auto mp3/fm modulators

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio auto mp3/fm modulators

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161106
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveicinati,

    Vabut kads varetu ieteikt kur var dabut auto mp3/fm modulatoru ar iespeju izveleties mapes arejaa datu neseejaa, respektivi lielaka dalja modulatoru piedava atskanot audio failus pa tieshu no datu neseja bez iespejas izveleties audo failus no mapem un apakshmapem… ir kadas idejas?

    #318451
    Andron MacBeton
    Participant

    Beidz pļūtīt, ieliec normālu “maģīti” un negāzē.

    #318452
    russo
    Participant

    Beton – Volviķī maģīti sakarīgi ieliksi? 🙂

    Nezinu tādus modulatorus. Vienīgais ko varu ieteikt, pērc noteikti ar zilzoba atbalstu. Tad pats savā andrī varēsi pa mapēm rakņāties.

    Vispār jau tie modulatori tāds sūdiņš vien ir. Bet kad apriebjas visas latvju radio kakas, tad var paciest. Kretinē fona “migla”.

    Savējo made in china pasūtīju ībejā. Gaidīju mēnesi, kamēr kūpinātie iepakos un atsūtīs.

    #318453
    3Dklucis
    Participant

    Uztaisi ble savu radio staciju nebūs meodelator nax vaidzīgs:D!

    #318454
    Jaunzems
    Participant

    Pamēģini pameklēt lietotu Nokia N8. Tam ir iebūvēts FM raidītājs, un, tā kā tas ir viedtālrunis, varēsi arī pa mapēm rakāties.

    #318455
    akms47
    Participant

    Man ir N8, paldies dievam rukā labi. Maģis tomēr labāks, betonam taisnība un arī Volvo var ielikt, ja rokas taisnas. Modulators ir sūds, tapat grūti atrast labu, kuram labs raidītājs.

    #318456
    _Mo3_
    Participant

    Es sev šādu paņēmu un bēdu nezinu! Pieliku vel pie lādētāja izejas bezvadu lādētāju un vispār forši!

    https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-MP3-Player-Wireless-FM-Transmitter-Multi-functin-Mobile-phone-FM-transmitter-car-charger/670168306.html

    #318457
    ruukjis
    Participant

    Ja mašīnā ir puslīdz jēdzīga audio sistēma nevis divi caurdurti pļerdaki kaut kur aizmugurē, tad modulators liks tavām ausīm asiņot – no pieredze saku. Mans modulators ielidoja miskastē pēc nepilnas minūtes.

    #318458
    msh
    Participant

    Volgo ir maģis, kurā var iebāzt disku.

    #318459
    iKey
    Participant

    manam cik tur gadus vecajam maģītim ir AUX.

    bet tepat iekš SS piedāvā ar aktuālajiem pleijeriem (Apple, Android u.t.t.) sajūdzamus verķus, kuri liek maģītim domāt, (īpaši tām mašīnām, kurām Head Unit pamatīgi iebūvēts panelī un visā sistēmā), ka tie verķi ir CD changer.

    #318460
    Hakis
    Participant

    Pats lietoju jau kādu laiku JABRA FREEWAY. https://www.jabra.com/headsets-and-speakerphones/consumer-products/in-car Labākais no šāda veida verķiem, ko esmu lietojis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā