Backup

Sākumlapa Forumi Software Windows Backup

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153427
    Acid
    Participant

    Sveiki, man skolā ir jātaisa referāts par dublēšanu (backup), vēlējos kādam no jums pajautāt, vai nebūtu aizķēries kāds raksts par to? Pašlaik cenšos savākt pēc iespējas vairāk info pirms referāta taisīšanas.

    Paldies jau iepriekš.

    P.S. Nezināju kur īsti šo likt.

    #262092
    Imhoteps
    Participant

    Te…

    #262093
    Acid
    Participant

    Vnk pārāk gudrs esi…

    #262094
    nevertell
    Participant

    Kur ir betons, kad viņu vajag? Viņš te kārtīgi izlamātos.

    #262095
    deivs001
    Participant

    Būtu jau labi, ja pirms tam būtu arī šeit pameklējis – https://notepad.lv/8945/backup-datu-dublesana-datu-uzglabasana/

    #262096
    Crow
    Participant

    Exactly! Vēl viens lohs, kas nesaprot, kāda velna pēc tas referāts jāraksta. A vot tāpēc, lai veicinātu izpratni par tēmu, mudinātu pētīt to figņu, patstāvīgi meklēt informāciju, kustināt nopīpētās un nodzertās smadzenes. Ja neinteresē tas, ko mācās, 3.14s mārrutkos no tās skolas, ej citur vai ej malku skaldi, grāvjus roc.

    #262097
    izredzētais
    Participant

    notepadā sliņ ķi netiek godāti 😀

    #262098
    shady
    Participant

    Nu…arī latviski var sagūglēt informāciju pēc atslēgvārdiem “rezerves kopiju veidošana” utt. Protams, citās valodās ir pamatīgāk, būs jāpatulko, ja nesaprot – bez tā neiztikt.

    bet iesākuma var palasīt pat LV darbus, lai būtu kāds priekšstats un labāk izprastu svešvaloda rakstīto.

    #262099
    nevertell
    Participant

    Bet da nu nafig. Š eidij, ja cilvēks nemāk meklēt, domā viņš pratīs izkonspektēt un spēs saprast saturu ?

    #262100
    izredzētais
    Participant

    nevertell, nejauc slinkumu ar absolūtu neizpratni, nu jau galīgā grāvī iebraucām 🙂

    #262101
    elzux0
    Participant

    :warn: vai tad Atlantaa.lv nav nekas no šitā visa cik es esmu skatijos tur kkas bija par šim tēmam taka iemet aci tur gan atradīsi noderīgu info. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā