AutoCAD iztirzājums.

Sākumlapa Forumi Saites un Pamācības Photoshop un Grafika AutoCAD iztirzājums.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146500
    deivs001
    Participant

    Vēlme sekojoša.

    Vai kāds nevar pateikt kādu grāmatu/e-gramatu/linku latviešu valodā, kur būtu apmācība AutoCAD’am?

    #175140
    Sid
    Participant

    Imho, tādas nav. Bet, ja ir, tad aizčāpo vien uz grāmatnīcu un uzprasi. 🙂 Kaut kā īsti neticās, ka kāds pārtulkotu grāmatu programmai, kuru nelieto tik, cik, piemēram, ofisu…

    #175141
    xerixs
    Participant

    Tiešām paskaties kādā vietējā bibliotēkā vai grāmatnīcā – precīzi neatceros, bet man liekas, ka esmu manījis grāmatas ar tādu nosaukumu.

    #175142
    Foxsk8
    Participant

    Tici man, labāk pilnveidojies uz Photoshopu, nekā uz Autocad. Kaut kad 2 kursā mums viņš bija. Teikšu uz reiz. Ja netaisies dzīvē būt par arhitektu, inženieris, tad tev viņu tiešām nevajadzēs. Ir jau vēl daudzas līdzīgas programmas, kuras ir labākas par to autocad. Skolā mums učuks, kas mācija to autocad, teica, ka viņš ar viņu nodarbojas jau 10 gadus. Kaut kā negribējās ticēt.

    #175143
    deivs001
    Participant

    Tur jau tā lieta, ka sapnis ir/bija arhitekts, bat pagaidām reālāks liekas inžiniera plauktiņš.

    Mums AutoCad Jānīte māca, bet nu temps ir tik lēns, ka bail paliek.

    He, atradu gan grāmatu par šo. Iegādāju jau arī šodien.

    Bet pārnākot mājas tika konstatēts interesants fakts, ka grāmatai, kas ir manā īpašumā trūkst 1 lapa. Laikam tinti ieekonomāja uz 1 lapas pusi.

    [img]https://img148.imageshack.us/img148/1938/s4010012bp7.jpg[/img]

    #175144
    Foxsk8
    Participant

    Lūdz dievu, lai ar Jānīti nesanāk nesaskaņas. 😀 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā