvināt.

    Sataisīt RSS, un (Jaunākie raksti un jaunākais forumā), un mobilo versiju var nolikt NotePad.lv muzejā

    #298669
    usver
    Participant

    uz kādām OS un uz kādām ***izšķirtspējām*** vispār ir problēma skatīties esošo versiju? 240×320? 320×480?

    android versijai tāpat jāizliek viens php fails, kas JSONā izdod nepieciešamos datus, tā ka izmaiņas būs vajadzīgas tāpat.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā