Atsauksmes par LTK optisko internetu ar TV

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Atsauksmes par LTK optisko internetu ar TV

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247050
    izredzētais
    Participant

    aizture bija gan ar speedtouchu, gan ir ar optisko modēmu, vaina ir pašā programmnodrošinājumā .. eoz.lv viens LTC darbonis rakstīja ka tajā laikā esot iegādāts mežonīgi dārgs softs kurš nav pilnībā compatable ar esošajiem dekoderiem, tas jau ir visu problēmu sākums..

    prieks dzirdēt ka viņ i pamazām sāk ieviest saderīgākus dekoderus..

    #247051
    memorex
    Participant

    Demolacion wrote:

    memorex kāds ir dekodera modelis ?


    Tas Motorolla 1910-9 , pietam 2x mainija, jo otrs TV negāja :lala:

    #247052
    Andron MacBeton
    Participant

    Būtu jau labi ja tie telekomisti paši kautko sajēgtu no tā ko dara.

    Ne jau viņi paši konfigurēja tos Speedtouch. Vienkārši pateica Thomson kādu konfigu vajag un tie ar tādu atsūtija. Telekoms tak ir superpuper klients, jo pērk uzreiz pa pārdesmit tūkstošiem.

    Tas pēdējais variants ar to… emm… TG782? tas vispār ir prikols. Super kaste, USB ports, bezvadnieks, bet visas funkcijas izmestas nah! Uzskriptots kā prasts modēms. ākstu bars.

    #247053
    archeens
    Participant

    izredzētais wrote:

    archeens, ar jaunajiem dekoderiem aizture joprojām ir vai arī tā ir mazāka?

    Ja kādreiz ar 1910-9 nospiežot OK pogu un staigājot pa kanālu sarkastu bija aizture garāka par 1 sekundi un pat vairāk, tad tagad ar jauno 1903, tas ir zem sekundes un diezgan ērti lietajami. Pats mājās lietoju. Sencis arī paņēma otro dekderi un viņam arī jauno 1903 iedeva, cita lieta uzreiz teica.

    Tiem kuriem ir pelēkais motorolla vēl palicis, iesaku zvanīt uz 177 pieteikt kādu HD kanālu, lai nomaina pret jauno 1903 dekoderi bez maksas, jo pelēkais nenodrošina HD.

    Bet 1910-9 dekderus gan nemaina pret 1903. Tikai bojājuma gadījumos.

    #247054
    RicoPico
    Participant

    archeens wrote:

    iesaku zvanīt uz 177 pieteikt kādu HD kanālu, lai nomaina pret jauno 1903 dekoderi

    Smako pēc izcila mārketinga! 🙂

    #247055
    SWC
    Participant

    Nesaprotu ko jus tur visi fanojat pa to Optiku! Man pilniiba pietiek ar 4Mbps maajas netam + Cabele pie TV! no taa ka visi piesleegs maajs optiku latvijai trubu uz arzemeem lielaaka tapat nepaliks!

    #247056
    Kon
    Participant

    SWC, prasības un vajadzības ir dažādas. Tavi 4Mbps nespētu apmierināt manas vajadzības.

    #247057
    RicoPico
    Participant

    SWC wrote:

    Nesaprotu ko jus tur visi fanojat pa to Optiku!

    Protams, kādēļ braukt ar S klases mersedesu, ja var braukt ar vecu Opel astra? :seeker:

    #247058
    archeens
    Participant

    Quote:

    Smako pēc izcila mārketinga! 🙂

    Viens HD kanāls maksā 1.20Ls, par šo cenu tu vari apmainīt savu veco dekoderi. Nemaz nerunājot jau vēl par pasta izdevumiem, kuri tiek apmaksāti mainot dekoderi. Tā kā tas nav tik traki.

    #247059
    izredzētais
    Participant

    no kanāla arī var atteikties nākamajā mēnesī 🙂 paldies par ieteikumu

    #247060
    izredzētais
    Participant

    archeens, būsi kaut ko sajaucis. jaunie arī ir 1910-9 (melni), ierpriekšējie esot bijuši 1710 (sudraba krāsā).. tāds 1903 tv dekoderis tur nefigurē vispār

    #247061
    Creep
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Optika ir laba lieta, Ja man būtu šādas iespējas, es uzreiz paķertu, bez domāšanas. Man personīgi patreiz sanāk tā: 2Mbit Latnet internets, ko dod kaut kāds vietējais provaiders (lauki), kā arī uz TV man atliek lietot Viasatu, un reālās izmaksas, lai būtu nets un TV sanāk tuvu pie 40 Ls.


    Ar Viasat var kaulēties. Nezinu par līguma slēgšanas pirmo reizi, bet to pagarinot tiešām jau tu vari tīri labi mēģināt diktēt savus nosacījumus. Pats laukos TV skatos par tīri saldu ciparu + fiksēta mēneša maksa, nevis tā kā visu laiku bija, ka viņi to cenu dīdīja pēc sirds patikas.

    Kas attiecas uz LTC optiku: TV gan nelietoju, bet ar 200mbit/s pieslēgumu ātrumu var redzēt visādu, bet kā jau teica, parasti zem 30mbit/s nenokrītās. Vilcis esmu max ar aptuveni 17mb/s, no ārzemēm kautkur 12mb/s maksimums laikam būtu.

    #247062
    linx
    Participant

    Creep wrote:

    foxsk8 wrote:

    Optika ir laba lieta, Ja man būtu šādas iespējas, es uzreiz paķertu, bez domāšanas. Man personīgi patreiz sanāk tā: 2Mbit Latnet internets, ko dod kaut kāds vietējais provaiders (lauki), kā arī uz TV man atliek lietot Viasatu, un reālās izmaksas, lai būtu nets un TV sanāk tuvu pie 40 Ls.


    Ar Viasat var kaulēties. Nezinu par līguma slēgšanas pirmo reizi, bet to pagarinot tiešām jau tu vari tīri labi mēģināt diktēt savus nosacījumus. Pats laukos TV skatos par tīri saldu ciparu + fiksēta mēneša maksa, nevis tā kā visu laiku bija, ka viņi to cenu dīdīja pēc sirds patikas.

    Kas attiecas uz LTC optiku: TV gan nelietoju, bet ar 200mbit/s pieslēgumu ātrumu var redzēt visādu, bet kā jau teica, parasti zem 30mbit/s nenokrītās. Vilcis esmu max ar aptuveni 17mb/s, no ārzemēm kautkur 12mb/s maksimums laikam būtu.

    Strādājot VIASAT’ā biju saskāries ar dažādiem gadījumiem, bija pat klients, kuram par zelta paku mēnesī tik 5Ls jāmaksā bija 😀

    #247063
    archeens
    Participant

    izredzētais wrote:

    archeens, būsi kaut ko sajaucis. jaunie arī ir 1910-9 (melni), ierpriekšējie esot bijuši 1710 (sudraba krāsā).. tāds 1903 tv dekoderis tur nefigurē vispār

    Pēc izskata 1903 un 1910-9 abi divi ir vienādi. iekšas atšķirīgas.

    [img]https://www.bildites.lv/images/q5gmyuxs9z0ovo0hev.jpg[/img]

    #247064
    izredzētais
    Participant

    tad viņ i man būs nelietīgi melojuši, būs jāzvana atkal 🙂

    #247065
    shady
    Participant

    Pieteicis pakalpojumu esmu. archeens – tad viņiem jādod tas 1903 (pat ja neesmu pieteicis HD kanālu)? Vai mēģinās iesmērēt kaut kādu veco..

    #247066
    izredzētais
    Participant

    tagad arī es sāku atminēties ka viņ i tagad dala dekoderus ar savādākām pultīm … tas bija k-kur vasaras vidū kad par to simpātisko pulti nedaudz pajūsmoju, bet modelim nepievērsu uzmanību, kā arī to reakcijas laiku nepētīju.

    vakar staigājot pa arhīvu teju vai prātā sajuku, biju jau aizmirsis kā tā izvēlne bremzē… kaut ko saspaidi un pēc 20 sec kaut kas sāk notikt.. tad protams jau ir saspaidīts par daudz un jāmēģina trāpīt izvēlnē atkārtoti..

    arī pa kanāliem staigāt nav nekas patīkams, it sevišķi ja esi nospiedis pirmo kanālu sarakstā kreiso pogu (pa taisno nokļūt saraksta beigās)..

    #247067
    archeens
    Participant

    shady wrote:

    Pieteicis pakalpojumu esmu. archeens – tad viņiem jādod tas 1903 (pat ja neesmu pieteicis HD kanālu)? Vai mēģinās iesmērēt kaut kādu veco..

    Jā tev dos jauno 1903 ar foršo pulti, vecie nemaz vairāk nav.

    Atšķirība starp menu ātrdarbību starp 1910-9 un 1903 ir diezgan liela.

    #247068
    izredzētais
    Participant

    negribīgi, bet dekoderi apmainīja.

    tagad nu ļoti zolīti tv strādā – gan stiagājot pa arhīvu, gan arī pa kanāliem. liels paldies archeenam par info. 🙂

    #247069
    shady
    Participant

    Tā, LTK pakalpojumi ir pieslēgti.

    – Ar interneta ātrumu nav problēmas

    – TV dekoders ir jaunais, ko archeens jau teica.

    – Dekoders nebremzē, parraide iet labi bez nekādiem gļukiem. (min aizkave, kad iet pa menu, bet nekas traks)

    – Video noma, ja vēlme ir paskatīt kādu filmu (it kā 1 filma nedēļā ir pa brīvu, var sekot šeit līdzi: LTK vorums – video noma)

    – Ļoti laba fīča ir ieraksts, atķeksēju to, ko vēlos, lai ieraksta – vēlāk noskatos. Kad skatos, tad varu patīt gan uz priekšu, gan atpakaļ, gan pauzi uzlikt.

    -Dažiem kanāliem jau ir automātisks arhīvs – varu visu apskatīt pēdējo 5 dienu laikā pat bez iepriekšējas atķeksēšanas.

    – Vēl dažādi papildus pakalpojumi

    => Esmu ļoti apmierināts ar LTK pakalpojumu – malači!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā