"Avatar" specefekti radīti ar 64-bit Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Avatar" specefekti radīti ar 64-bit Linux

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #224220
    Kon
    Participant

    Un man kādreiz Tokra likās kruta 🙁

    #224221
    ob1
    Participant

    tad jau XP lietotāji ir NekroWinvalīdi.

    😀

    #224222
    WerNeo
    Participant

    Visi ir valīdi. 🙂 Nav ko kasīties…

    #224223
    daGrevis
    Participant

    Smieglīgi jau izklausās, bet…. 🙁

    P.S. Pozitīva ziņa! 🙂

    #224224
    bladez
    Participant

    Nav teikts ar kādu programmu tad šie veidoja spec-effektus un ar ko renderēja 🙂 .

    #224225
    Eudoxus
    Participant

    Varbūt interesants fakts, bet so what? Nu renderēja uz linux. Ļoti labi. Manis pēc varētu renderēt kaut uz veļas mašīnas. Bet te daži puņķutapas jau sāk staipīt savu krānu. Man vienmēr ir sajūsminājusi tā fanošana par kādu OS, kad puņķutapas izsakās tā, it kā tas būtu viņu nopelns, ka viena OS kaut kādā ziņā labi darbojas.

    #224226
    bezolaam
    Participant

    disneja studija jau sen linux vidē visu taisa

    #224227
    Kon
    Participant

    Eudoxus , pilnībā piekrītu . Es pat uzdrīkstēšos apgalvot , ka tas ir zināma mazvērtības kompleksa izpausmes veids , ka pavedienos par A produktu ir jānorāda B produkta mīnusi , pat ja tāds nav pavediena mērķis . Tokra varētu būt OS puņķutapu karognese .

    #224228
    jonjs
    Participant

    Niideejs wrote:

    Eudoxus , pilnībā piekrītu . Es pat uzdrīkstēšos apgalvot , ka tas ir zināma mazvērtības kompleksa izpausmes veids , ka pavedienos par A produktu ir jānorāda B produkta mīnusi , pat ja tāds nav pavediena mērķis . Tokra varētu būt OS puņķutapu karognese .


    Eudoksus un Nīdējam nu fuuuj, nu kā var šitā izrunāties un vēl meitenei uzbraucāt. Kāds krāns? Kādi, runāšu par sevi, kā linux lietotāja, nopelni. Nu jūs nesmukas lietas te saruājāt, bet varbūt tomēr Tokrai taisnība par tiem Winvalīdiem(pārfrazēšu ne jau visi ir Winvalīdi, kas lieto Windows, bet katrs Winwalīds lieto gan), kas dažreiz sāk kost pirkstos (starp citu es ToKras tekstā pamanīju tikai un vienīgi joku ar ironijas piegaršu, turklāt pozitīvākajā šo vārdu izpausmē)? Varbūt tieši jūs esat tie, kas vēlas savus, nu tos, pagarināt?

    #224229
    wolfinj
    Participant

    man jau liekas ka te nekāds sakars nav ar linux lētumu. Vienkārši izvēlēta platforma uz kuras bīdīt savu softu ar savām vajadzībām. un manuprāt tas variants nav tas lētākais. tāpēc winwalīdu vārdu izbrēcēji varētu kādreiz padomāt pirms izraisīt kārtējo neintelektuālo strīdu kā meitenes piedalās krāniņu staipīšanā.

    #224230
    bezolaam
    Participant

    piekrītu, ka visticamāk linux tika izvēlēts ne finansiālo apsvērumu deļ. Tik milzīga budžeta filmai os licences būtu spļāviens jūrā.

    #224231
    TrakaisKursis
    Participant

    man jau šķita, ka nebūs kur ietroļļot, bet … filma sux!

    #224232
    Evers
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    man jau šķita, ka nebūs kur ietroļļot, bet … filma sux!

    nope, filma rullē :p

    īsti nesaprotu šitos nolicējus, vai filmas pārskatījušies ka viss jau noriebies, vai kā, miljoni cilvēku sajūsmā, mēneša laikā filma jau kļuvusi par 2. pelnošāko vēsturē, bet daži grib iestāstīt pretējo – ka sūds. IMDB 8.7/10, manā vērtējumā labas filmas ir sākot no 6 ballēm.

    Tas, ka uz linux taisa, nav nekāds pārsteigums, daudzas advancētas grafiskas lietas profesionālajā līmenī mūsdienās tiek veiktas uz linux, tie paši lāzer gaismu šovi utt.

    #224233
    _Mo3_
    Participant

    man arī filma patika 🙂 un specefekti tur tiešām ir līmenī 🙂

    #224234
    Funs
    Participant

    Š is manuprāt ir labākais IT saits latviešu valodā, bet dēļ šādiem bezsmadzeņu 3 vārdu trollismiem komentāros man citreiz vienkārši šķebina te nākt. Katra OS / browseru/ telefonu tēma MOMENTÄ€ tiek pārvēsta par mētāšanos ar sūdiem. Kapēc ārzemju portālos tā nenotiek? Ä€ pareizi, tur troļļus kastrē uz neatgriešanos.

    #224235
    Crow
    Participant

    Varbūt samurajam vajag iegādāties šo: [spoil][img]https://bildites.lv/images/c8pjasmtwf9rk5w9blmu.jpg[/img][/spoil]:D

    #224236
    Evers
    Participant

    Makten labs rīks :D:D:D

    #224237
    Aldis
    Participant

    Lai jau puikas izklaidējas! 😀

    #224238
    TokRa
    Participant

    Mieru, biedri. Nevēlējos nevienu aizskart,a rī trollēšana nebija mans mērķis. Teiktais tiešām bija domāts kā viegla ironija. Jaunvārdu winwalīds aizguvu no biedra BlackHalt, dikti patika šīs apzīmējums.

    P.S. Arī es regulāri lietoju Windows XP. Specifiskām vajadzībām, VirtualBox’ā.

    [img]https://www.kerodicas.com/wp-content/uploads/2009/05/tux_love_win.png[/img]

    #224239
    ob1
    Participant

    TokRa, tam pingvīnam pilnam komplektam trubas vietā vajadzēja iPhone. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā