atsauksmes par brÄ«vprÄ￾tÄ«go darbu – jaunatne.gov.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic atsauksmes par brÄ«vprÄ￾tÄ«go darbu – jaunatne.gov.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152475
    izredzētais
    Participant

    Līdz ar to ka pēc ~ pusotra gada absolvēšu koledžu, jau laikus sāku domāt ko darīt pēc tam. palikt latvijā ir visai maza vēlēšanās, tādēļ apzinu dažādas iespējas izmēģināt savu laimi citur. nesen sadzirdēju par iespēju piedalīties brīvprātīgajā darbā, kur strādājot 2-12 mēnešus tiek apmaksāti visi uzturēšanās un apdrošināšanas izdevumi, kā arī tiek piešķirta kaut kāda kabatas nauda personīgajiem tēriņ iem. nodomāju, ka šī varētu būt laba iespēja citās zemēs sākt dibināt kontaktus savai nākotnei un varbūt pat iegūt zināmu pieredzi kādā vēl neapgūtā nozarē.

    rakstu ar mērķi apzināt citu cilvēku pieredzi un domas par šo ES programmu, varbūt kāds tajā ir piedalījies un spēs detalizētāk pastāstīt ap ko tad lieta grozās? 🙂

    https://jaunatne.gov.lv/lv/raksti_projektu/eiropasbrvpr/

    #250928
    Mr.Death
    Participant

    dariit nav ko :> kaadi tur kontakti slaukot citiem pakaljas :> kurkjii augsjaa pats savu biznesu, gudro idejas – ideju nekad nevar buut par maz.

    #250929
    izredzētais
    Participant

    nav tāda uzņ ēmība lai vērtu vaļā savu uzņ ēmumu, vismaz ne pagaidām 🙂

    anyway, pakaļas nevienam neslaucīšu, tas ir vairāk kā skaidrs, bet labprāt pastrādātu + – sakarīgu darbu jelkādā specialitātē, tai pat laikā apzinot darba un apmešanās vietas pēc šīs programmas.

    tas arī lieliski izskatītos CV 😉

    edit: nebiju domājis kontaktus pašā brīvprātīgo darba vietā, bet gan ārpus tās

    #250930
    daGrevis
    Participant

    Mr.Death wrote:

    …kurkjii augsjaa pats savu biznesu, gudro idejas – ideju nekad nevar buut par maz.

    +1

    #250931
    Mr.Death
    Participant

    daGreivi nepiesienies, pirksti nobukseeja :>

    #250932
    Foxsk8
    Participant

    Es domāju, ka labāk ir palikt šeit, un kaut vai par tiem 180 Ls kapāties un paralēli domāt, tālāk, par min algu, ļoti daudzi gribēs tevi “paverdzināt”, no otras puses, tu esi LV, un nekādas domas par ārzemēm.

    Nu man kursa biedrs, arī, mācijās 3 kursā izdomāja, vasaru pastrādāt iekš UK, sazvanija vietējās darba aģentūras, protams, ne latviešu, bet angļu, un hops pēc nedēļas jau varēja braukt strādāt. Nesen šamo satiku, jautāju, ko tad dara, viņš saka tā, atbraucu uz Latviju, kādus 2 – 3 mēnešus padzīvojos un atkal braucu atpakaļ uz UK strādāt un katru reizi kādā citā vietā viņam ir darbs, respektīvi, ko aģentūra piedāvā tas ir. Un respektīvi piem UK aģentūrām maksā nevis darba meklētājs, bet gan darba devējs, līdz ar to ir labas iespējas atrast darbu, kur tev nečakarē.

    Otrs padomā, ja tu iesaisties tādā programmā tur ir visādi stulbi noteikumi, cik piem esmu dzirdējis, tā saucamās apmaiņas programas, viens pazīstams džeks arī dzīvojās pie angļu ģimenes, utt.. mācās utt.. bet reāli tas nav tas, ne tu vari kārtīgi 5dienas vakaros nodot uguņus, neko, esi piesiets pie kaut kādas programmas, un programmas noteikumiem.

    #250933
    daGrevis
    Participant

    Mr.Death wrote:

    daGreivi nepiesienies, pirksti nobukseeja :>

    Es nepiesienos. Es Tev piekrītu. o_O

    P.S. Esmu daGrevis.

    #250934
    bumbulis
    Participant

    Nav tā ar apmaiņas programmām, zinu vairākus cilvēkus personīgi, un no “nevar 5dienās patusēt” tur nav ne miņas. Protams, ja nav jādzīvo pie kaut kādiem mietpilsoņiem, kas paši uzliek savus noteiktumus. Bet tagad arī cik zinu, izmitina kojās, nevis pie ģimenēm. Tad drīzāk grūtāk ir netusēt, nekā tusēt. 😀

    #250935
    izredzētais
    Participant

    jaunatne.gov.lv arī bija kaut kas minēts par apmaiņ as programmām, bet pašlaik esmu ieinteresējies tieši par brīvprātīgo darbu, tur cilvēku grupas izmitina, kā jau teica, kojās vai īrētos dzīvokļos, nevis pie trakiem saimniekiem 🙂

    es tēmēju uz amsterdamu, tādēļ par garlaicību neuztraucos 😀 pašlaik gan darbs kā tāds, pa cik pagooglējos, izskatās visai nožēlojams, bet gan jau kaut ko labu arī var izcelt..

    dagreivi, ko tu tur ņ emies…

    #250936
    Sid
    Participant

    Nu es pazīstu vienu vācieti un turku Latvijā caur EVS. Abi 2 dzīvo dzīvokļos.

    #250937
    daGrevis
    Participant

    Eh, neko. Es aizveros. xD

    #250938
    Bekons ar olām
    Participant

    Cik atpalikušam ir jābūt, lai piekristu strādāt par vedera tiesu?

    #250939
    izredzētais
    Participant

    Sid, ar ko tieši tas vācietis un turks šeit nodarbojas?

    bekons ar olām, es to apsveru ar skatu nākotnei, ja tu šajā programmā nesaskati jēgu, tad tā ir tikai tevis paša tuvredzība 🙂

    #250940
    Bekons ar olām
    Participant

    O jā, jā. Š ī smadzeņu skalošana jau kaut kur šķiet esam dzirdēta. Gaišā nākotne, sociālisma uzvara, paradīze pēc nāves.

    Aber protamiski, ja aitu nebūs, arī vilki izmirs.

    #250941
    izredzētais
    Participant

    ja nolemšu braukt un tikšu uzņ emts – padalīšos pieredzē, pagaidām gan pa mākoņ iem nestaigāju 🙂

    #250942
    Kon
    Participant

    Bekons ar olām wrote:

    Cik atpalikušam ir jābūt, lai piekristu strādāt par vedera tiesu?

    Piemēram, tas ir labs veids, lai izbēgtu no rutīnas, ja tā ir pārņēmusi dzīvi.

    Noteiktai cilvēku grupai, kas tāds ļautu iegūt daudz jaunu draugu.

    #250943
    Evers
    Participant

    Tieši tā, Latvijā jau tāpat jāpriecājas, ja kaut vēdera tiesu iespējams nopelnīt. Nevajag to uztvert kā labākas dzīves meklējumus, dzīšanos pēc kāposta. Vienkārši pārmaiņas savā dzīvē, cita vieta, citi cilvēki, cita kultūra. Turklāt ir labas iespējas paralēli meklēt arī nopietnāk apmaksātu darbu tajā vietā. Pāris gadus atpakaļ uzpeldēja interesants piedāvājums brīvprātīgajā darbā Itālijā. Nu kurš gan negribētu tagad aizbēgt no riebīgā rudens, ziemas. 😀

    #250944
    Sid
    Participant

    izredzētais, organizē jaunatnes izglītošanu pret STS vai kkas tāds. Ja gribi, varu kaut kad kādas detaļas noskaidrot, tik pasaki ko vajag prasīt.

    #250945
    usver
    Participant

    Kursabiedrs pēc 1 semestra IT bakalauros aizbrauca uz Dāniju, līdzīgā apmaksātā programmā.

    Dzīvo tur, saņem nelielu kabatasnaudu, paēdis ir – darbojas ar bērniem ar speciālām vajadzībām. Karjeras kāpums nulle, iekrājumi nulle, pieredze – aktuāla tikai tad, ja pēc tam dodas uz kādu citu valsti darīt tādu pašu darbu par samaksu. Kā melnstrādnieks, protams, jo papīrus par kvalifikāciju nekādus baisos nesapelnīsi.

    Morāle – ja tiešām ir vēlme “pastrādāt + – sakarīgu darbu jelkādā specialitātē”, tad tā ir OK. Bet ja interesē karjera, tad zini – arī pēc 10 gadiem tur esot, nevienam var nebūt svarīgi, kas tu tāds esi – melnstrādnieks un viss. Vienīgais – vietējās valodas zināšanas.

    #250946
    Bekons ar olām
    Participant

    Bet es ko saku? To pašu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā