"Avatar" specefekti radīti ar 64-bit Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Avatar" specefekti radīti ar 64-bit Linux

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #224240
    TokRa
    Participant

    ob1, tas izraisītu vēl vienu svēto karu 🙂

    #224241
    aoma
    Participant

    offtopic: TokRa – šie ir mani mīļākie topiki 😀

    interesanti uzzināt, cik zems var kļūt cilvēks, ja viņam šķiet, ka šā maigajā, nepiegānītajā dvēselītē kāds iebridis ar kirzavnieku, bet zābaka nēsātājs savukārt spriež, ka iebridis govs pļekā 🙂

    #224242
    bladez
    Participant

    jonjs wrote:

    Niideejs wrote:

    Eudoxus , pilnībā piekrītu . Es pat uzdrīkstēšos apgalvot , ka tas ir zināma mazvērtības kompleksa izpausmes veids , ka pavedienos par A produktu ir jānorāda B produkta mīnusi , pat ja tāds nav pavediena mērķis . Tokra varētu būt OS puņķutapu karognese .


    Eudoksus un Nīdējam nu fuuuj, nu kā var šitā izrunāties un vēl meitenei uzbraucāt. Kāds krāns? Kādi, runāšu par sevi, kā linux lietotāja, nopelni. Nu jūs nesmukas lietas te saruājāt, bet varbūt tomēr Tokrai taisnība par tiem Winvalīdiem(pārfrazēšu ne jau visi ir Winvalīdi, kas lieto Windows, bet katrs Winwalīds lieto gan), kas dažreiz sāk kost pirkstos (starp citu es ToKras tekstā pamanīju tikai un vienīgi joku ar ironijas piegaršu, turklāt pozitīvākajā šo vārdu izpausmē)? Varbūt tieši jūs esat tie, kas vēlas savus, nu tos, pagarināt?

    Pirms aizraujies, tu gribēsi palasīt šo 🙂 : https://www.encyclopediadramatica.com/White_Knighting

    Manas domas, tāpatās kā katrs normāls cilvēks komplektē savu datoru un pērk savu(s) mobilo(s) atbilstoši savām vajadzībām, tā arī katrs lieto OS atbilstoši savām vajadzībām.

    Piem. es mēdzu lietot specifiskas CAD, CAM un 3D simulāciju programmas, kā arī man patīk spēlēt spēles, tāpēc esmu Winvalīds 🙂 .

    #224243
    jonjs
    Participant

    bladezam njā CAD programmu dēļ arī man uz viena datora stāv XP. Tur jau tā hohma, ka pavelkās uz višu šo lietu cilvēki, kas pārāk tuvu sirdij uztver to visu Winwalīdu u.t.t. lietu. Dizļākā būtība ir tajā, ka vajag izmēģinat visu (protams es nerunāju par tādām muļķībām kā alkohols vai narkotikas), es runāju par dažādiem IT produktiem. Visā ir kaut kādi savi plusi un mīnusi. Linuxā piemēram tā izmaksas un gatava programmu pakete, piemēram sekretārei vai Web developerim, kā arī foršas iespējas servera gadījumā (tas protams atkal saistībā arī ar izmaksām). WIndosei ir plašs atrstrādātu CAD un daudzu citu programmu klāsts, kas pagaidām nav linuxā (lai gan 2004 AutoCAD esmu caur Wine darbinājis grieža uz nebēdu, esmu dzirdējis arī par to 2008. esot drabinājuši, man neizdevās), bet Windose maksā padārgi un vismaz pagaidām tā ir galvenais vīrusu un citu nesmuku lietu uzbrukšanas mērķis.

    #224244
    viesic
    Participant

    ob1 wrote:

    Wuu, neiesaku – blade ir mēsli.


    pamato lūdzu. 😉

    Jā, piekrītu, blade serveri ir dārgi, bet tie atmaksājas, ja ir nepieciešami nopietni klasteri, un ja tie ir pārdomāti izveidoti.

    gribētos redzēt, kā fiziski izskatītos 64 serveru klasteris parastu ATX korpusu izpildījumā. pieņemot, ka katram serverim būtu vajadzīgas vismaz 4 gbit tīkla kartes un 2 SAN FC kartes 😀 kāds bardaks tur būtu ar barošanas vadiem, tīklu un san disku masīva tīklu :mod:

    #224245
    bladez
    Participant

    jonjs wrote:

    WIndosei ir plašs atrstrādātu CAD un daudzu citu programmu klāsts, kas pagaidām nav linuxā (lai gan 2004 AutoCAD esmu caur Wine darbinājis grieža uz nebēdu, esmu dzirdējis arī par to 2008. esot drabinājuši, man neizdevās), bet Windose maksā padārgi un vismaz pagaidām tā ir galvenais vīrusu un citu nesmuku lietu uzbrukšanas mērķis.

    Man gan ir vajadzīgs lietot “nedaudz” advancētāku programmu Mastercam X3 un Solidworks 2009. Jā, winda + CAD/CAM ir nežēlīgi dārga lieta (mastercam ~12k$, Solidworks ~6-8k$) un winda (XP) nu jau diezgan lēta palikusi 🙂 .

    Bet pa vīrusiem nav jauztraucas, ja vien datorā nav iemeties fails ar nosaukumu curve_hands.dll XD

    #224246
    jonjs
    Participant

    Tātad acīm redzot tu esi tāds “nedaudz” advancētāks lietotājs par manīm 😀 Neuztever to pārāk nopietni, protams, ka ir programmas, kuras vēl nav Linuxam sarakstītas vai arī priekš tā paša linuxa ir par naudu. Par līkajām rokām minot jāsaka, ka visi mēs ar tādām piedzimstam, tās taisnojas ar laiku un lietu darīšanas mēģinājumu skaitu. Bet atceros laikus, kad vecajai labajai XP -iškai leca logs ārā, kas noinformēja, ka notiks restarts pēc minūtes :). Visi bija šokā, Lielbritānijā čupām uzņēmumu gandrīz vai tika paralizets darbs. 🙂 Ja nemaldos tas bija vēl pirms 2. servispakas iznākšanas.

    #224247
    ob1
    Participant

    viesic wrote:

    ob1 wrote:

    Wuu, neiesaku – blade ir mēsli.


    pamato lūdzu. 😉

    Jā, piekrītu, blade serveri ir dārgi, bet tie atmaksājas, ja ir nepieciešami nopietni klasteri, un ja tie ir pārdomāti izveidoti.

    gribētos redzēt, kā fiziski izskatītos 64 serveru klasteris parastu ATX korpusu izpildījumā. pieņemot, ka katram serverim būtu vajadzīgas vismaz 4 gbit tīkla kartes un 2 SAN FC kartes 😀 kāds bardaks tur būtu ar barošanas vadiem, tīklu un san disku masīva tīklu :mod:

    Wuu runāja par “vienu blade serveri”, nevis 64…

    A par bladēm (hmm, cerams, ka cenzūra nepiekasīsies) – tauta sūdzās, ka mirst… un serviss sūdigs… nu jā, un nosaukums arī tāds divdomīgs, varbūt tāpēc arī mirst…

    #224248
    viesic
    Participant

    nu jā, vienu pliku blade serveri bez lodāmura diezin vai varēs lietot 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā