Atsauksmes par I9000 Galaxy S ?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Atsauksmes par I9000 Galaxy S ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153437
    Evers
    Participant

    Gribās pa ilgiem laikiem sevi palutināt ar tehnoloģijām, kompim neko uzlabot netaisos, bet vēlos viedu telefonu. Esmu noguris mocīt sevi skatoties uz visādiem androīdfoniem un esmu gandrīz nobriedis grābt ciet Samsung I9000 Galaxy S tālruni. Pirms laiciņa vēl kāroju to pašu Desire, bet Samsunga veidojums vilina ar acis žilbinošām specifikācijām, un, neskatoties uz to, ka korpusa ziņā man labāk patīk Desire, esmu kā uz oglēm – gribu ņemt ciet.

    Nešaubos, ka te ir daži šī telefona īpašnieki, vai tādi, kuru draugi/paziņas ir īpašnieki, tālab labprāt uzklausītu atsauksmes, kritiku par šo modeli. Teikšu tā, man ir bail no Samsung, dēļ vecajiem laikiem, kad SMG telefoni bija problēmu paradīze.

    Brāķi?

    Vai SMG Toucwiz nav lēnāks par HTC Sense?

    Vai pats telefons strādā naski arī ārpus Youtube klipiņiem?

    Vai nav kaut kādi nepatīkami gļuki?

    Tehniskā noturība? Vai nav taisīti gluži no smalkākā porcelāna?

    Vēl kaut kas, par ko gribat paspļaudīties vai teikt labu vārdu?

    Saprotu, ka ar atjauninājumiem SMG iet lēnāk, bet to es pārdzīvotu.

    Varbūt izglābsiet no velna kārdinājuma un nopirkšu vien Desire parasto. Jeb varbūt Desire HD? 😀

    #262159
    Jaunzems
    Participant

    SuperAMOLED ir lielisks!

    #262160
    Evers
    Participant

    Vēl kautkas? Nu paspļaudies, pazākājies, lūūūūdzu! 😀

    #262161
    shady
    Participant

    Ja tu nebūtu uz karstām oglēm, es tev varētu palīdzēt.

    #262162
    Evers
    Participant

    Nu uz karstām oglēm domāju tā, ka nevis jau rīt pirkt, bet tā, ka nav ko gaidīt uz nākošo labāko modeli, un tad atkal uz nākošo, un atkal, jāpērk ir un miers, pētīts, skatīts un salīdzināts internetā daudz un dikti, piegriezies siekaloties vienkārši un nepirkt.

    Tu to domā, kā uz notestēšanu? Tik tālu nevaru braukt, pietiks vienkārši ar teorētiskām atsauksmēm par ilgtermiņa lietošanu, par HTC Desire esmu drošs, esmu pats arī normāli paspaidījis, patīk. Ir viņam švaka baterija, atmiņa varētu būt lielāka un grafiskā veiktspēja ir salīdzinoši pašvaka.

    #262163
    Crow
    Participant

    OMG, Evers kritis laminātu ķetnās un smārtu sagribējis 😀 Tev jāņem Desire, tev jāņem Desire, tev jāņem Desire, tev jāņem Desire, tev jāņem Desire. Got it? Tev jāņem Desire! Atkārto pēc manis – tev jā-ņem de-si-re 😀

    * Š vaka baterija ir fakts, nopērc uzreiz vēl vienu, lai var līdzi nēsāt :>

    * Spēlītes? Angry Birds iet, ko vēl vairāk vajag? :>

    * HTC Sense varēsi nomainīt uz citu launcheri

    * Permaroot dabūt ir mazliet čakarīgi, nav viens-divi gatavs

    * Gribēsi pačakarēties, uzliksi citu ROM un būs gan ātrāks, gan sistēmu uz SD uzmetīsi, atmiņas netrūks

    #262164
    Jaunzems
    Participant

    Desire is soooooo 2010! 🙂

    [img]https://www.mad4mobilephones.com/images/SamsungGalaxySII.jpg[/img]

    #262165
    Evers
    Participant

    Viens nopietns plusiņš desire lauciņā ir korpuss, tas ir telefons ko rokās tiešām patīk turēt, mazs – kabatā viegli ielikt ar visu maciņu, korpuss tīkami matēts, nespeķojas. Tie daži apskatu video, kur tas samsungs redzams, biedē ar lieliski redzamo, cilvēka pirkstiņu radīto meikapu.

    #262166
    Crow
    Participant

    Faktiski es joprojām esmu cieši pārliecināts, ka tas pats Desire neatbilst savai cenai, tāpēc kaut ko dārgāku (jei bogu Galaxy II) nemaz nav vērts skatīties.

    Kamēr neesmu dabūjis savās ķetnās, fanošu vēl vienīgi par WP7 😀

    #262167
    Evers
    Participant

    Mēēh, nekā nebij, nepirkšu pagaidām neko, esmu savā ziņā samaitāts – esmu izlepis un prasīgs, Desire man par švaku, ar baterijām ar negribas krāmēties, Galaxy S no ārpuses ir vienkārši koks. Kad lieliskas iekšas sabāzīs lieliskā korpusā par ADEKVÄ€TU cenu. Brrrr, kapitālistu cūkas.

    Ja es maksāju tādu summu, tad es gribu to summu maksāt par produktu, kas pilnībā apmierina manas kaprīzes. Pirms dažiem gadiem par 180 Ls spēju nopirkt nokia 6233, kas tolaik bija moderns un perfekts, gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Tagad perfektu nevar dabūt par par 300 Ls.

    Liels paldies kungi! 🙂 Lamināti pagaidīs! 😀

    #262168
    Jaunzems
    Participant

    FCUK Just5, jaunais omīštelefons ir Galaxy SII 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/z0g8veajh21hazbjhtu.jpg[/img]

    #262169
    RicoPico
    Participant

    Esmu Galaxy S īpašnieks.

    Vai SMG Toucwiz nav lēnāks par HTC Sense?

    Nakskāks un acij patīkamāks ir “LauncherPro”, nekā Samsunga piedāvātais TouchWiz GUI.

    Vai pats telefons strādā naski arī ārpus Youtube klipiņiem?

    Ä€trdarbībai nav ne vainas. Visbiežāk bremzi dod dažādu trešo programmu gļuki (force close)

    Vai nav kaut kādi nepatīkami gļuki?

    Paša telefona darbībā- neesmu novērojis.

    Tehniskā noturība? Vai nav taisīti gluži no smalkākā porcelāna?

    Ar to plastmasas mundundieri nav tik traki. Ja vēl ir maciņš, kurā glabāt aparātu- vispār nav problēmu.

    Vēl kaut kas, par ko gribat paspļaudīties vai teikt labu vārdu?

    -Jārēķinās ar to, ka aparāts jāliek lādēties katru vakaru.

    -Priecē 16 GB iebūvētā atmiņa, kurā var sagāzt filmas un lūrēt tās nekonvertējot.

    -Vibrozvans, skaņas kvalitāte un skaļuma līmenis ir labs.

    – Jāņem vērā to, ka, jo vairāk aktīvu servisu un procesu darbojas backgroundā, jo lielāka iespēja, ka kaut kas biš var lagot. Tāpēc jālieto kāds no task-killeriem, lai viss būtu skaisti, jo daudzas programmas pēc to lietošanas turpina dzīvoties backgroundā un tērē resursus (tanī skaitā- bateriju).

    #262170
    Crow
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Desire is soooooo 2010!


    No, Desire is quite 2387!

    [img]https://www.bildites.lv/images/zqa0m32zcpl5ija35f0b.png[/img]

    You all suck anyway :devil:

    #262171
    RicoPico
    Participant

    @Crow, pārstāj krānu staipīt ar savu steroīdiem sabaroto frankinšteinu! Tur taču skaidri norādīts, ka Desire ir 4. no apakšas! :devil:

    #262172
    Zars
    Participant

    Quote:


    Vai SMG Toucwiz nav lēnāks par HTC Sense?

    – nēesmu manījis nekādas UI bremzes

    Quote:

    Vai pats telefons strādā naski arī ārpus Youtube klipiņiem?

    – jā, par ātrdarbību nevar sūdzēties pat strādājot ar pasmagām programmām, var pat skatīties tos pašus youtube klipus web pārlūkā – tā laikam vienīgā vieta, kur var just ka nedaudz salēninās dēļ adobe flash, bet citādi perfekti.

    Quote:

    Vai nav kaut kādi nepatīkami gļuki?

    – bija gļuks ar WiFi ieslēgšanu/izslēgšanu – reizēm nekas nenotika, dabūju “error” – laikam 2x 1.5 mēneša laikā, vēlviens gļuks ar to pašu WiFi bija tāds, ka spītīgi turējās pie pirmā wifi pieslēgpunkta, nevis tā, ar stiprāko signālu. Bet, izskatās, ka pēdējais atjauninājums palīdzēja – vairs nemanu šīs problēmas.

    Quote:

    Tehniskā noturība? Vai nav taisīti gluži no smalkākā porcelāna?

    – vienu reizi nokrita no rokām uz bruģi ar stūri – sadalījās reizinātājos – mobtels, batereja un vāciņš. Izskatās, ka tā plastmasa amortizē. Neko atskaitot vienu jaunu skrambu nepamanīju.

    Quote:

    Vēl kaut kas, par ko gribat paspļaudīties vai teikt labu vārdu?

    ekrāns konkrēti rullē – manuprāt, pārāks par jebko, kas šobrīd nopērkams. Aktīvi spridzinot novelk maksimums dienu. Normāli tikai zvanot – 2-3 dienas ne vairāk. Audio skaņas kvalitāte ir super. “out of the box” spēlē mkv un flac failus – pats esmu palaidis 2Gb mkv seriālu ar 5.1 skaņu un.. apstulbu – nevienas bremzes, attēls perfekts, uz līdzi nākošām (ļoti kvalitatīvām) ausīm skan izcili un var pārtīt no sākuma uz beigām ātrāk nekā VLC dara uz kompja. Zvana skaļums izcils – dzird visur. Modinātājs labs – nez kā ir ar citiem droidiem, bet Galaxy S sāk pamazām ļoti klusi modināt ar kautko dabīgu (kautādi putni, ūdens, maiga mūzika) kādas 3min pirms noteiktā laika tā neradot stressu ar pēkšņu skaļu “BEEP BEEP BEEP” – respect, reāli novērtēju katru rītu.

    Hz, ja šodien būtu jāpērk atkal, noteikti ņemtu. Vienīgi, zinot to, ka Galaxy S 2 parādīsies pēc pāris mēnešiem domātu vai nav vērts pagaidīt 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā