Atšķirība SSD ATTO Benchmark un citiem

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Atšķirība SSD ATTO Benchmark un citiem

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162422
    russo
    Participant

    Mētājās man dažus gadus OCZ Revodrive 3 jo kādus gadus 2 atpakaļ dēļ viņa nojūdzās sistēma.

    Tagad izdomāju viņu pieslēgt kā vienkāršu papildus disku (ne sistēmas).

    Palaidās uzreiz.

    Palaidu tipiskos benchmarkerus tjipa CrystalDisc utt… visi rāda ap 400 Mb. Bet jābūt pie 1200 mb.

    Uzrakstīju sūdzību OCZ. Kā par brīnumu atbildēja 24h laikā. Tjipa atsūti benchmark testu ekrānus. Nosūtu tos kas man ir.

    Tagad prasa ATTO Benchmark testa datus. Tas man uzrāda ap 1000 Mb. Tjipa pēc teorijas labus rezultātus, kas nozīmē, ka sūdzība ir nepamatota.

    Jautājums – kādēļ ir tāda starpība starp kaudzīti consumer benchmarkeriem (kuri agrāk uzrādīja vēlamo rezultātu) un starp kaut kādu ATTO par kuru nekad nebiju dzirdējis.

    Nav tā, ka tas ir kautkāds OCZ/Toshiba apakšdivīzijas izstrādāts produkts, kas vnk uzrāda labākus rezultātus?

    #327204
    russo
    Participant

    4 GB failu no šī uz līdzīgu pārkopē ar ātrumu 2Gb/s. Respektīvi 2 sekundēs. Līdz ar to šķiet, ka ar ātrdarbību viss ir kārtībā.

    #327205
    martins256
    Participant

    4gb fails ir pārāk mazs. To dators var izdarīt ramā nemaz nepieskaroties diskam. Rakstīšanu testu visvienkāršāk var veikt ar dd+sync

    #327206
    ruukjis
    Participant

    Nē, nevar. Palasi, kas ir RAMs un kā tas strādā.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā