Backup, datu dublēšana, datu uzglabāšana!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Backup, datu dublēšana, datu uzglabāšana!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153252
    natolv
    Participant

    Sveiki!

    Kādam nav aizķērusies kāda informācija par virsrakstā minētajam tēmām? Ja ir, tad lūdzu iepostot linku uz informācijas avotu, sameklētu pats, bet nav īpaši daudz laika! 😀

    Ceru uz atsaucību! Paldies!

    #260155
    grisha
    Participant

    Kam, ledusskapim?

    #260156
    Crow
    Participant
    #260157
    natolv
    Participant

    Crow wrote:

    https://en.wikipedia.org/wiki/Backup [img]https://www.bildites.lv/images/fgxa5uju50er86zzglgv.gif[/img]

    Aizmirsu piebilst, latviešu valodā…

    #260158
    grisha
    Participant

    Maajasdarbi jaapilda pasham. Un ja jau prasam LV valodaa, tad jau skaidrs ka neprotam pat izmantot interneta resursus… .

    Gruuti? https://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=lv&u=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FBackup&act=url

    #260159
    natolv
    Participant

    grisha wrote:

    Maajasdarbi jaapilda pasham. Un ja jau prasam LV valodaa, tad jau skaidrs ka neprotam pat izmantot interneta resursus… .

    Gruuti? https://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=lv&u=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FBackup&act=url

    Ja jau Tu esi tik debīls, ka iesaki citiem google translate, kurš nevar 1nu teorētiski pareizi uzrakstītu teikumu iztulkot kā vajag, tad man lūdzu pasaki, kas notiktos, ja ieliktu tekstu ar 8ņām lapām pilnu ar IT terminiem? Visu cieņu, bet debīlisms tev ir augstā pakāpē, un jā vajag referātam par datu uzglabāšanu, backapiem!

    #260160
    grisha
    Participant

    Debiilisms ir tev, ja nespeej salikt kopaa EN un LV versijas.

    Jebkursh zin ka tulkotaaji nav perfekti, bet tie tomeer paliidz. PAts esmu slinkuma vadiits taa dariijis. Angliskais un googles tulkotais teksts blakus un tad piipeeju aaraa iisto domu. TAs gan garaakiem tekstiem, kaa piem. tavaa gadiijumaa.

    Kaut gan nebriinos ka prasi LV valodaa, muusu jaunatne ir tik slinka, ka pat sveshvalodas nedomaa maaciities. Nez kaa Tu domaa dziivee ko sasniegt, ja neproti nevienu sveshvalodu? Piedevaam veel prasi pildiit maajasdarbus citiem?

    #260161
    natolv
    Participant

    grisha wrote:

    Debiilisms ir tev, ja nespeej salikt kopaa EN un LV versijas.

    Jebkursh zin ka tulkotaaji nav perfekti, bet tie tomeer paliidz. PAts esmu slinkuma vadiits taa dariijis. Angliskais un googles tulkotais teksts blakus un tad piipeeju aaraa iisto domu. TAs gan garaakiem tekstiem, kaa piem. tavaa gadiijumaa.

    Kaut gan nebriinos ka prasi LV valodaa, muusu jaunatne ir tik slinka, ka pat sveshvalodas nedomaa maaciities. Nez kaa Tu domaa dziivee ko sasniegt, ja neproti nevienu sveshvalodu? Piedevaam veel prasi pildiit maajasdarbus citiem?

    Njā, baigi vecais jūties, spriežot pēc Tava rakstīšanas stila, Tev vairāk par 16 gadiem nav! Un kuršs teica, ka es neko neprotu? Man, atšķirībā no daudziem citiem, nav tik līkas rokas, kā Tev, bet gan ir sanācis tā, ka biju par šo to aizmirsis, un tagad ir jātaisa darbiņš! Un starpcitu zinu Angļu valodu pietiekami labi, ir tikai problēmas ar tiem pašiem angliskajiem datoru terminiem, kurus pat tulkotāji nejēdz pareizi iztulkot. Drīzāk Tu pats neesi neko dzīvē sasniedzis, ka tagad sūdzies par sīkumiem, kaut gan tev laikam uz skolu vispār nebija jāiet. Un kur es esmu prasījis uzrakstīt manu referātu, ja pat nav nekur rakstīta tēma, par ko es rakstu! Tik tiešām aizej izpīpēt savu īsto domu un neposto debīlus komentārus, ja no tiem nevienam nav labuma, izņemot Tevi!

    #260162
    izredzētais
    Participant

    vēlviens kurš nevēlas mācīties, taāu kauc pēc izglītības … nākamreiz iesaku runāt nedaudz piezemētākā valodā, varbūt kāds tad k-ko no saviem referātu krājumiem tev atsūtīs 🙂

    #260163
    Stat1CX
    Participant

    Š adam kadram neko nevajag ar karotīti mutē barot – jāļauj izmirt dabīgā nāvē. Tā jau vairojas mērkaķa ātrumā, drīz visa pasaule tikai no tādiem vien sastāvēs.

    #260164
    nevertell
    Participant

    Kā tu datoru lieto, nezinot angļu valodu ?

    #260165
    natolv
    Participant

    Ko lai saka… visgudrākie cilvēki atrodami internetā 🙂

    #260166
    deivs001
    Participant

    natolv, saprotams, ka esi ļoti apzinīgs un aizņemts cilvēks, skolēns vai students, bet pirms mētājies ar kaut kādiem apgalvojumiem, ka internetā atrodami “visgudrākie”, izpalīdzīgākie cilvēki, vajag pašam tādam būt. No paša sākuma jau parādīji savu attieksmi pret vajadzīgajiem resursiem, kāda cilvēka brīvo laiku, ka pat nespēj izlabot sava saklabinātā teksta kļūdas.

    natolv wrote:

    Kādam nav aizķēries kāda informācija par virsrakstā minētajam tēmām?

    Kā arī nevajag aizsvilties, ja Tev kāds parāda, kā vieglāk iztulkot svešzemju valodā rakstītu tekstu, bet tev jau ir interneta ārsta diploms kabatā un sāc dot visiem bezmaksas apskati un “diagnostiku”.

    Uzskati sevi par gudrāku kā grisha, tad esi tāds, paklusē un 3 reizes pirms nospiest pogu Apstiprināt savu komentāru izlasi to, padomā vai tas, ka mēģināsi kādu apvainot tev liks justies labāk, no tā tev visi uzreiz sniegs izsmeļošākas atbildes, lai tik nesāktu viņus diagnosticēt.

    Vismaz apsveicu tevi, ka lieto garumzīmes, mīkstinājuma zīmes, par to tev respect 😀

    #260167
    natolv
    Participant

    deivs001 wrote:

    natolv, saprotams, ka esi ļoti apzinīgs un aizņemts cilvēks, skolēns vai students, bet pirms mētājies ar kaut kādiem apgalvojumiem, ka internetā atrodami “visgudrākie”, izpalīdzīgākie cilvēki, vajag pašam tādam būt. No paša sākuma jau parādīji savu attieksmi pret vajadzīgajiem resursiem, kāda cilvēka brīvo laiku, ka pat nespēj izlabot sava saklabinātā teksta kļūdas.

    natolv wrote:

    Kādam nav aizķēries kāda informācija par virsrakstā minētajam tēmām?

    Kā arī nevajag aizsvilties, ja Tev kāds parāda, kā vieglāk iztulkot svešzemju valodā rakstītu tekstu, bet tev jau ir interneta ārsta diploms kabatā un sāc dot visiem bezmaksas apskati un “diagnostiku”.

    Uzskati sevi par gudrāku kā grisha, tad esi tāds, paklusē un 3 reizes pirms nospiest pogu Apstiprināt savu komentāru izlasi to, padomā vai tas, ka mēģināsi kādu apvainot tev liks justies labāk, no tā tev visi uzreiz sniegs izsmeļošākas atbildes, lai tik nesāktu viņus diagnosticēt.

    Vismaz apsveicu tevi, ka lieto garumzīmes, mīkstinājuma zīmes, par to tev respect 😀

    Visu cieņu Tev, bet problēma ir tajā, ka cilvēki sāk dirsties pilnīgi par neko. Es ar vienkāršu, laipnu tekstu vaicāju pēc palīdzības, bet man uzdirš kaut kādi (nenosaukšu vārdos) cilvēki, kuri par mani neko nezin, šie cilvēki paši nav spējīgi aizdomāties tik tālu, ka lai palīdzētu kādam, nevajag dirst, bet diršanas vietā labāk neko neuzrakstīt, bet gan vienkārši nelasīt šo tēmu un aiziet uz citu šīs vietnes sadaļu. Š ī vecotne, kā daži sevi dēvē, ir pārāk neadvekāta savam vecumam!

    *****-d.irst

    #260168
    Stat1CX
    Participant

    Kurš to būtu teicis, interesnati kurš te pirmais sāka apsaukāt citus par debīliem? 😀

    #260169
    grisha
    Participant

    Autors pat nav speejis normaali noformuleet jautaajumu.

    Kur nu veel atbildeet uz manu pirmo jautaajumu.

    Kaadu veel paliidziibu gaidi? Ej uz draugiem.lv domu grupaam vai datuvi, tur tava vieta.

    #260170
    deivs001
    Participant

    Saprotu, ka visi esam pieauguši un neviens nevēlas piekāpties, tamdēļ turpmāko lietas šķetināšanu vedam ar privāto ziņu palīdzību, jo pastāv iespēja, ka citiem neinteresē tas.

    #260171
    dexsters
    Participant

    Kāds tad ir labākais veids kā glabāt datus?Kā glabājat jūs?

    1.HDD/ārejas HDD.Divi un vairāk HDD ar vienu un to pašu.

    2.Vairākas kopijas CD/DVD

    3.Lentu bekups

    4.,,Mākonī,,-Skydrive,Idrive,Dropbox……..

    5.Cits veids.

    #260172
    RicoPico
    Participant

    Deac datu centrā. Droši un tā… Un vēl viņiem tur esot dīzeļģenerators. Un apsargs bez liekā svara. Un tualetē smuki smaržo…

    #260173
    samurajs
    Participant

    Autors
    Ieraksti
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Tēma ‘Backup, datu dublēšana, datu uzglabāšana!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā