Atrisisinats ar pci karti. Paldies tēmu varam slēgt.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Atrisisinats ar pci karti. Paldies tēmu varam slēgt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152146
    nezinitis
    Participant

    Tātad os xp sp2 māte MSI KT4A-V (MS-7021) kurai nedarbojas neviens usb ports. Biosā ir usb ledagacy support enabled. Cik lasiju mb draiveru aprakstu usb xp +sp1 ir jāupdeito caur ms updeitiem jo draiveris xp nav pieejams. Varbūt ir kāds cits variants?

    Jau iepriekš paldies par atsaucību. 🙂

    p.s. device manager nav ne dzeltenu ne sarkanu izsaukuma zīmju ne pie vienas ierīces…

    #247401
    SWC
    Participant

    uzliec XP SP3 ar visiem apdeitiem! ( ja vaig normalu instalu varu savu versiju nosharot) ja atkartojas ta visticamaak ka tev matene pusspraaguse

    #247402
    Anonīms
    Neaktīvs

    kuce.lv/inct/XPhome/iso

    ieraksti un uzinstalē. neprasi kā, sāc darīt, tad redzēsi pats.

    #247403
    nezinitis
    Participant

    Nu uzriezi tā kā reinstall negribas taisīt. Pamēģināšu kādu ubuntu cd. Ja nē jāpameklē pci usb karte moš izdodas? Kā jūs domājat? :lala:

    #247404
    Evers
    Participant

    nezinitis, iemet iekšā Hiren’s Boot CD, to var atrast visādās failapmaiņas lapās, torrentos, pareizi tik ieraksti disku no iso faila, piestartē kompi no tā diska, piešķil tur atrodamo Mini Windows XP, ja arī tajā nestrādās USB porti (ņem vērā, ka liekot flešku klāt, pēc tam jāuzspiež uz ekrāna “mount removable”) , tad mātenes vaina – risinājums: vai nu mātesplates maiņa, vai arī PCI karte ar USB portiem, otrais variants, protams, būs lētāks. 🙂

    #247405
    grisha
    Participant

    SWC , kur tik stulbam jaabuut?

    Plate ir kirdikt. Muusdienaas nekaadus USB draiverus nevajag. MSI jau pasaka visu. Ar draiveriem tur vispaar nav nekaada sakara.

    #247406
    Element
    Participant

    Paskaties vai BIOS visas USB fiicas ir enabled vai kaa taa. Ja USB legacy support ir enablots, nenoziimee, ka ieks windows tev arii usb darbosies.

    #247407
    SWC
    Participant

    grisha pac tu esli alfons! laikam savaa muuzhaa 1 PC tik esi redzeejis! tam ka nestradaa USB var buut ar softiska vaina! pa to ka MSI ir meesls es atziistu! bet nevaig uzreiz saak ar galejiibaam pirms nav parbeudijis vai nav softiska vaina

    #247408
    nezinitis
    Participant

    Pašlaik gaidu pci kartīti. Redzēs kā būs. 😉

    #247409
    Andron MacBeton
    Participant

    Vel gaidi? Tā vietā lai pārkrautu Windu un lietotu tālāk ar ubultu ātrumu 😀

    Ko studēji? Filologs?

    #247410
    nezinitis
    Participant

    macbeton wrote:

    Vel gaidi? Tā vietā lai pārkrautu Windu un lietotu tālāk ar ubultu ātrumu 😀

    Ko studēji? Filologs?


    😀 Tiesību zinātnes, Jurists 😀

    #247411
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja es tā taisītu kompjus kāds tu būsi jurists – es būtu badā nomiris.

    #247412
    Snorx
    Participant

    Nevajag nolikt ražotāju, ja esi savā mūžā redzējis vienu/divas/trīs sprāgušas budžeta plates. Arī ļoti labiem ražotājiem low-end galā ir katastrofāls brāķa procents…

    #247413
    nezinitis
    Participant

    macbeton wrote:

    Ja es tā taisītu kompjus kāds tu būsi jurists – es būtu badā nomiris.

    Baigais fail no tavas puses. Diploms ir jau sesto gadu. Turklāt iegūts ne pēc vidusskolas beigšanas. Tā kā ne man spriest par tavām spējām datorjomā, ne tev par manējām juridiskajā praksē. 🙂

    #247414
    root
    Participant

    Beton tak aizver savu purnu pajoli b*eg. Amatieris nodolbītais, nu HU**I tu lien /t/ kur tavs tizlais prāts ir par īsu kaut ko pateikt a?

    Nezini, ieej devaismenedžerī, beigās pie universal serial bus controllers atinstalē visus, reboot un skaties kas notiek. Vēlams safe mode.

    #247415
    Andron MacBeton
    Participant

    Tava **** domāšana realitāti nemaina.

    #247416
    nezinitis
    Participant

    macbeton wrote:

    Tava debīlā domāšana realitāti nemaina.

    No šīs vietas varētu lūdzu sīkāk… :mod:

    #247417
    Ugons
    Participant

    Izdedzis drošinātājs, dabūsi dzīvu, ja pieliksi USB hubu, kam sava barošana.

    Vari arī mēģināt to drošinātāju atrast, bet mūsdienu platēs tikpat kā nereāli.

    #247418
    msh
    Participant

    Kā ko tādu var izveikt – to drošekli nokurināt? 🙂 Tur tak vajag 500mA x [portu skaits].

    #247419
    Ugons
    Participant

    Tur ir parasti 1A, pietiek kaut vai ar to ka izrauj no porta kaut ko ejošu tajā brīdī, un var būt vairāki porti uz vienu drošinātāju.

    Lai jau pamēģina ar atonomu hubu, tad redzēs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā