Audio ko klausīties darbā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Audio ko klausīties darbā

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149282
    Wuu
    Participant

    Apnicis darbā tā mūzika ,varbūt varat ieteikt ko darbā paklausīties ,kādu audio grāmatu ,vel būt labi jā kādam būtu ufo un fredis melnais humors ,kādreiz kasetēs tirgoja diez nevar dabūt digitālā formātā? 😀

    #206924
    Jaunzems
    Participant

    Iesaku Jāņu “2 Old Babies” maratonu 😀 https://sfx.elife.lv/two-old-babies-2009/

    #206925
    samurajs
    Participant

    Kas var būt labāks kā 7-11 SWH BēBē Brokastis?:D

    #206926
    Crow
    Participant
    #206927
    WerNeo
    Participant

    ēm. A darbā nav jāstrādā?

    #206928
    Wuu
    Participant

    Austiņas jau netraucē ,un reku verdikts šodienas pasaku testam 😀

    Tagad es jums atklāšu drausmīgu patiesību! Visi atceras veco labo stāstu par mazo nāriņu? Apprecējusies ar princi dzīvoja laimīgi? Bet es jums atklāšu īstā stāsta detaļās! Cik atceraties nāriņai ūdens ragana atņēma balsi, kā samaksu par kāju pāri un tālāk neviens neiedziļinājās ! Bet īstenībā ragana brutāli ar nazi nogrieza mēli nāriņai, n nāriņa neapprecējās ,bet gan brutāli uztaisīja pašnāvību un noslīcinājās!

    Hanss Kristians Andersenonam ir vel kāda jauka pasaka, par to kā maza meitene nosalst līdz nāvei Ziemassvētku vakarā! Cik mīļi!

    Un ar to ir par maz, kāda citā stāstā stārķu ģimene sodīja nejauku 6 gadīgu bērnu ar to ka nolēma viņam atnesa beigtu brālīti! Stārķi mēdza manā bērnībā nest bērnus, bet ko tādu man mamma nav stāstījusi.

    Vēlies dzirdēt vel? Ir tāds jauks stāsts par sarkanajām kurpītēm, kur eņģelis soda mazu meitenīti un liek viņas zābaciņiem dejot dienu, un nakti. Meitenīte nespēja novilkt sarkanās kurpītes, tāpēc lūdza bendei palīdzību! Bende nocirta meitenītei kājas, iesprauda kāju vietā koka mietus un uzdāvināja kruķus! Kaut arī eņģelis piedeva meitenītei, kājas viņa tā arī neatguva!

    Es biju šokā ,ko tādu bērnībā mums nestāstīja.

    #206929
    richX
    Participant

    windows XP … reklāmu līdzību grūti nemanīt, tomēr pieeja iepazīstināšanai ar produktu ir vnk neatkārtojama 😀 [/color]

    #206930
    Evers
    Participant

    Fui, iesvīdis Balmers – īstais veids kā iekarot pircēju sirdis 😀

    Vispār viņam ir problēmas, vecāko windows reklāmās uzvedās kā nupat izmucis no trakonama 😀

    #206931
    TokRa
    Participant

    Di.fm — katrai gaumei.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā