Autoskolas izvēle

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Autoskolas izvēle

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183240
    Cyberwolf
    Participant

    Es no savas puses Rīgā varu ieteikt autoskolu Berģi, un instruktors man bija personīgi pazīstams, diemžēl kontaktus nevaru iedot, jo viņš ar to vairs nenodarbojas . tiesības ieguvu 2 mēnešu laikā visu ar pirmo reizi 🙂 Visu labi iemācīja, grupas učiks bija tāds sirms, vienmēr jokus, feilus iepina apmācībā, tā labāk noturējās prātā 🙂

    #183241
    nitro
    Participant

    Paintereseejies gjimenes, draugu, pazinju lokaa par to uz kuru var iet taa lai peec tam nav jaanozheelo un peec tam ej uz tuvaako pieejamo un aidaa. Taapat neviena skola neko neiemaaciis ja pats nemaaciisies. Pats liku Jelgavaa “Autoamatnieks” – nekaada vaina tikai kraaj chekus jo skolaam tendence ‘piemirst’ ka samaksaaji!

    #183242
    LooNeY
    Participant

    Nezinu nevienu ‘mācību’ auto kurš brauktu uz zupu… Visiem kā viens 70L-100L gāzes balons un laimīgi dedzina ielas pa kapeikām! Reāli ja 5 kursanti pa dienu patlaban +/- 10eur par vienu akadēmisko stundu, tātad no viena kursanta 20eur jo brauc 2 ak. stundas uzreiz * 5 = 100eur dienā. No viena atmaksā gāzes uzpildi dienā no pārējiem pilda kabatu + nāk no autoskolas oficiālā alga! Tātad bizness labs jo labs cipars sanāk mēnesī ja tā pareiķina. 😉 Ikmēneša remonta izmaksas lai vari ripot talāk, atpelni vienā/divās dienās tapēc tur nav ko piebilst…

    Neba tās instruktora mašīnas ar tiek uzturētas perfektā kārtībā un viņas visas tiek nojātas līdz pēdējam, tikai tad kad uz šrotu jāvelk tikai tad tiek iegādata jauna! Braucu ar instruktora golfu 5 špļaudijos pa to sūda auto, iespiež pedāli līdz grīdai nekust no vietas, ātrumos liekot ķērās, viss nojāts, dreb un kratās viss braucot ātrāk pa 50km/h…. nozvērējos nekad uz golfiem neskatīšos….

    Bet tad iekāpu CSDD golfā, tur jau kā pie cilvēkiem, dīzelis kustēj no vietas, nekas negrabēja un neklabēja, ātrumi slēdzās kā pa sviestu kaut vai odometrā bij 130k nobraukums, kas vairs nav pieskaitāms pie svaiga autiņa un bija prieks braukt ar CSDD golfu to eksāmenu!

    P.S. Gāju mustangā, 2mēn un lieta darīta! Personīgi pārbaudīju, ja izej cauri un iemācies uz mustanga teorijas eksi, tad CSDD teorijas eksis liekas pupu mizas 😀 Sākot praktiku pie instruktora iesēdos un uzreiz teicu, ka losis neesmu un braukt māku jo biju braucis 2 gadus, kā macībnieks, tapēc nez vai sanāks uz manīm nopelnīt(iedzinās laikam respekts un redzot, ka tiešām maku braukt tik 2 reizes pa virsu obligātajām paņēma un parakstīja grāmatiņu) Viss penteris nolikts ar pirmo reizi.

    #183243
    msh
    Participant

    Lūnijs ir un paliek lūnijs, tāpat kā mopsis ir un paliek mopsis. Neredzi ka tofiks ir 7 gadus vecs? Kad es 9 gadus atpakaļ gāju autoskolā, šaubos ka pa visu liepāju bija kāds mācībnieks ar gāzes plīti, pamatā bija atmosfēriski benzīnnieki, dažam labam bija arī pa kādai kuļmašīnai. Aizmirsu cik tolaik maksāja viena B kategorijas braukšanas nodarbība, 4 vai 6 latus, minos tik ka C1 nodarbība maksāja 4 vairāk. Man arī par mācību mašīnu – B vētru ar X16XE, vai kā tur to 1.6 16v putekļusūcēju sauc, arī labas atmiņas nebija, jo muteres mk3 golfa 1.6 mono radīja iespaidu par lielāku atsaucību [tik gadus neesmu braucis ar tādu vētru, golfs gan ir palicis tāds pats], savādāk gan viss bija normāli, atšķirībā no tiem taviem instruktoriem, kuriem patīk ģimeni vadāt ar ārā jūkošām mašīnām, vismaz manējais tā nedarīja.

    Man vēl patīk tava bravūra – tev laikam bija mīksts instruktors, ja uz to “losis neesmu” nesekoja viens sarežģītais brauciens ar apstāšanos pēc katra otrā krusta lai paskaidrotu, kā tu esi nolohojies attiecīgajā krustā 😀 Spēja nostūrēt mašīnu pa taisnu līkni arī akurāt nav sinonīms prasmei braukt, ar to vētru arī sanāca diezgan izbraukāties, ar LT46 gan pārsteidzoši maz, ar to visu pēc autoskolas nācās kļūdu ceļā iemācīties savaldīgi mest pa nažiem un kā uzvesties vājas saķeres apstākļos [kvatras diemžēl ir diezgan retas]. Drīkst zināt ar kādu megarullzu tu brauc, ja 130k tev skaitās izļurkāta mašīna? 🙂

    #183244
    LooNeY
    Participant

    Pie viena braucēja it īpaši pieredzējuša, jā 130k ir norm/svaiga, bet CSDD autiņi visvisādus kadrus redz, kurus instruktors palaiž sarunājot un tad tur autiņus lauž un sajūgus dedzina laukumā bezjēgā…

    Par manu vadītprasmi varbūt pliki n.dirsīs te, jo ja instruktoram nebija iebildumu un pats parakstīja grāmatiņu man neko neprasot, tad tas liecināja, ka vadīju auto pareizi pēc visām pareizajām trajektorijām, instruktors nebij no mīkstākajiem. Vienkārši bija normāls cilvēks, protams sākumā bija daudz piezīmes, bet tās piezīmes ņēmu vērā un viņam beigās nebija iebildumi! Ja grib tad var mūžīgi nelaist prom, NU NEVAR 100% pareizi braukt! It īpaši Rīgā grūti iekļauties satiksmē un 100% pareizi braukt, pareizi brauc = visi apkartējie streso un pavada tevi ar taurēm un trīstāvīgiem vardiem ‘b** jo*****s s*** mācībnieks….’

    Kā jau teicu nebij man ‘pirmās stundas’ pie stūres, tapēc braukt māceju, ceļu skatīties/izanalizēt mācēju, to arī teicu instruktoram, ka uz mani nopelnīt nesanāks, iemācījos tik uz eksāmenu pareizi trajektorijās izbraukt līkumus kur gāž ārā un instruktors bij apmierināts ar manu vadītprasmi.

    P.S. Neslēpšu pats braucu ar 1997g. 360k nobraukuma autiņu 😉 Nesūdzos jo nedz grab nedz klab no vietas ar raiti kust tas 1.8… 3 gadus manā īpašumā, TA izieta ar pirmo visas reizes. Protams vienmēr gribas, ko svaigāku un jaudīgāku, bet jādzīvo laimīgi ar to kas ir, ņemot vērā, ka pa šiem gadiem esmu nobraucis 80k(pie auto pirkuma bij ~280k odometrā kas ir ok priekš ‘pirmā sava autiņa’ nopirkts pa savu naudu) un mašīnā ieguldījis relatīvi maz servisos tad mašīna laba lai arī ir veca! 😀 Lai gan vecums sāk sevi parādīt un sāk rūsēt kopā diemžēl…

    #183245
    msh
    Participant

    Labi, kārtējo reizi tu laikam ar dzelžiem esi uz “jūs”. Uz laukuma varētu traumēt tikai riepas un sajūgu – sajūga komplekts latos varētu būt 100-150 laši + darbs, labi, CSDD to droši vien darītu pie dīlera, tur tā komplekta cena būtu x2 un darbs būtu nevis fiksēta summa, bet dārgas stundas. Ja ārpus laukuma – nu vēl piekari varētu traumēt un sliktākajā gadījumā, bet diez vai, vēl aptīt ap kādu stabu vai ielikties kādam pakaļā – pirmais gadījums atkal sīkums, otrais, nu tur jā, problemātiskāk. Tā jau protams, nesošās virsbūves nav diez ko izturīgas, bet ne jau piedaloties satiksmē var smagi mašīnu traumēt. Žēl ka mana 28 gadus vecā kvatra nemāk runāt – es pieņemu ka plaisas lanžeros un vēl dažās vietās ir no lēkāšanas pa kādiem tramplīniem, par ko arī liecināja uz iekšu pasistais karteris, uz augšu paspiestās grīdas bedres un priekšējie trīsstūri, aiz kuriem mašīnu ceļ uz pacēlāja, kurus pat ar kūvaldu nevarēja piedabūt palocīties atpakaļ uz leju.

    Paprasīju ar ko tu brauc, jo tavi augstprātīgie teksti lika domāt vai neesi kāds bagātnieku dēliņš, ar pirmo mašīnu tikko no salona, bet nē, kā jau tev pieklājas, esi uzķēries uz smadzeņu skalošanu ka mašīnas labumu vērtē pēc odometra rādījuma un tā, cik gadi ir pagājuši no pirmās reģistrācijas datuma.

    #183246
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labākas nav, man liekas, visas pa lielam ir vienādas, citās čakarē baigi, citā mazāk, pati mācijos autoskolā krustojumi.lv, normāla skola pie ansha slavas, vina profils https://krustojumi.lv/autoskola/instruktori/article/ansis-slava.html

    #183247
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es arii maaciijos pie ansha, tiesam loti labs instruktors, vieniigi es vinu atradu caur shejieni https://autoskola-eksperts.com/komanda/instruktori/ansis-slava/

    Pat ka visas skolas ir vienaadas gan nepiekritiishu. Paskaties piemeram uz DBS, viniem visas cenas ir reiz triis vai pat cetri.

    Kad ir maaciijies DBS? Gribeetos zinaat vai tieshaam tur ir veerts paarmaksaat taadu naudu?

    #183248
    Andron MacBeton
    Participant

    Pīāristu kuņasbērni. Š maras neiznēsātās.

    #183249
    ruukjis
    Participant

    Nja, varu iedomāties, ka abi skuķi tika pie tiesībām: “Jaunkundze tev ir divas iespējas kā nokārtot šo eksāmenu:

    1. Mandeļu palpācija līdz izdalās sekrēts… ne no mandelēm.

    2. Pazemojies internetā katrā iespējamā forumā.

    Kāpēc administrācija šo tofiku neklapē ciet? Š is, manuprāt, ir biežāk nekrofilētais posts ever.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Tēma ‘Autoskolas izvēle’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā