Atsauksmes par LTK optisko internetu ar TV

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atsauksmes par LTK optisko internetu ar TV

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152118
    shady
    Participant

    Sveika tauta!

    Man piedāvā pieslēgt lattelecom optisko internetu.

    * Solītais ātrums ir līdz 100 Mbit/s un minimālais ne zemāk kā 30 Mbit/s.

    * Patīk, ka var pieslēgt otru TV, jo bērniem tomēr ar vajag ļaut ko paskatīties un būs mazāk strīdu.

    * Tas viss sanāk pa 16,60 Ls mēnesī. (Links uz piedāvājumu: optiskais internets)

    Š obrīd lietoju “Mits” internetu, kurš reāli sniedz ap 50 Mbit/s, bet jāmaksā 12.10Ls mēnesī + lietoju LTK virszemes TV par 3,5Ls mēnesī. Tā kā ir vajadzība pēc otra TV, tad sanāk LTK piedāvājums izdevīgāks.

    Tagad esmu apstāstījis situāciju un vēlētos uzklausīt citu atsauksmes. Kā ar reālo ātrumu? Interneta pakāršanās? TV pārraides kvalitāte? Citi priekšlikumi?

    #247031
    izredzētais
    Participant

    tv kvalitāte kā jau interaktīvajai – attēlam nav ne vainas, taāu izvēlne, kā jau vienmēr un visiem pamatīgi iebremzē, nets tiešām nekad nav manīts lēnāks par 30mbit/s, pa ārzemēm ir stabili 4-7mb/s, pa latviju 7-12mb/s, ~pusgada laikā nereizi, nekas vēl nav nokāries, (vismaz man) pa vakariem nekas nebremzē, lai arī citiem notepadiešiem ar trafiku pa vēlajām vakara stundām neesot paveicies .. ja tā būtu mana izvēle, noteikti izvēlētos šo ltc paketi 🙂

    bet otram televizoram tik un tā bija jāpērk/jāīrē papildus dekoderis..

    #247032
    shady
    Participant

    To papildus dekoderi viņi sola dot pa velti, ja pareizi sapratu no telefona spama, bet to rīt noprecizēšu vēl, tāpēc ievācu šodien infu.

    #247033
    web33
    Participant

    shady

    Man ir Lattelecom max 10Mbi, saslēdzot 2 TV vienlaicīgi + 2 datorus , nu par kkādu lejupielādi aizmirsti uz to brīd,tikai tik,lai pa web varētu normāli sērfot .Ap 16:00- 18:00 spaidot kanālus otram Tv raustās,ķeras bilde skaņa (pa to defektu ieguvām atlaidi 2Ls 🙂 Tv kvalitāte ir ok

    Domāju tavs variants būs OK

    #247034
    izredzētais
    Participant

    visticamāk tas otrs dekoderis bija virszemes tv, viņ iem laikam joprojām ir šāda akcija, redzot to reklāmu pazvanīju uz uzziņ u tālruni un painteresējos vai virszemes dekodera vietā nevar dabūt interaktīvo, bet nekā..

    #247035
    Andron MacBeton
    Participant

    Par TV nezinu, nelietoju tādus deģenerātu mēslus. Internets labs. Protams atkal vajadzēs normālu routeri, ja vien netaisīsi savu wrkstn kā routeri. Derēs tādi kā 6214K Edimaksis (sākotno 5Ls) + kautkāds AP(sākot no 10Ls), vai arī sākot no WR941ND TP-linka cenas. Lētie dranķi diemžēl neder.

    Optiku lietoju tagad kādu nedēļu tikai, bet ir baigi OK. Neviens cits neko tādu piedāvāt diemžēl nespēj.

    #247036
    shady
    Participant

    macbeton – Nu, rūteris jau man ir (Linksys WRT54G), jo esošajam internetam (Mits) bez rūtera neiztikt – ir 2 mājas PC + lapši + nākotnē ari bērniem kāds PC jānopērk. Un vēl klāt tad nāks televīzija priekš 2 TV, kuri ņems neta trafiku. Viss down/up notiek no 1 PC, pārējiem tik web, fun, work.

    TV skatos maz, bet dažreiz ir kāda filma vai raidījums skatāms. galvenokārt TV dzenās bērni, bet manas vajadzibas domāju ir skaidri pateiktas.

    + Pamanīju LTK iespēju – ierakstīt raidījumu (vēl neesmu papētījis tā iespējas/maksas).

    #247037
    Foxsk8
    Participant

    Optika ir laba lieta, Ja man būtu šādas iespējas, es uzreiz paķertu, bez domāšanas. Man personīgi patreiz sanāk tā: 2Mbit Latnet internets, ko dod kaut kāds vietējais provaiders (lauki), kā arī uz TV man atliek lietot Viasatu, un reālās izmaksas, lai būtu nets un TV sanāk tuvu pie 40 Ls.

    #247038
    RicoPico
    Participant

    Par tiem rūteriem runājot… Man starp ISP (vietējais- Prolain) vadu un kompi pa vidu stāv D-Link DIR-300 rūteris. Un zini- down ātrums brīžiem sasniedz par 10 megabaitus sekundē, kas ir ekvivalenti ~80 Mbit/s (ja pienem, ka 100 Mbit/s = ~12 MB/s). Manuprāt, mājas lietotājam tas ir līdz ausīm pietiekošs ātrums.

    PS: Balstoties uz līgumā rakstīto, es provaiderim maksāju par 50 Mbit/s ātrumu. Š is, nez kāpēc, nodrošina vairāk. Tātad es nevaru ar pārliecību apgalvot, ka mans rūteris nevelk 100 Mbit/s.

    #247039
    Andron MacBeton
    Participant

    Stinksys WRT54G vairāk par 48Mbps nevelkot. Neesmu pats testējis bet zinot kas pa mēslu tur iekšā – domāju ka taisnība.

    Stinksys ir baigi viltīgs mārketings. Nau jau nekur nekādas Stinksys by Fiasco systems reklāmas, bet visi losīši baigi fano. Ne1 dauns nejēdz atvērt to kasti un paskatīties uz lažainajām shēmām un parametriem, bet ierauga antenes ar lielāku štekeri un slapina biksēs aiz laimes. Cik nau redzēti gļukaini Stinksys, ne ar ko nau labāki par Edimax vai D-Link.

    Nāksies vien pirkt normālu routeri, jo ar TV kopā, cik noprotu mazais optikas tarifs nav paredzēts. slinkums iet lasīt to oranžo spama lapu

    #247040
    linx
    Participant

    shady, kas tev liedz mītam pieslēgt kabeļTV? “Mits” ir pietiekoši labs ISP, izņemot divas reizes, kad man pārtūka nets visseksīgākajos brīžos (kad pokeru spēlējot pie fināla galda jau ticis), ātrums labs, kā iekš LV tā arī ārzemēs. 🙂

    #247041
    Demolacion
    Participant

    – web33 -, man liekas, ka tev nav optika, bet gan DSL…, tādēļ arī 2. dekoderis ieķeras…

    Interaktīvajai 2. dekoderi pa velti nevar gan dabūt, var īrēt, vai arī piedāvā 50% atlaidi dekoderim.

    Optikai vakara stundās gan nevajadzētu bremzēt.. to vajadzētu sazvanīties ar 177, viņi uzreiz sarunas laikā notestēs un pateiks vai pastāv kādas problēmas

    #247042
    web33
    Participant

    Demolacion

    Es jau neteicu ka man ir optika . Tik kā salīdzinājumu pateicu.

    #247043
    izredzētais
    Participant

    web33, bet runa iet par optiku, priekš kam mulsināt tautu?

    #247044
    memorex
    Participant

    Varu padalīties ar personīgajiem novērojumiem par LTK optiku ar TV:

    1)Optiskais internets priekš mājas lietotāja vairāk kā labs, bet vajag rūteri ar labu caurlaidību (sen jau teicu ka WRT54GL ir sūdc pa to cenu, bet tad jau visi ar savu DSL bļāva pretējo…)

    2)Interaktīvā TV ir lēna (vidēji aizture 1-2sec.), draugs tieši nesen pielika 2 TV, bija arī problēmas, kopumā attēls labs, bet cik es esmu skatijies to TV (nelietoju TV jau kādus 5 gadus), tad vienalga ik pa laikam nelieli traucējumi (attēla nobīde, skaņa mazliet aizķeras). Tas viss novērots rīgā vairākiem lietotājiem!

    #247045
    shady
    Participant

    Ok, paldies visiem, kuri padalījās ar savām domām, ieteikumiem. Ja paņemšu, tad padalīšos ar saviem novērojumiem.

    #247046
    Demolacion
    Participant

    memorex kāds ir dekodera modelis ?

    #247047
    archeens
    Participant

    Vispār tagad tiek doti Motorolla 1903 versijas dekoderi jauniem klientiem, pirmstam deva 1910-9, kuri strādā lēnāk. Ar 1903 interfeiss zolīdi strādā un iekšas dekoderim labākas.

    #247048
    izredzētais
    Participant

    archeens, ar jaunajiem dekoderiem aizture joprojām ir vai arī tā ir mazāka?

    godīgi sakot, reizēm gribās no biksēm lekt ārā staigājot pa to izvēlni, mēdz gadīties arī ~5-7sek aizture kas vai traku padara..

    ja reiz šāds risinājums ir pieejams, būs vien jāzvana LTC un jāpieprasa novērst acīm redzamo defektu ar jaunāka dekodera modeli.. iepriekš jau esmu zvanījis, bet toreiz viņ i neko nevarēja iesākt.. ja atsaka arī šoreiz, jāterorizē līdz baltkvēlei un kādā 6dienā vai 7dienā, atteikuma gadījumā, jāsadzerās kafija un jānosēž visa diena pie telefona atkārtojot vienu un to pašu. iesaku tā darīt arī pārējajiem, lai saprot ka ņ efig ieviest nepārdomātus risinājumus tik plašam patērētāju lokam..

    #247049
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja tā aizture ir ar DSL tad skaidrs ka mirst Speedtouch. Baigos brāķus Teļekumssapirkās. Principā visi viņi ir jārauj vaļā un jāsēdina virsū kautkāds radiators. Plastmasas kastīti var izmest vai izmantot… nez… kaukam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā