Audio ieraksts pēc notikuma.

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Audio ieraksts pēc notikuma.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162208
    akms47
    Participant

    Sveicināti!

    Nepieciešams ierakstīt skaņu pēc notikuma, no skaņas kartes lineārās vai mikrofona ieejas. Piemēram, ja kāds sāk runāt mikrofona tuvumā, programma to automātiski sāk rakstīt vai arī no cita audio avota tiek saņemts signāls.

    Iesakiet kādu programmu, vēlams freeware vai lūdzu dalieties pieredzē, ja kāds ko tādu jau ir realizējis.

    Varbūt to var realizēt ar audacity vai arī tam ir kāds plugins.

    Jau iepriekš paldies.

    P.s. Neko nespiegoju, man nepieciešams sakaru kvalitātes kontrolei, kolēģi apgalvo, ka ir slikti sakari. Vēlos konstatēt problēmu.

    #326227
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Īsti nevar saprast kas ir domāts ar to skaņas ierakstīšanu pēc notikuma. Tu vēlies ierakstīt pirdiena skaņu pēc tam, kad kāds jau ir nopirdies?

    #326228
    Ceplis
    Participant

    Bezmaksas nezinu, lietoju profesionālu produktu, kas pilnībā atbilst Tavām prasībām.

    Bet tas nav lēti!

    #326229
    samurajs
    Participant

    Laikam šitādu app vajag? Bez maksas.

    https://www.dxzone.com/cgi-bin/dir/jump2.cgi?ID=3985

    #326230
    Leichttraktor
    Participant

    Audacity tas jau ir iekšā.

    Edit > Preferences > ieliec ķeksi un patestē dB levelus.

    Tur šito varētu būt grūti pamanīt.

    [img]https://i.imgur.com/Ik9ZIxo.png[/img]

    Un pēc tam uzspied Record pogu un sāc runāt.

    #326231
    akms47
    Participant

    Paldies Samuraj, pamēģināšu.

    #326232
    akms47
    Participant

    Man būtu vēlams, lai katru notikumu raksta atsevišķā failā ar datumu un laiku, vai vismaz katru dienu atsevišķā failā.

    #326233
    akms47
    Participant

    Priekš sevišķi “apdāvinātiem” – jā pēc pirdiena. Kad izgulēsi vakardienas alu, tad mošk tev ar kādas idejas radīsies. A ja vienkārši gribēji parādīt savu “intelektu” alkohola iespaidā – nevajag. Tāds tu neesi vienīgais. Ja pateiksi, ko derīgu, tad gan būsi.

    #326234
    akms47
    Participant

    Palasīju, varbūt ka ir. Kādreiz bija daudz bezmaksas vox rec-ru, tagad visi palikuši naudaskāri. Paldies. Patestēsim. Man gribas saprast vai tiešām ir problēmas ar sakariem, vai arī kādam ir zobs uz mani.

    #326235
    akms47
    Participant

    Ja nav noslēpums, tad kāds ir programmas nosaukums?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā