Auto vadības bloka kodēšana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Auto vadības bloka kodēšana

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #269368
    web33
    Participant

    Izlasi kas tur ir rakstīts antoška,varbūt man tev vēl referātu uzmest, kā palielināt auto jaudu modificējot ecu mapi ?

    Vadības blokiem ne tikai var kļūdas nolasīt,bet arī kodēt ar attiecīgu softu piemērām ( auto pečku programmēt no z-vaslti uz d-valsti,kā rezultātā iegūst sev piemērotāko ) signalizācijai programmēt skaņas efektus(protams attiecīgais signalizācijai) ne visas to atbalsta. Ar pūlti attaisīt logus un t.t kas tas skaitās ANTON ? Un kāds bija mans virsraksts ?

    #269369
    deivs001
    Participant

    web33. miers! Nevajag uzreiz apvainoties, ja kāds ir vairāk zinošs un uzreiz nenober simtiem piemēr, ko atgādināja virsraksts. msh domāja, ka šeit atradīs sarunas par https://www.diyefi.org, MegaSquirt vai ko tamlīdzīgu. Tā kā nav ko apvainoties 😉

    #269370
    msh
    Participant

    Lūdzu, tontoška, savu referātu studijā 😀 Ceru ka tavā tajā referātā pieminēts ka ECU ar flašojamiem romiem sākās ap divitūkstošo gadu, kā arī tas, kas var notikt, ja šāds amatieris kā tu sāks uz čuju staipīt kartes vai arī tās mainīt pret kaut kādām bezizcelsmes kartēm :>

    Kāds ir virsraksts? Virsraksts liek domāt ka vai nu tev ir problēmas ar alkoholu [kaut kas tur tiek kosts 😀 ], vai arī tu esi lāmeris, jo elektroniskas ierīces “kodēt” nevar. Tas par ko tu te fano ir uzstādījumu maiņa, bet tādā zemā līmenī – ar vienu roku spēlējot kabatas biljardu, ar otru tiek nospiestas dažas pogas un “t3h uuber1337 h4x0r has born” 😀 Ja man būtu tāda vajadzība uzlikt audī piecu katlu motoram digifantu, tad arī papētītu kā to darīt un staipītu tam digifantam kartes, un tas jau būtu kas pavisam cits – ar romu lodēšanu un ierīcēm, lai izmērītu, kā tad motors darbojas ar pastaipītām kartēm. Bet nu jebkurā gadījumā VEMS pāri visam.

    Deiv nu cilvēks vēlējās pazīmētēs noutpadā, kur vidējais lietotājs ir 16-18 gadus vecs kājāmgājējs, ka viņam, lūk, ir iepirkta busa parodija šarāns, un piedevām jaunāks par divitūkstošo gadu, ne jau kaut ko sakarīgu uzrakstīt – vai tad jābrīnās ka lecīgs? :>

    #269371
    web33
    Participant

    Bļin vot man tādu dēlu,kā tevi – piedzima un visu jau zināja :)) sēdēja vēl olās,bet drukāja jau notepada.lv GL čalīt

    #269372
    ruukjis
    Participant

    Vot, kārtīgs mehāniķis, to es saprotu – visu jēdz no mašīnām, pazīmēties ar to cik labi pārzin savu “piecu katlu” Audi ar prot un, protams, zin, ka visas pārējās mašīnas ir parodijas… tik lasīt nav iemācījies.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā