Atsauksmes par Deteks interneta veikalu…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atsauksmes par Deteks interneta veikalu…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159028
    izluks
    Participant

    Daudzos IT forumos tiek pieminēts dateks interneta veikals… nu noskatījis biju planšeti ieteicu draugam tas arī nopirka, pēc nedēļas planšetnieks “negrib” uzlādēties. Tika sazvanīts dateks birojs, šie saka lai sūta pa pastu, protams tika nosūtīts ar. Sūtījums tika apdrošināts, jebkurā brīdī var apskatīties kur tas atrodas, divas cedeles viņiem jau aizgājušas ka jāsavāc planšetnieks, bet viņi saka ka neko nav saņēmuši… Man likās ka dateks ir nopietns kantoris, bet tas sāk izskatīties bēdīgi… kāda jums pieredze ar garantiju dateksā? Man pašam arī bija bēdīga pieredze dateksā negribēja mainīt dell datoru jo biju pamanījis brāķi pēc 2 dienu lietošanas, pateicoties sakariem dell samainīju pie viņiem pašiem, pie tam ne Latvijā!

    #303778
    Crow
    Participant

    Atvainojamies par nejēdzībām. Paziņojumi tiešām ir atnākuši, bet noklīduši mūsu nolaidības dēļ. Lūdzu, privātā ziņā vai uz serviss[at]dateks.lv vai zvanot pa tālruni 67275758 un jautājot servisu dodiet zināt plašāku informāciju (pasūtījuma nr. vai klienta datus), lai varam vienoties par operatīvu nomaiņu vai naudas atgriešanu, ja neviens cits variants nebūs apmierinošs.

    — SIA Dateks Grupa, serviss

    #303779
    RicoPico
    Participant

    Tu strādā Dateksā?

    #303780
    Crow
    Participant

    Citā gadienā taču nebūtu uzņēmies vainu (vai daļu no tās).

    #303781
    RicoPico
    Participant

    Mana ziņkārība mēdz precizēt faktus, neklausot elementārajai loģikai. Pie vainas ir mākslīgi uzceltā barjera starp šīm vienībām. Kā esot teicis kāds gudrinieks viduslaikos: “To be truly sure- never assume anything”.

    #303782
    romajo
    Participant

    Paziņa nopirka portatīvo, iedeva man instalēt, bet nedarbojās viens taustiņš, ieteicu lai nes atpakaļ. Tā arī izdarīja. Samainīja bez ierunām, tik packard bell vietā iedeva gan izskata, gan specenes ziņā identisku accer. Paziņa bija ar mieru un joprojām nesūdzas.

    #303783
    Anonīms
    Neaktīvs

    Līdz šim problēmas nav bijušas nedz ar pasūtīšanu, nedz ar garantiju 🙂

    #303784
    APOC
    Participant

    Bija viens kaitinošs periods, kad tādiem nabagiem kā es Dateks bija ļoti neērts kantoris, jo nepiedāvāja līzinga iespēju. Rezultātā vainu lielais pirkums tika veikts citur vai sakasīts pa sastāvdaļām.

    Esmu bijis vairākas reizes Dateks aka Metaleks klients, no complaints.

    #303785
    Evers
    Participant

    Esmu gan pircies, gan pa garantiju sūtījis. Nav sūdzību.

    #303786
    Anonīms
    Neaktīvs

    Š odien saņēmu Sennheiser HD 205, viss ok!

    #303787
    LooNeY
    Participant

    1/2 datortehnikas uz galda tur pirktas un problēmu nav bijušas.. pat 3 lapši visādās cenu kategorijās līdzcilvekiem palīdzets ir un iegādats no turienes no probs!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā