Attaisno tiesas procesā par nelikumīgu failapmaiņu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Attaisno tiesas procesā par nelikumīgu failapmaiņu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150573
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gericht20080423091559_1.jpg[/imgl]Maincas (Vācija) tiesā attaisnota kāda interneta lietotāja civillietā par autortiesību pārkāpšanu – konkrēti par dziesmu izplatīšanu failapmaiņas tīklos. Prasītājam tā arī neizdevās pierādīt, ka vainīgā bijusi tieši konkrētā interneta pieslēguma abonente. Tikpat labi pie datora varēja tikt arī viņas ģimenes locekļi. Bez tam atbildētāja pierādīja, ka laikā, kamēr tiesībsargi fiksēja failu izplatīšanu – viņa atradās darbā.

    Pārbaudot aizdomās turamās datoru, policija failapmaiņas “šārē” atrada vien 4 dziesmas, nevis 3,780, kā bija uzrādījis prasītājs.

    Vēl gan uz PC atradās arī šifrētas mapes, kurām pieeja liegta ar paroli, bet tiesa nolēma, ka “parole nav nosakāma”, un lieta izbeidzama sakarā ar pierādījumu trūkumu.

    Avots

    #227728
    Ernijs_E
    Participant

    pareizi darija 😀

    #227729
    TokRa
    Participant

    TrueCrypt akbar !

    #227730
    TrakaisKursis
    Participant

    Vajadzēs man arī pasākt šāri dot no StrongBox 🙂 to cerības atlauzt ir tikpat kā neiespējamas.

    #227731
    TokRa
    Participant

    Truecrypt ir labs ar to vien, ka tā volume nav atšķirams no random data. Proti, pats šifrēšanas fakts nav pierādāms.

    #227732
    daGrevis
    Participant

    Ja dziesmas ir šifrētas, tad kā cilvēki, kas vēlas viņas novilkt viņas dabūs? Š ifrētas? Vai arī viņiem ir parole? o_O

    #227733
    migors
    Participant

    Pirms padošanas trakeerim faili tiek atšifrēti.

    Es tiko uzliku to TrueCrypt un man patīk kā viņš strādā. Neko citu nedarot parādās process ar 7 kb. Bet ir aizdomīgi pieag procesora noslogojamība kopējot failus. Gandīz kā renderējot video. Ja ņem vērā ka man ir divprocesoru Xeon tad tas ir daudz. Kopējot uz kriptēto pārticiju failus, nekādas aiztures nav novērojamas, bet atkal tas ir SCSI disks +rams +procesori. Man jauda pietiek . Kā būs uz vājākiem pc?

    Kopumā izskatās smuki. Es domāju ka visiem kas kaut ko šārē būtu laiks sākt šos lietot, drīz jau arī līdz mums atnāks šie tiesu darbi un tad jau labāk būt gatavam.

    Vēl man rodas šaubas kā noslogosies procesors kad torrents raksta uz šādas kriptētas pārtīcijas un galvenais kas noiks kad pieņemsim dod ārā ar kādiem 10 mb/s? Visu šo datu plūsmu taču ir jādešifrē!?

    #227734
    80MXM08
    Participant

    migors wrote:

    Pirms padošanas trakeerim faili tiek atšifrēti.

    Es tiko uzliku to TrueCrypt un man patīk kā viņš strādā. Neko citu nedarot parādās process ar 7 kb. Bet ir aizdomīgi pieag procesora noslogojamība kopējot failus. Gandīz kā renderējot video. Ja ņem vērā ka man ir divprocesoru Xeon tad tas ir daudz. Kopējot uz kriptēto pārticiju failus, nekādas aiztures nav novērojamas, bet atkal tas ir SCSI disks +rams +procesori. Man jauda pietiek . Kā būs uz vājākiem pc?

    Kopumā izskatās smuki. Es domāju ka visiem kas kaut ko šārē būtu laiks sākt šos lietot, drīz jau arī līdz mums atnāks šie tiesu darbi un tad jau labāk būt gatavam.

    Vēl man rodas šaubas kā noslogosies procesors kad torrents raksta uz šādas kriptētas pārtīcijas un galvenais kas noiks kad pieņemsim dod ārā ar kādiem 10 mb/s? Visu šo datu plūsmu taču ir jādešifrē!?


    velkamos failus nav jāliek uz šifrētās partīcijas – novelc, noskaties vai arī ieraksti diskā un aproc dārzā!!!

    #227735
    migors
    Participant

    ja šārejamos failus nekriptē tad zūd jēga, es domāju ka vajag mājās uzlikt serverīti uz kura visu glabā un kur viss ir kriptēts, no tā skaties uz tā liec un viss ir kārtībā.

    #227736
    egro
    Participant

    bik nesapratu… paskaidrojiet..

    nju uzlieku es to TrueCrypt un nokriptoju savu šāri, kas ir uz mājas serverīša, bet ja es gribēšu nokačāt konkrētu filmu un palaist uz cita datora – vai tas ir iespējams?

    #227737
    migors
    Participant

    jā, šos failus un mapes var šārēt lokālajā tīklā kā parastos

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā